BMW SERVISAS KAUNAS NUO BMW DIAGNOSTIKOS IKI ELEKTROS AR VARIKLIO KAPITALINIO REMONTO ADC LT

Bmw automobilių remontas Kaune + skubi Bmw diagnostika ir patikra prieš pirkimą Kauno mieste. Realios garantijos, geriausi remonto patarimai, išsamios konsultacijos ir geros remonto kainos. Rinkitės Bmw remonto kainą patys. Derybos kainų ir remonto klausimais tik prie mūsų stalo! Dirbkime kartu! Rezultatai bus tokie, kurie nustebins visus!

Pogarantinis Bmw remontas Kaune !

geras bmw servisas kaunas bmw patikra pries pirkima kaune bmw diagnostika kaune

Bmw autoservisas Kauno mieste 24h

Bmw automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Bmw servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus Bmw automobilį.

Bmw remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų Bmw ir 1983 metų Bmw Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Bmw remontas Kaune geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Bmw servisas, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Bmw elektrikas Kaune + programavimas

Reikalingas Bmw elektrikas Kaune? Yra!

Sprendžiame neeilinius Bmw elektronikos gedimus. Iškrauna Bmw akumuliatorių? Nors pakeistas naujas? Padėsime.

Bmw automobilių europinimas Kaune. Bmw programavimas Kaune. Tai ne tik Chip Tuning sprendimai.

Bmw dpf filtrų išjungimas. Bmw egr vožtuvų išprogramavimas. Bmw AdBlue remontas / atjungimas.

Darome viską nuo sugedusių langų valytuvų iki signalizacijų montavimo, tinkančių draudimui ir Bmw garso izoliacijos įrengimo

Kai reikia gero Bmw elektriko Kaune – pagelbėsime visada!

2.

Bmw diagnostika tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę Bmw automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė Bmw diagnostika neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame Bmw variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė Bmw diagnostika – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

Atliksime Bmw patikrą valandos bėgyje

Jeigu reikalinga Bmw patikra – turime galimybę atlikti Bmw diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti Bmw ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Bmw diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: Bmw variklio diagnostika, Bmw važiuoklės / pakabos diagnostika, Bmw komforto sistemų diagnostika,

Bmw elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte.

3.

Bmw variklio remontas tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba Bmw variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis Bmw variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu Bmw variklis trūkčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį. Čia labiau jau reikalingas toks Bmw servisas, kuris gali tikrinti su originalia įranga variklio elektroniką pirmiausiai ir… gilintis…

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis Bmw variklio remontas – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į servisą.

Bmw servisas su geriausiais variklistais! Reikia gero Bmw variklio meistro? Mes darome ir M serijos variklius.

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki Bmw variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

4.

Bmw variklio grandinės keitimas – kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

varikliu grandines keitimas kaune

Reikalingas Bmw variklio grandinės keitimas Kaune?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus Bmw automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl Bmw automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie Bmw variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Bmw variklio grandinės keitimo kaina.

5.

Bmw remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti Bmw techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname Bmw automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad Bmw variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

Atėjo laikas Bmw važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį Bmw automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo Bmw automobilį ne kosminėmis kainomis? Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto Bmw transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Bmw servisas!

6.

Bmw remonto kaina Kaune – pasirinkite patys…

Bmw automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo Bmw modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės. Ir ši taisyklė galioja ne tik Bmw markės automobiliams.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

Pas mus standartinės Bmw remonto kainos. Nei brangu, nei pigu…

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Bmw remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį Bmw automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio Bmw remonto kainose.

Bmw remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai Bmw automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

7.

Bmw kėbulo remontas po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko drBmwmą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti Bmw automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

Reikalingas Bmw kėbulo remontas Kaune? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą Bmw automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to Bmw automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Bmw kėbulo remontas Kaune čia https://kebulas.lt

Kai Bmw automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano Bmw kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

8.

