AUTOMATINIŲ DĖŽIŲ REMONTAS + PROFESIONALI DIAGNOSTIKA

Automatinių greičio dėžių diagnostika. Dėžių pardavimas, restauravimas, keitimas Kauno mieste ADC.LT centre. Remontuojame automatus robotus. Hibridinių automobilių dėžių remontas ir patikra. Dėžės defektacija teismams, po automobilio pirkimo ir visa kita, kas liečia auomatinių dėžių remontą...

Automatinių greičio dėžių remontas Kaune 

Automatų remontas nuo 2002 m.

Dirbame daugiau nei dvidešimt metų, turime visą komandą ne šiaip meistrų, o meistrų su patirtimi ir pagarba tiek klientams, tiek klientų automobiliams.

Remontuojame automatines greičių dėžes važinėjimui, o ne pardavimui į turgų, galbūt todėl turime geriausias rekomendacijas ir ilgą eilę prie savo durų.

Su klientais visada ieškome geriausių problemos sprendimo variantų dar prieš pradedant greičių dėžės remontą, o ne po remonto darbų.

Klientas visada turi žinoti, kas remonto eigos metu yra nuspėjami, o kas nenuspėjami dalykai, tokia strategija leidžia klientui geriau suprasti visą automatinių dėžių remonto procesą ir pasitikėti meistrų profesionalumu bei kompetencija.  

 • Automatinių pavarų dėžių kompiuterinė diagnostika Kaune
 • Automatinių pavarų dėžių tepalų ir filtrų keitimas Kaune
 • Automatinių pavarų dėžių kompiuterių valdymo blokų remontas Kaune
 • Automatinių pavarų dėžių elektros instaliacijos remontas Kaune
 • Automatinių pavarų dėžių pilnas tepalų keitimas Kaune
 • Prekyba naujomis ir naudotomis automatinių pavarų dėžių detalėmis Kaune
 • Hidrokonverterių restauravimas Kaune

Tel: +370 680 58880

Kaip vyksta automatinės dėžės remontas?

autodiagnostika autoservisas kaune
autodiagnostika kaunas
autoservisas kaune adc

1.

Automatinės dėžės diagnostika Kaune

Automatinių pavarų dėžių diagnostika – tai pats aktualiausias klausimas, kuris rūpi vairuotojams susidūrusiems su dėžių defektais.

Visiems svarbu nuspręsti – remontuoti ar keisti į panaudotą? Automatų remontas – pats brangiausias remontas automobilių remonto srityje – kartais dvigubai brangesnis už variklio kapitalinį remontą…

Tačiau visada vairuotojas turi pasirinkimo laisvę, bent jau pas mus. Sudarę sąmatą, mes galime pagelbėti abiem atvejais. Jūs galite remontuoti savo automatinę greičių dėžę, o galite pasieškoti naudotą.

Taigi, egzistuoja tam tikri modeliai, kuriuos apsimoka remontuoti…

Nes gerų naudotų greičių dėžių, net su žiburiu nerasit! Tačiau taip pat yra ir tam tikrų automobilių markių, kurių dėžės genda labai retai, todėl nustačius gedimą, galima drąsiai ieškotis panaudotos pavarų dėžės.

Čia lygiai tas pats, kai reikalingas varriklio remontas: galima remontuoti, tačiau jei naudota automatinė dėžė kainuoja iki 1000 Eur – verta ją nupirkti ir pastatyti.

Čia su sąlyga, jei nereikia garantijos ir ribotas remonto biudžetas

Automatų remontas – remonto sąmatos sudarymas. 

Nors iš tiesų remonto technologija ypač brangi, tačiau vairuotojai turėtų žinoti vieną paprastą dalyką – ne visada reikia trijų ar penkių tūkstančių Eurų, kad išspręsti problemą – dažnai galima suremontuoti ir gerokai pigiau, tačiau, žinoma, pirmiausia reikia žinoti, kas – dėl ko – ir kodėl sugadino automatinę greičių dėžę… 

Praktiškai bet kuriai automatinės greičių dėžės diagnostikai – pirmiausia reikalingas geras autoelektrikas, kuris specializuojasi ne tik bendroje automobilių diagnostikos srityje, bet yra įsigilinęs ir į visus automatinių dėžių korektiško veikimo pricipus.

