ADC LT - Automobilio patikra prieš pirkimą Kaune su Automobilių Diagnostikos Centro komanda!

Mes žinom kaip slepiami defektai, nes... Nuo 2006 metų patikrinta beveik 8000 transporto priemonių. Atlikta 300 defektacijų teismo procedūroms... Automobilių Diagnostikos Centras Kaune - ADC LT - komanda, kurioje +2 techniniai ir +3 derybų ekspertai, +5 advokatai +5 servisai +7 kvalifikuoti patikros specialistai!

automobilio patikra diagnostika pries pirkima kaunas

Išskirtinė automobilio patikra prieš perkant Kaune su ADC centro komanda. Skaityk viską žemiau…

Mūsų labai dažnai klausia „Kodėl Jūs galvojate, kad galite patikrinti automobilį geriausiai Lietuvoje?”

Žinote… Pajungti diagnostikos įrankį ir pakelti autombilį ant keltuvo gali daugelis.

Tačiau automobilio tikrinimas prieš perkant Kaune – daug daugiau nei šie 2 veiksmai. Žinoma, mobili automobilio patikra prieš pirkimą – tikrai geriau nei netikrinti visai.

Taigi keletas mūsų išskirtinių savybių:

Dirbame su sudėtingais automobilių gedimais nuo 2006 metų

Sugebame ne tik patikrinti automobilį prieš perkant, mokame išspręsti suremontuoti sudėtingus elektros gedimus

Sugebame patikrinti variklį geriau, nes juos remontuojame

Sugebame patikrinti kėbulą geriau, nes atliekame oficialias ekspertizes

Sugebame patikrinti DPF FAP AdBlue EGR IDS sistemas, nes jas restauruojame

Beveik kiekvienai markei dilerinė diagnostikos įranga – svarbiausia, kad mokam ja naudotis

Kiekvienam modeliui – atskira aukso vertės informacija prieš perkant

Registruokis iš anksto telefonu!

Taip pat atstovaujame pirkėjų interesus teismuose kaip techniniai ekspertai. Kalba eina apie automobilio grąžinimą pardavėjui po pirkimo, jeigu automobilis nebuvo tikrintas prieš perkant ir išaiškėjo, kad galimai buvo užslėptų defektų prieš parduodant

Ką darom?

Profesionali automobilio patikra prieš perkant Kaune ir profesionalus pirkimas „2 in 1” tik su ADC LT komanda. Patikėkit… Mes žinom, ką reiškia automobilio pirkimas… Ir kaip nusipirkti gerą auto…

Kai atsiduriate teisme ir pardavėjo advokatas klausia ” Ar buvo atlikta automobilio patikra prieš perkant? ” Tada suprantate… kad…

Tada visi sužino, kad perkant naudotą daiktą (pasirodo bet kokį) pirkėjas privalo jį prieš pirkdamas patikrinti. Tai yra pats arba su specialistų pagalba įsitikinti, kad jis tinkamas naudoti.

Kalbant apie automobilį, atsiranda dar daugiau papildomų niuansų.

Pardavėjas gali tyčia slėpti esminius trūkumus, siekdamas parduoti automobilį rinkos kaina, o ne kaip su defektu ir žinoma, už atitinkamai mažesnę sumą.

Todėl perkant automobilį jo netikrinti – pati didžiausia pirkėjo klaida. Netikrintas autoservise automobilis – tai vienas iš kozirių pardavėjo advokatui…

Taigi… Pamąstom… Ir darom…

Kodėl reikia tikrinti automobilį prieš perkant? Arba kokios išlaidos laukia nusipirkus nepatikrintą automobilį?

