TOYOTA SERVISAS KAUNE +/-1d.

Sugedo Toyota automobilis? Toyota autoservisas Kaune su nemokama Toyota diagnostika, jei remontas atliekamas iš karto mūsų servise. Registracija iki 22.00 h vakaro kasdien ir geriausiais remonto patarimais visada!

Pogarantinis Toyota remontas Kaune !

toyota diagnostika kaune toyota servisas kaunas toyota remontas adc.lt

Toyota autoservisas Kauno mieste 24h

Toyota automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Toyota servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus Toyota automobilį.

Toyota remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų Toyota ir 1983 metų Toyota Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Toyota remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Toyota servisas, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Toyota diagnostika tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę Toyota automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė Toyota diagnostika neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame Toyota variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė Toyota diagnostika – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime Toyota patikrinimą valandos bėgyje

Jeigu reikalinga Toyota patikra – turime galimybę atlikti Toyota diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti Toyota ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Toyota diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: Toyota variklio diagnostika, Toyota važiuoklės / pakabos diagnostika, Toyota komforto sistemų diagnostika,

Toyota elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Toyota variklio remontas tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba Toyota variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu Toyota variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis Toyota variklio remontas – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į servisą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero Toyota variklio meistro? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki Toyota variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Toyota variklio grandinės keitimas – kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas Toyota variklio grandinės keitimas Kaune?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus Toyota automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl Toyota automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Toyota variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Toyota remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti Toyota techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname Toyota automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad Toyota variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas Toyota važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį Toyota automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo Toyota automobilį ne kosminėmis kainomis? Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto Toyota transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Toyota servisas!

5.

Toyota remonto kaina Kaune – pasirinkite patys…

Toyota automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo Toyota modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės. Ir ši taisyklė galioja ne tik Toyota markės automobiliams.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Toyota remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį Toyota automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio Toyota remonto kainose.

Toyota remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai Toyota automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Toyota kėbulo remontas po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko drToyotamą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti Toyota automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas Toyota kėbulo remontas Kaune? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą Toyota automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to Toyota automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Toyota kėbulo remontas Kaune čia https://kebulas.lt

Kai Toyota automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano Toyota kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Toyota servisas Kaune – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Toyota remonto kaininkas Lietuvos mastu. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Toyota Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Toyota Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Toyota Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Toyota Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Toyota Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Toyota Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Toyota montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Toyota Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Toyota Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Toyota Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Toyota Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Toyota Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Toyota Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Toyota Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Toyota Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Toyota Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Toyota Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Toyota Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Toyota Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Toyota Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Toyota Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Toyota Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Toyota Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Toyota Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Toyota Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Toyota Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Toyota Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Toyota Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Toyota Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Toyota variklio remontas Kaune

1 Toyota variklio remontas + keitmas Kaune
2 Toyota Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Toyota Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Toyota Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Toyota Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Toyota Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Toyota Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Toyota Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Toyota automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Toyota važiuoklės remontas Kaune

Toyota Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Toyota Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Toyota Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Toyota Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Toyota Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Toyota Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Toyota Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Toyota Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Toyota Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Toyota Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Toyota Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Toyota Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Toyota Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Toyota Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Toyota Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Toyota Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Toyota Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Toyota Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Toyota Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Toyota Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Toyota Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Toyota Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Toyota Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Toyota Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Toyota Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Toyota Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Toyota slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Toyota stabdžių remontas Kaune

Toyota Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Toyota Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Toyota Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Toyota Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Toyota Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Toyota Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Toyota Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Toyota Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Toyota Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Toyota Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Toyota Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Toyota Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Toyota Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Toyota Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Toyota Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Toyota automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Kaune

Toyota Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Toyota Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Toyota Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Toyota Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Toyota HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Toyota Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Toyota Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Toyota Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Toyota Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Toyota Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Toyota Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Toyota Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Toyota Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Toyota Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Toyota Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Toyota Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Toyota Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Toyota Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Toyota Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Toyota Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Toyota Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Toyota Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Toyota Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Toyota Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Toyota Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Toyota duslintuvo remontas Kaune

Toyota duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Toyota Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Toyota Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Toyota Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Toyota katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Toyota Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Toyota duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Toyota Dpf Fap filtrų remontas Kaune

Toyota aušinimo sistemos remontas Kaune

Toyota ermostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Toyota Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Toyota Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Toyota Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Toyota Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Toyota Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Toyota sankabos remontas / keitimas Kaune

Toyota Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Toyota Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Toyota Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Toyota Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Toyota Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Toyota Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Kaune

Toyota Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Toyota Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Toyota Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Toyota Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Toyota Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Toyota Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Toyota Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Toyota Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Toyota Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Toyota sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Toyota kardaninio veleno keitimas restauravimas Kaune

Toyota Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Toyota Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Toyota Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Toyota Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Toyota autoelektrikas – paslaugos Kaune

Toyota Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Toyota Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Toyota Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Toyota Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Toyota Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Toyota Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Toyota Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Toyota autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Toyota autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Toyota Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Toyota Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Toyota Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Toyota Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Toyota Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Toyota Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Toyota Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Toyota Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Toyota Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Toyota Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Toyota Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Toyota Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Toyota Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Toyota Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Toyota Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Toyota Toyotao aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Toyota Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Toyota Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Remontuojame tik šiuos modelius:

Toyota 4Runner (1984) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota 86 (2012) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Agya (2013) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Allion (2001t) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Alphard (2002) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Aurion (2006) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Auris (2007) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Avalon (1994) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Avanza (2003) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Avensis (1997) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Aygo (2005) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Belta (2006) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Calya (2016) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Camry (1983) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Century (1967) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota C-HR (2017) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Coaster (1969) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Comfort (1988) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Corolla/Sprinter (1966) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Corolla Axio (2006) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Corolla Fielder (2000) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Crown (1955) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Crown Majesta (1991) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Dyna (1959) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Estima (1990) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Etios (2010) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Fortuner (2005) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Heavy Duty Truck remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Highlander (2001) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Hilux (1968) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Hilux Surf (1984 Toyota 4Runner) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota HiClass remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Hiace (1967) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Innova (2004) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Isis (2004) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Kingdom remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Kluger (2001) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Land Cruiser (1954 Lexus LX) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Land Cruiser Prado (1984 Lexus GX) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota LiteAce (1970t) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Mark X (2004) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Mirai (2015) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota NAV1 (2012) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Noah (2001) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Passo (2004) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Porte (2004) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Premio (2001) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Prius (1997) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Prius α (2011) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Prius Aqua (2013) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Probox (2002) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota ProAce (2013 Citroën Jumpy) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota RAV4 (1994) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Reiz (2004) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Rush (2006 Daihatsu Terios) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Sai (2009) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Sequoia (2000) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Sienna (1998) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Sienta (2003) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Sofia remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Spade (2012) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Sparky (Daihatsu Hijet) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Succeed (2002) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Tacoma (1995) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Tarago (1983) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Tank (2016) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota TownAce (1983) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota ToyoAce (1959) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Tundra (1999) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Vanguard (2008) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Venture (1986–1996) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Vellfire (2002) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Verso (2009t) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Vios (2003 Toyota Soluna Vios) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Vitz/Platz/Yaris/Echo (1999) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Voxy (2001) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Wish (2003) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas
Toyota Yaris (1999) remontas + diagnostika prieš Servisas Kaunas

Skambinti +37068058880