2.

TipTronic automatinės dėžės remontas Kaune

Įprasta automatinė pavarų dėžė – tai mechanizmas, kuris automatiškai perjungia pavaras ir paspaudžia sankabą, t.y. keičia sukimo momentą.
 

Pagrindiniai automatinės pavarų dėžės režimai:

 • Stovėjimo režimas (P)
 • Neutralus režimas (N)
 • Važiavimas atbuline eiga (R)
 • Važiavimo režimas (D)


TipTronic tai labiausiai pasaulyje paplitusi automatinė dėžė su hidrotransformatoriaus mechanizmu. Hidrotransformatoius mažina kuro sąnaudos. Jo funkcija taip pat slopinti vibracijas, dėl to ilgėja variklio bei pačios automatinės pavarų dėžės tarnavimo terminas.

Režimais: ekonominis, standartinis arba sportinis. Atminkite TipTronic – tai klasikinė automatinė pavarų dėžė su hidrotransformatoriumi, kuri yra patogiausia ir geriausia eksploatavimo, aptarnavimo ir patikimumo požiūriu.

Automobiliai su automatine pavarų dėže ir hidrotransformatoriumi: Opel Astra TipTronic dėžės remontas, Insignia TipTronic dėžės remontas, Meriva TipTronic dėžės remontas, Mazda 3, 5, 6 TipTronic dėžės remontas, „Peugeot” ir „Citroen C4, C5, 308, 3008 TipTronic dėžės remontas.

Pliusai:

 • Patogus automobilio valdymas, ypač miesto sąlygose – daugiau dėmesio skiriama eismo saugumui
 • Sukimo momento keitiklis yra apsaugotas nuo sugadinimo ir perkrovų
 • Automobiliai su automatine pavarų dėže aprūpinti pasyvaus saugumo sistema, kuri neleidžia automobiliui pajudėti, stovint nelygioje vietoje

Minusai:

 • Didesnė kaina ir remontos bei priežiūros išlaidos
 • Variklio užvedimas galimas tik esant nepriekaištingai veikiančiam starteriui ir akumuliatoriui

3.

Automatinės dėžės Variatoriaus – CVT remontas ir diagnostika Kaune

Kas yra variatorius (CVT) – tai yra bepakopė automatinė transmisija. Automatinės dėžės – variatoriaus dėka pavaros perjungiamos tolygiai ir greitai, todėl automobilis greitai įgauna pagreitį, o vairavimo paklaidos beveik nejaučiamos.

Pavyzdžiai automobiliai su CVT: Renault Scenic 2.0 dėžės variatoriaus remontas, Mitsubishi Lancer 1.8 dėžės variatoriaus remontas, Audi A4 2.0 Multitronic dėžės variatoriaus remontas, „Nissan Murano” dėžės variatoriaus remontas, Nissan Teana „Nissan X-Trail,” Nissan Juke dėžės variatoriaus remontas.

Pliusai:

 • Variklis su variatoriumi visada veikia optimaliausiu režimu
 • Maksimalus vairavimo komforto lygis, paprastumas ir judėjimo tolygumas
 • Santykinai gera kaina – vidutinis kuro suvartojimas – daugiau nei su mechanine pavarų dėže, mažiau nei su automatine.
 • Veikimo greitis – pavaros perjungiamos tolygiai, kas beveik nereikalauja laiko. Greitėjant didžiausias sukimo momentas pasiekiamas iš karto, taip suteikiant maksimalų pagreitį transporto priemonei.

Minusai:

 • Brangus automatinės dėžės remontas ir priežiūra
 • Variatorius nesuderinamas su galingu varikliu
 • Reikalauja specialios alyvos ir jos dažno keitimo
 •  Mažesnė dinamika lyginant su mechanine pavarų dėže

4.

Robotizuotos pavarų dėžės (MTA) remontas Kaune

Šio tipo transmisija išsiskiria savo konstrukcija – tai mechaninė pavarų dėžė su robotizuota pavarų ir sankabos valdymo sistema. Robotizuota pavarų dėžė turi dvi sankabas, todėl automobilis įsibėgėja tolygiai ir labai greitai.

