PORSCHE SERVISAS KAUNAS +7

Porsche autoservisas Kaune Adresas Telefonas Kontaktai rekvizitai + Porsche automobilių pogarantinis serviso Centras registruokis internetu iki 22:00h - 7d. + Porsche automobilio patikra prieš pirkimą ar atsiradus tokiam gedimui, kurio nenori remontuoti nei vienas paprastas autoservisas. Porsche variklio remontas, Porsche autoelektrikas, Porsche važiuoklės remontas + Porsche automobilių dalys pagal jūsų galimybes

Pogarantinis Porsche remontas Kaune !

porsche autoservisas kaunas porsche diagnostika patikra pries pirkima kaune

Porsche autoservisas Kauno mieste 24h

Porsche automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Porsche servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus Porsche automobilį.

Porsche remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų Porsche ir 1983 metų Porsche Coupe sportinį, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams.

Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Porsche remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Porsche servisas, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Porsche diagnostika tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę Porsche automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė Porsche diagnostika neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Ir šioje vietoje turbūt bus reikalingas pilnas Porsche autoservisas.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame Porsche variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė Porsche diagnostika – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime Porsche patikrinimą valandos bėgyje

Jeigu reikalinga Porsche patikra – turime galimybę atlikti Porsche diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti Porsche ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Porsche diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: Porsche variklio diagnostika, Porsche važiuoklės / pakabos diagnostika, Porsche komforto sistemų diagnostika,

Porsche elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Porsche variklio remontas tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba Porsche variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu Porsche variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis Porsche variklio remontas – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į servisą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero Porsche variklio meistro? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki Porsche variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Porsche variklio grandinės keitimas – kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas Porsche variklio grandinės keitimas Kaune?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus Porsche automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl Porsche automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Porsche variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Porsche remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti Porsche techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname Porsche automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad Porsche variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas Porsche važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį Porsche automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo Porsche automobilį ne kosminėmis kainomis?

Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso.

Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto Porsche transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Porsche servisas!

5.

Porsche remonto kaina Kaune – pasirinkite patys…

Porsche automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo Porsche modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės. Ir ši taisyklė galioja ne tik Porsche markės automobiliams.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Porsche remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį Porsche automobilio remonto kainininką,

kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio Porsche remonto kainose.

Porsche remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai Porsche automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Porsche kėbulo remontas po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko drPorschemą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti Porsche automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas Porsche kėbulo remontas Kaune? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą Porsche automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui…

Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to Porsche automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Porsche kėbulo remontas Kaune čia https://kebulas.lt

Kai Porsche automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano Porsche kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Porsche servisas Kaune – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Porsche remonto kaininkas Lietuvos mastu. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Porsche Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Porsche Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Porsche Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Porsche Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Porsche Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Porsche Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Porsche montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Porsche Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Porsche Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Porsche Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Porsche Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Porsche Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Porsche Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Porsche Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Porsche Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Porsche Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Porsche Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Porsche Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Porsche Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Porsche Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Porsche Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Porsche Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Porsche Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Porsche Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Porsche Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Porsche Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Porsche Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Porsche Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Porsche Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Porsche variklio remontas Kaune

1 Porsche variklio remontas + keitmas Kaune
2 Porsche Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Porsche Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Porsche Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Porsche Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Porsche Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Porsche Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Porsche Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Porsche automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Porsche važiuoklės remontas Kaune

Porsche Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Porsche Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Porsche Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Porsche Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Porsche Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Porsche Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Porsche Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Porsche Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Porsche Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Porsche Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Porsche Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Porsche Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Porsche Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Porsche Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Porsche Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Porsche Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Porsche Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Porsche Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Porsche Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Porsche Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Porsche Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Porsche Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Porsche Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Porsche Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Porsche Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Porsche Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Porsche slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Porsche stabdžių remontas Kaune

Porsche Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Porsche Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Porsche Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Porsche Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Porsche Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Porsche Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Porsche Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Porsche Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Porsche Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Porsche Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Porsche Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Porsche Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Porsche Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Porsche Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Porsche Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Porsche automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Kaune

Porsche Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Porsche Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Porsche Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Porsche Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Porsche HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Porsche Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Porsche Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Porsche Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Porsche Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Porsche Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Porsche Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Porsche Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Porsche Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Porsche Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Porsche Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Porsche Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Porsche Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Porsche Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Porsche Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Porsche Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Porsche Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Porsche Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Porsche Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Porsche Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Porsche Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Porsche duslintuvo remontas Kaune