Keletas sakinių apie tai, kokios išlaidos laukia, jeigu nusipirksite transporto priemonę su paslėptu defektu ir sugalvosite ją grąžinti pardavėjui. Kaip sakant, pataupiau +/- 150,- autompbilio patikrai, dabar ieškau jau kas atliks defektaciją, kuri kainuoja pas ekspertus 250,- Eur, toliau laukia argumentuota pretenzija 250,- Eur, na ir pabaigai advokato paslaugos, kurios prasidės nuo 500,- Eur dažniausiai…

Registruotis patikrai dabar!

Automobilių patikra prieš pirkimą Kaune – ADC LT automobilių diagnostikos centras – Jūsų partneris ir prieš perkant ir po pirkimo.

Esame be galo lankstūs laike. Turime geriausius specialistus.

Žinome visas specifines vietas, kurios parduodant automobilį, būna subtiliai užmaskuojamos.

Jeigu reikia, galime derėtis už Jus (išankstiniu susitarimu). Perkate Jūs, bet viską deriname mes.

Atskiru susitarimu, galime parengti individualią pirkimo sutartį, atsižvelgiant į specifinius tam tikros markės ir modelio gedimų ypatumus.

Aptariame vietoje visus niuansus apie keletą dalykų, kurių neįmanoma patikrinti per patikrą.

Registruokis iš anksto telefonu!

Tel: +370 680 58880

„-Nepatiks grąžinsiu” – Pagrindinė pirkėjų klaida…

Dauguma pirkėjų įsitikinę, kad jeigu pasirodys, kad jį apgavo pardavėjas, nuslėpęs tikrą automobilio techninę būklę, tai kreipsis į advokatus ir jie viską išspręs. Mielieji… Nebūkite naivūs. Pardavėjai irgi turi teisę į gynybą. Turi teisę į gerus advokatus teisininkus, autoekspertus ir t.t.

Tai reiškia, kad nepatikrinus automobilio prieš pirkimą ir papuolus į tokią situaciją – viso to reziume bus daug nervų, daug išlaidų ir dar neaišku koks rezultatas. Tikiu, kad pradedate viską suprasti po truputį, kaip veikia sistema.

Tikrinam ne tik automobilį, bet ir pardavėją! Naujiena !? Nejaugi?

Dar vienas niuansas, apie kurį pamirštama, tai paties pardavėjo patikra. Nesvarbu ar tai fizinis ar juridinis asmuo. Yra daug būdų kaip patikrinti žmogų parduodantį Jums transporto priemonę.

Taigi perkant, reikalinga net tik automobilio apžiūra prieš perkant bet ir pardavėjo patikra…

Tikrinti pardavėją galima ir prieš automobilio apžiūrą ir apžiūros / patikros prieš pirkimą metu.

Įsidėmėkite, kad normalus adekvatus pardavėjas, kuris neturi ko slėpti bus atviras ne tik automobilio pardavimo klausimu.

Aišku, ko klausti pardavėjo, kaip suformuluoti klausimą, į kurį būtų noriai atsakoma – tai taip pat šiek tiek sugebėjimų reikalaujantis dalykas…

Užduodant teisingus klausimus pardavėjui, galima lengvai pastebėti – sąžiningas papuolė žmogus ar ne…

Taigi… Pradedame jau diskusiją apie profesionalią automobilio pirkimo procedūrą, kuri skiriasi nuo paties automobilio patikrą prieš perkant

Ką tikrinam prieš perkant automobilį?

1.

Variklio patikra prieš perkant Kaune

variklio diagnostika kaune pries pirkima

Variklio defektas – kiek šiandien kainuoja jo remontas?

Reiktų atkreipti dėmesį į tai, kad variklio defektas – priskiriamas prie esminių defektų, dėl kurių transporto priemonė negali būti naudojama pagal paskirtį ir suprantama negali dalyvauti eisme.

Šis trūkumas – šis defektas yra vienas iš tų, kuriuos teismų praktika įvardina kaip esminį ir dažniausiai pirkėjo pretenzija šiuo atveju būna patenkinta ir byla laimėta.

