AUTOSERVISAS DIAGNOSTIKA KAUNE 1000% REZULTATAS

Atlikai automobilio kompiuterinę diagnostiką Kaune ir jokios iš to naudos? Apsilankei 5 autoservisuose ir likai nusivylęs? Mokėjai visur po 10, 15, 20 Eurų už klaidų nuskaitymą, po kurio negavai nei problemos sprendimo, nei pasiūlymo suremontuoti? Normalu! Tai normalus reiškinys. Kodėl? Skaityk žemiau ir viską suprasi! Mes padėsime tai padaryti!

Automobilių diagnostika – patikra prieš pirkimą ir esant gedimui

Automobilių diagnostika – tai gali būti 97 automobilio sistemų testai

Reikalinga gera automobilio patikra prieš perkant? O gal sugedo automobilis ir ieškote, kas gali normaliai patikrinti ir išsiaiškinti, kur problema ir kurį mazgą reikia keisti ar remontuoti.

„Normaliai“? Kodėl taip pasakyta? Todėl, kad labai retas autoservisas nori atlikti tikrą autodiagnostiką arba… gal jeigu ir norėtų, nelabai gali, nes neturi kompetetingų meistrų savo dirbtuvėse.

Galvojate, kad kiekviename servise daro diagnostiką ir reikia tik susirasti, kas daro auto diagnostiką pigiausiai?

Taip galvoja ne vienas… Beveik visi! Kol… susidaro tokia situacija, kad apsilankyta 5-kiuose autoservisuose ir „0“ Nulis naudos ir rezultato! Kas įdomiausia, tai kad Jūs turbūt esate vienas iš jų.

Ir priešingu atveju Jūsų automobilis jau būtų suremontuotas, jeigu kažkas mokėtų ir sugebėtų tai padaryti!

Kompiuterinė autodiagnostika – ko nežino vairuotojai?

Beveik visi iki vieno galvojame, kad atvažiuosiu į automobilių servisą, ateis meistras su stebuklingu įrankiu rankose, atsisės į automobilį ir truputį pasėdėjęs pasakys ką reikia pasikeisti: kokia detalė veikia blogai…

Deja… Meistras gali po 15 minučių analizės pasakyti tik kas neveikia ir kokia kryptimi reikia judėti, kad problema būtų išspręsta teisingai, o ne pradėtas remontas nuo kito galo, vadovaujantis įtarimais hipotezėmis, prielaidomis ir karčia patirtimi!

15-20,- Eurų Kodėl taip pigiai?

Todėl, kad tai atitinka automobilio diagnostikos įrankio nuomos kainą.

Mes skaičiuojame taip pat. Tik skirtumas tas, kad su mūsų įrankiu, jūs gaunate dar ir tikro autodiagnostikos specialisto konsultaciją, kurios valandos kaina yra 20,- Eurų plius.

Viso diagnostikos kaina gaunasi 15 įrankis (kuris kainuoja ne 100,- o 4500,- Eurų) + autodiagnostiko darbas su juo, bei protinga ir išsami konsultacija bei preliminarios darbų/detalių sąmatos sudarymas.

Bet tai tik pradžių pradžia norint išspręsti problemą. Ir tai daroma nepriklausomai – dega kokia nors lemputė prietaisų skydelyje ar ne…