Pliusai

 • Didelis roboto automato efektyvumas
 • Robotizuota pavarų dėžė yra pigesnė nei pilnai automatinė
 • Robotas mažiau sveria ir…
 • Užtikrina puikią dinamiką


Minusai

 • Pakankamai didelis tarpas tarp perjungiamų pavarų, todėl gali jaustis truktelėjimai
 • Kiekvieno, net ir trumpo, sustojimo metu reikia nustatyti neutralų režimą (N)
 • Sistema yra jautri ratų prasisukimams, buksavimui 

5.

Ką daryti, kad nesugadinti automatinę pavarų dėžę?

„N” – Neutralus režimas

Trumpai sustojus, stovint kamščiuose arba laukiant šviesoforo signalo daugelis vairuotojų įpratę naudoti neutralų režimą (N) – klaida Nr. 1. Automatinės dėžės neutralus (N) režimas nėra tas pats, kas mechaninės pavarų dėžės neutrali pavara.

Automatinės transmisijos neutralus režimas (N) yra reikalingas tam, kad ilgam sustojus arba esant karštam orui galima būtų išvengti perkaitimo. Kitais atvejais, rekomenduojama išlaikyti automobilį vietoje, laikant nuspaustą stabdžių pedalą.

Automatinės dėžės pavarų perjunginėjimas vairavimo metu

Griežtai draudžiama perjunginėti automatinės transmisijos režimus automobilio judėjimo metu. Norint perjungti režimą visų pirmą reikia sustabdyti automobilį.

Automobilių stovėjimo aikštelėje

Pastačius ant lygaus pagrindo automobilį pakanka nustatyti stovėjimo režimą (P), tokiu būdu mechanizmas saugiai blokuojamas.

Kai automobilių stovėjimo aikštelė yra ant šlaito, siekiant išvengti žalos, reikia įjungti rankinį stabdį ir tik tada nustatyti automatinės pavarų dėžės stovėjimo režimą (P).

Automobilio su automatine pavarų dėže vilkimas

Daugelis automobilių su automatine pavarų dėže gamintojų nerekomenduoja + griežtai draudžia vilkti tokius automobilius arba nustato griežtus vilkimo greičio, atstumo ir režimų apribojimus.

Geriausias variantas yra automobilio pervežimas naudojant evakuatorių, kitaip automatinė pavarų dėžė greičiausiai suges. Svarbu atminti, jog užvesti automobilio su automatine transmisija variklį galima tik su starteriu!

6.

Pagrindinės automatinės pavarų dėžės gedimo priežastys:

 • Netolygus judėjimas – per greitas įsibėgėjimas ir staigus stabdymas. Tai sukelia kitą problemą – transmisijos perkaitinimą. Kuo didesnė alyvos temperatūra, tuo mažesnis jos efektyvumas. Be to, svarbu pabrėžti, kad kas 2-3 metus yra būtina keisti alyvos filtrus.
 • Nepakankamai įkaitusi automatinė pavarų dėžė taip pat gali būti gedimo priežastimi. Tokiu atveju alyva sutirštėja ir praranda savo efektyvumą – neprasiskverbia iki svarbių dalių, o esant šaltam orui jie tampa trapūs. Todėl prie pradedant judėti automobiliu su automatine pavaru dėže, ji turi būti įkaitinta.
 • Dažniausia automatinės transmisijos gedimo priežastis – kai ratai slysta, prasisuka, buksuoja ilgesnį laiką.
 • Automatinė pavarų dėžė genda, kai nėra keičiamas alyvos filtras per rekomenduojama laikotarpį . Filtrą rekomenduojama keisti priklausomai nuo sąlygų kas 40 000 – 60 000 kilometrų. 

Registracija apžiūrai – geriau vieną kartą pakentėti ir palaukti, kol pas mus atsiras vietos jūsų automobilio diagnostikai, nei pradėti be reikalo ardyti automobilį…

Atminkite, kad dauguma vairuotojų automatinės greičių dėžės defektą dažnai supainioja, su mechaniniais gedimais susijusiais su važiuoklės problemomis arba variklio elektronikos gedimais…

Taigi devynis kartus pamatuok – ir tik dešimtą pjauk!