Porsche duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Porsche Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Porsche Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Porsche Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Porsche katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Porsche Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Porsche duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Porsche Dpf Fap filtrų remontas Kaune

Porsche aušinimo sistemos remontas Kaune

Porsche ermostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Porsche Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Porsche Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Porsche Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Porsche Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Porsche Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Porsche sankabos remontas / keitimas Kaune

Porsche Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Porsche Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Porsche Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Porsche Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Porsche Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Porsche Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Kaune

Porsche Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Porsche Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Porsche Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Porsche Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Porsche Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Porsche Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Porsche Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Porsche Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Porsche Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Porsche sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Porsche kardaninio veleno keitimas restauravimas Kaune

Porsche Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Porsche Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Porsche Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Porsche Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Porsche autoelektrikas – paslaugos Kaune

Porsche Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Porsche Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Porsche Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Porsche Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Porsche Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Porsche Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Porsche Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Porsche autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Porsche autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Porsche Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Porsche Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Porsche Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Porsche Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Porsche Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Porsche Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Porsche Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Porsche Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Porsche Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Porsche Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Porsche Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Porsche Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Porsche Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Porsche Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Porsche Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Porsche Porscheo aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Porsche Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Porsche Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Remontuojame tik šiuos modelius:

Porsche Cayman remontas diagnostika servisas Kaune

Porsche 718 Cayman remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche 718 Cayman S remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche 718 Cayman T remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche 718 Cayman GTS 4.0 remontas diagnostika servisas Kaune

Varikliai:

Turbocharged 2.0-liter boxer-four
Turbocharged 2.5-liter boxer-four
4.0-liter boxer-six

Porsche kabrioletų remontas diagnostika servisas Kaune

Porsche 718 Boxster remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche 718 Boxster S remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche 718 Boxster T remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche 718 Boxster GTS 4.0 remontas diagnostika servisas Kaune

Porsche 911 remontas diagnostika servisas Kaune

Porsche Carrera Cabriolet S / Carrera Cabriolet 4 / Carrera Cabriolet 4S remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Carrera GTS / Carrera 4 GTS remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Targa 4 / Targa 4S / Targa 4S Heritage Design Edition remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche GT3 / GT3 w/Touring Package remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche GT3 RS remontas diagnostika servisas Kaune

Porsche Taycan / Taycan 4S remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Taycan 4 Cross Turismo / Taycan 4S Cross Turismo remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Taycan GTS remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Taycan GTS Sport Turismo remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Taycan Turbo / Taycan Turbo S remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Taycan Turbo Cross Turismo / Taycan Turbo Cross Turismo S remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Panamera / Panamera Platinum Edition remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Panamera 4 / Panamera 4 Executive / Panamera 4 Sport Turismo / Panamera 4 Platinum Edition remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Panamera 4S / Panamera 4S Executive / Panamera 4S Sport Turismo remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Panamera 4 E-Hybrid / Panamera 4 E-Hybrid Exeuctive / Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo / Panamera 4 remontas diagnostika servisas Kaune

Porsche hibridų remontas diagnostika servisas Kaune

Porsche Panamera 4S E-Hybrid / Panamera 4S E-Hybrid Executive / Panamera 4S E-Hybrid Sport Turismo remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Panamera GTS / Panamera GTS Sport Turismo remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Panamera Turbo S / Panamera Turbo S Executive / Panamera Turbo S Sport Turismo remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid / Panamera Turbo S E-Hybrid Executive / Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo remontas diagnostika servisas Kaune

Porsche Macan remontas diagnostika servisas Kaune

Porsche Macan T remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Macan S remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Macan GTS remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Cayenne (Coupe) remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Cayenne Platinum Edition (Coupe) remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Cayenne E-Hybrid (Coupe) remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Cayenne E-Hybrid Platinum Edition (Coupe) remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Cayenne S Platinum Edition (Coupe) remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Cayenne GTS (Coupe) remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Cayenne Turbo (Coupe) remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid (Coupe) remontas diagnostika servisas Kaune
Porsche Cayenne Turbo GT remontas diagnostika servisas Kaune

Skambinti +37068058880