Tačiau… Pirkėjas turi įrodyti, kad defektas neatsirado dėl savaiminio galimo variklio nusidėvėjimo, o automobilio pardavėjas žinojo apie defektą ir bandė jį tyčia nuslėpti, atlikdamas tam tikrą remontą, kuris trumpam laikui užmaskuoja esamą gedimą.

Kaip pavyzdys galėtų būti į variklio alyvą pripylus tam tikrų dūmingumą mažinančių priedų, liaudyje vadinamų „Medus” ar panašiai…

Variklio remonto kaina – kiek?

Daugelis pirkėjų, kurie perka naujesnius automobilius (sakykim nuo 2012 m.) dažnai net neįsivaizduoja, kad rimtesnis variklio remontas gali kainuoti tarp 4000-6000, Eur.

O jei kalba eina apie Limo klasės modelius tai remontai prasideda nuo 6000,- Eur ir gali siekti ir 8000,- ir 10.000 ar dar daugiau…

Vien tik patikros prieš prekant metu, pastebėtas vienas tepalo lašas, gali reikšti, kad reikės remonto už 1000-2000 Eur.

Taigi… Patikros metu dažniausiai atsiranda erdvės rimtoms deryboms, kurios gali būti naudingos tiek pirkėjui, tiek pardavėjui.

2.

Dpf filtrų, katalizatorių, AdBlue sistemų patikra prieš perkant Kaune

Tikrinam Dpf Fap Katalizatorius Adblue sistemas

Tai dar viena vieta, kuri šiomis dienomis, kaip niekada anksčiau, ypatingai aktuali.

Dažnas pirkėjas, ypač tas, kuris pereina nuo benzininio variklio prie dyzelio, net neįsivaizduoja, kokios sumos slepiasi išmetimo sistemoje.

Dpf filtrai, jeigu jie išpjauti – originalai kainuoja nuo 800-900 iki 2500,- ir daugiau.

AdBlue sistemos, jeigu buvo reikalingas AdBlue remontas ir jos atjungtos, susitvarkyti kainuos 2000-3000,- Eur

Benzininis katalizatorius originalas gali kainuoti nuo 1000,- ir iki 2000-3000,- Eur

Žinoma… Atjungtos ir pašalintos pavojingų dujinių junginių neutralizavimo sistemos, nėra kažkoks blogis pačiam automobiliui, jo varikliui ar kitiems agregatams. Tačiau…

Jeigu darbai atlikti nekokybiškai – užkliūsite eidami Techninę Apžiūrą. Ir… Susitvarkyti jau tada reikės, norite ar ne…

3.

Kėbulo patikra prieš pirkimą Kaune

Ką reikia žinoti apie kėbulą prieš perkant Kaune?

Nors šiandien kėbulo remontas atliekamas su tokiomis technologijomis, kad net aliuminio konstrukcijos stoja į savo vietas – tačiau sutikite… Visvien niekam nesinori nusipirkti automobilio, kuris suvirintas iš dviejų dalių.

Tai yra niekas nenori automobilio, kuris padarytas iš dviejų. Tai galima patikrinti, ir tam yra lazerinės tecchnologijos, kurios leidžia tai pastebėti.

Kėbulo geometrijos patikra – tai papildoma paslauga prie standartinės automobilio patikros ir dėl jos reikia tartis atsikrai.

Tokios papildomos patikros kaina +50,- Eur. Ir derintis jai laiką reikia papildomai. Čia bus reikalingas dar vienas papildomas specialistas.

Esame tie, kurie išduodame pažymas amerikietiškiems automobiliams, po europinimo procedūros ir… Puikiai žinome visus iš Amerikos parvežtų ir čia Lietuvoje suremontuotų automobilių taisymo užkulisius.

Su malonumu padėsime, jeigu bus noras, ir šioje vietoje.

4.

Automatinės dėžės patikra diagnostika prieš perkant Kaune

automatines-dezes-diagnostika-patikra-kaune-pries-pirkima

Ką reikia žinoti apie automatinės dėžės patikrą prieš perkant Kaune?