Automatinių dėžių remontas ir diagnostika Kaune

Reikalingas Bmw automatinės dėžės remontas Kaune? Padėsime

Turime savo servise vieną iš geriausių Bmw automatinių dėžių specialistų. Atliekame Bmw automatinės dėžės elektronikos diagnostiką / patikrą skubiai.

Niekada nedarome telefoninių dėžių diagnostikų, kaip kad daugelis meistrų. Puikiai žinome, kad vieno simptomo priežąstis gali būti tiek elektronikoje tiek mechaninėje dalyje.

Priimame greitai, o dėžės remontą atliekame savaitės bėgyje.

Visada deriname su klientu tiek automatinės dėžės remonto, tiek detalių kainas.

Stengiamės padaryti viską, kad Bmw automatinė dėžė važiuotų daug kilometrų, o ne vien tik pašalinti tą vienintelį atsiradusį simptomą.

Todėl, jeigu jau atsitiko taip, kad Bmw automatas pradėjo „įdomiai” elgtis – dar nereiškia, kad jau būtinai bus reikalingas Bmw automatinės dėžės remontas … Kaune…

Bmw servisas Kaune – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Bmw remonto kaininkas Lietuvos mastu. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Bmw Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Bmw Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Bmw Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Bmw Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Bmw Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Bmw Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Bmw montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Bmw Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Bmw Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Bmw Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Bmw Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Bmw Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Bmw Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Bmw Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Bmw Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Bmw Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Bmw Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Bmw Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Bmw Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Bmw Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Bmw Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Bmw Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Bmw Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Bmw Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Bmw Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Bmw Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Bmw Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Bmw Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Bmw Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Bmw variklio remontas Kaune

1 Bmw variklio remontas + keitmas Kaune
2 Bmw Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Bmw Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Bmw Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Bmw Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Bmw Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Bmw Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Bmw Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Bmw automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Bmw važiuoklės remontas Kaune

Bmw Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Bmw Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Bmw Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Bmw Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Bmw Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Bmw Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Bmw Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Bmw Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Bmw Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Bmw Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Bmw Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Bmw Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Bmw Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Bmw Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Bmw Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Bmw Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Bmw Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Bmw Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Bmw Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Bmw Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Bmw Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Bmw Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Bmw Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Bmw Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Bmw Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Bmw Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Bmw slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Bmw stabdžių remontas Kaune

Bmw Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Bmw Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Bmw Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Bmw Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Bmw Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Bmw Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Bmw Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Bmw Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Bmw Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Bmw Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Bmw Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Bmw Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Bmw Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Bmw Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Bmw Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Bmw automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Kaune

Bmw Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Bmw Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Bmw Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Bmw Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Bmw HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Bmw Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Bmw Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Bmw Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Bmw Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Bmw Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Bmw Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Bmw Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Bmw Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Bmw Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Bmw Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Bmw Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Bmw Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Bmw Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Bmw Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Bmw Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Bmw Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Bmw Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Bmw Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Bmw Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Bmw Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Bmw duslintuvo remontas Kaune

Bmw duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Bmw Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Bmw Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Bmw Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Bmw katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Bmw Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Bmw duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Bmw Dpf Fap filtrų remontas Kaune

Bmw aušinimo sistemos remontas Kaune

Bmw ermostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Bmw Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Bmw Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Bmw Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Bmw Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Bmw Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Bmw sankabos remontas / keitimas Kaune

Bmw Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Bmw Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Bmw Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Bmw Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Bmw Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Bmw Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Kaune

Bmw Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Bmw Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Bmw Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Bmw Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Bmw Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Bmw Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Bmw Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Bmw Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Bmw Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Bmw sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Bmw kardaninio veleno keitimas restauravimas Kaune

Bmw Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Bmw Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Bmw Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Bmw Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Bmw autoelektrikas – paslaugos Kaune

Bmw Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Bmw Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Bmw Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Bmw Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Bmw Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Bmw Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Bmw Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Bmw autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM
Bmw Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Bmw Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Bmw Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Bmw Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Bmw Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Bmw Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Bmw Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Bmw Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Bmw Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Bmw Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Bmw Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Bmw Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Bmw Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Bmw Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Bmw Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Bmw Bmwo aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Bmw Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Bmw Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Tel: +370 680 58880

Remontuojame tik šiuos modelius:

PIRMOS SERIJOS BMW REMONTAS IR DIAGNOSTIKA
BMW 1 Serija Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 1 Serija hečbekas Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 1-Serija hečbekas 118i Sport Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW X1 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW X1 Variants Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW X1 XDrive 20D Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
ANTROS SERIJOS BMW REMONTAS IR DIAGNOSTIKA
BMW 2 Serija Coupe Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 2 Serija Coupe Variants Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 2-Serija Coupé 220i Sport Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW2-Serija Coupé M Sport Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 2 Serija Active Tourer Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 2 Series Active Tourer Variants Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 2-Serija Active Tourer 218i Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
TREČIOS SERIJOS BMW 330 REMONTAS IR DIAGNOSTIKA
BMW 3 Serija Sedan Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 3 Serija Sedan Variants Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 3-Serija Sedan 318D Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW E90 2.0 REMONTAS IR DIAGNOSTIKA
BMW 3-Serija Sedan 320DBMW 3 Serija Gran Turismo Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 3 Serija Gran Turismo Variants Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 3-Serija Gran Turismo 320D Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW X6 REMONTAS IR DIAGNOSTIKA
BMW X6 Variants Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW X6 xDrive30D servisas Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW X6 xDrive 30d M Sport Limited Edition Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW X3 REMONTAS IR DIAGNOSTIKA
BWW X3 Variants Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW X3 XDrive18D Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW X3 XDrive20D Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW X4 Serija REMONTAS IR DIAGNOSTIKA
BMW 4 Serija Coupe Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 4 Serija Coupe Variants Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 4-Serija Coupe 420d Sport Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 4-Serija Coupe 420d M Sport Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 4 Serija Gran Coupe Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 4 Serija Gran Coupe Variants Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 4-Serija Gran Coupe 420d Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW X4 Variants Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW X4 XDrive20d Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 5 Serija REMONTAS IR DIAGNOSTIKA S
Expand BMW 5 Serija Sedan Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 5 Serija Gran Turismo Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 5 Serija Gran Turismo Variants Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
520D Modern Essential A/T Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
520D Luxury Essential A/T Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
520D Modern Package A/T Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
530D Luxury A/T Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
530D Modern Package A/T Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
530D Luxury Package A/T Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 6 Serija REMONTAS IR DIAGNOSTIKA
BMW 6 Serija Variants Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
640i Gran Coupe Essential A/T Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
640i Gran Coupe Package A/T Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
RETESNI BMW REMONTAS IR DIAGNOSTIKA
BMW E24 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW I8 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW M3 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW M5 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW Z4 Roadster Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW Z4 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW Z4 Variants Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW Z4 sDrive20i Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW X6M Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW Concept X6 ActiveHybrid Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 760 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 600 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 750 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 745i E23 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW New Class Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 2002tii Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 700 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 315 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 335 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW / EMW 340 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW M5 E28 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 333i E30 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 325is E30 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 530 MLE Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 550 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
320i Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 530 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 325 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 330 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 550i Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 745 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 645 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 535 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 650 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 545 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 2002 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 528 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 1600 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 135 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 2002ti Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 128 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW H2R Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW F07 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
X3 3.0i SAV Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 525 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
X5 4.4i SAV Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
X5 4.8is SAV Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
X5 3.0i SAV Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
Grand Tourer modeliai: W 507 REMONTAS IR DIAGNOSTIKA
BMW E9 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 3200 CS Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW/EMW 327 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 503 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 8 Series (E31) Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
Sportinio stiliaus BMW modeliai REMONTAS IR DIAGNOSTIKA
BMW Z8 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW M1 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW M6 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW Z3 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 328 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW Z1 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
First Generation E36/7 M Roadster Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
E36/8 M Coupe Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
Išskirtiniai BMW modeliai REMONTAS IR DIAGNOSTIKA
Brilliance BS6
BMW 326
BMW 501
BMW New Six
BMW Hydrogen 7
Vidurinės klasės BMW modeliai REMONTAS IR DIAGNOSTIKA
BMW 321
BMW 320
Kompaktinės klasės BMW modeliai REMONTAS IR DIAGNOSTIKA
BMW 3 Series Compact Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW F3 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
Kiti BMW modeliai REMONTAS IR DIAGNOSTIKA
BMW 340 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW Mini E Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW Compact Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW 327 Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW M Roadster Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas
BMW M Coupe Remontas Servisas Diagnostika / PAtikra Kaunas

Skambinti +37068058880