Automatinės dėžės patikra prieš pirkimą – tai dar vienas svarbus momentas. Automatinė dėžė tikrinasi trimis metodais.

Pirmas – tai kompiuterinė automatinės dėžės diagnostika. Jos metu galima gauti pakankamai informacijos apie visų elektronikos komponentų veikimą ir atliktus remontus.

Vizualinė patikra leidžia pastebėti ar buvo atlikti kažkokie montavimo remonto darbai.

Ir trečias metodas – tai Test Drive metu išbandomi įvairūs darbiniai režimai su skirtingomis apkrovomis. Tokios patikros būdu galima įvertinti dabartinį mechaninį jos stovį / buklę.

Taip pat reikia nepamiršti, kad automatinių dėžių remontas šiandien labai mažai skiriasi nuo variklio remonto kainų.

Ir nesvarbu, kad dėžės gedimas garantuoja Jums teisme pergalę – kad ji sugedo dėl pardavėjo kaltės – dar reikės įrodinėti…

5.

Važiuoklės diagnostika patikra prieš perkant Kaune

Važiuoklės AirMatic patikra prieš pirkimą – ką reikia žinoti?

Kartais atrodo, kad svarbiausia perkant automobilį patikrinti tik variklį ir automatinę pavarų dėžę. Taip… Ten daugiausia lėšų reikalaujantys remontai. Bet…

Pas naujesnius automobilius labai dažnai jau yra ir orinė pneumo pakaba. Jos remontas nėra pigus malonumas – kainos svyruoja nuo 700 ir į viršų.

Netikrinti važiuoklės? Na… Nėra čia labai protingas sprendimas. Bet kuriuo atveju čia reikės keltuvo, testinio važiavimo ir kompiuterinės šios sistemos patikros.

Mes tikriname viską prieš pirkimą, ką galima patikrinti neardant automobilio mazgų.

6.

Elektroninių sistemų ir programinės įrangos diagnostika patikra prieš pirkimą Kaune

Ką reikia žinoti apie valdymo blokų patikrą prieš perkant automobilį?

Sunku pasakyti kiek, bet turbūt apie 30 proc. visų bent jau Lietuvoje važinėjančių automobilių turi jau tam tikras variklio valdymo bloko modifikacijas.

Vieni čipuoti, kiti su išjungtais Dpf filtrais, dar kiti su atjungtomis AdBlue sistemomis, Egr vožtuvais, sklendėmis…

Gerai tai ar ne – klausimas ginčytinas. Jeigu gerai padarytas darbas – viskas bus gerai. Jeigu ne – gali laukti didelės bėdos ir su varikliais.

Blogas – neteisingas – nekorektiškas ECU koregavimas – visada Jums paplonins piniginę. Kas įdomiausia – kad tai bus „per aplinkui”

Kitaip sakant – neteisinga korekcija – tai dažniausiai bereikalingi remontai su dideliais kaštais beiškant tikrosios gedimo priežąsties.

Klausimas: Ar tai galima patikrinti prieš perkant automobilį. Teoriškai taip. Praktiškai… Brangiai kainuoja…

Bet su keletu mūsų patarimų – išspręsite ir šį klausimą gana protingai.

autoservisas kaunas automobiliu remontas kaune

Automobilio patikra prieš perkant Kaune – visiškai kitaip!

Registruokis iš anksto telefonu!

Tel: +370 680 58880

MENIU:

Pasirinkti paslaugą

benzininiu-dyzeliniu-varikliu-remontas-kaune
autoelektrikas-kaune-adc
autodiagnostika-kaunas-adc
grandines keitimas kaune adc
vaziuokles remontas kaune adc
autoamtines dezes remontas kaune adc
turbinos remontas kaune adc
katalizatoriai kaune keitimas valymas pardavimas
Skambinti +37068058880