Kokiems modeliams atliekame automatinės dėžės remontą ir diagnostiką?

AUTOSERVISAS KAUNE

ALFA ROMEO AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

AUDI AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

BENTLEY AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

BMW AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CADILLAC AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CHEVROLET AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CHRYSLER AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CITROEN AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

DACIA AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

DODGE AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

FIAT AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE + REMONTAS 24 h / 7d.

FORD AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

HONDA AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE + REMONTAS 24 h

HYUNDAI AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

ISUZU AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

JAGUAR AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

JEEP AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

LANCIA AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

LAND ROVER AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

LEXUS AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNEKAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

MAZDA AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE 24h KONSULTACIJOS

MERCEDES AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

MINI AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

MITSUBISHI AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

NISSAN AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

OPEL AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

PEUGEOT AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

PONTIAC AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

RENAULT AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

ROVER AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SAAB AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SEAT AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SKODA AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SMART AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SUBARU AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SUZUKI AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

TOYOTA AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

VOLKSWAGEN AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

VOLVO AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

KIA AUTOMATINĖS DĖŽĖS REMONTAS IR DIAGNOSTIKA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

Dirbame taip, kad kiekvienas iš Jūsų

kažkada sugrįžtų ir rekomenduotų mus kitiems

Mūsų Strategija

Auto remonto kokybė
Geros remonto kainos
Patenkinti klientai
Jūsų rekomendacijos po remonto darbų

Mūsų Darbai

Automatinių dėžių remontas Kaune

Automatinių dėžių diagnostika Kaune

Kapitalinis variklių remontas Kaune
Profesionali sugedusio mazgo defektacija

Autoelektriko paslaugos
Katalizatorių keitimas

Kėbulo remonto darbai Kaune

Automobilių diagnostika Kaune

Patikra prieš perkant Kaune

Techninis aptarnavimas

Pilnas auto remonto servisas

Viskas yra įmanoma kai dirba komanda
Nėra nesuremontuojamo automobilio gedimo
Yra tik jūsų galimybių ribos

Ką veikiam
laisvalaikiu?

Auto klubas Servisas / Remonto dirbtuvės

Autoservisų Klubo renginiai ĘX CAR REPAIR SHOP EUROCARCLUB.EU

Adc.lt praktika geriausiems mechanikams

Draugų
rinktinė Lietuvoje

katalizatorius kaune vilniuje kllaipedoje
turbinu servisas kaune
autoelektrikai kaune
dpf filtrai kietuju daleliu filtrai
dyzeliniu varikliu remontas
chip tiuningas kaune
autoservisas serviso centras vilniuje
automobiliu servisas klaipedoje
kebulo remontas kaunas vilnius klaipeda
bmw servisas kaune vilniuje klaipedoj vokietis lt
dyzeliniu ir benzininiu varikliu remontas
jaguar autoservisas kaune vilniuje klaipedoje
dujines irangos montavimas kaune
autoservisai vilniaus mieste
duslintuvai katalizatoriai dpf filtrai
Katalizatoriai Dpf filtrai Duslintuvai
automobiliu diagnostika kaune
Automobiliu diagnostika
autoadvokatas automobilio grazinimas pardavejui
Automobilio gražinimas pardavėjui Autoadvokatas.lt

Dirbkime
kartu

Turite neeilinį automobilio automatinės dėžės gedimą? Gal būt reikalingas smarkiai apgadinto automobilio gamyklinis atstatymas po avarijos? Gavote autoserviso remonto pasiūlymą, kuris prasilenkia su realybe? Skambinkite – surasime bendrą kalbą bet kokiu klausimu, jeigu iš tikrųjų reikia mūsų pagalbos, o ne tuščio pasikalbėjimo
info@autoservisaskaune.lt


ADC.LT AUTOSERVISAS KAUNE

Tel: +370 680 58880

REGISTRACIJA IKI 22.00h

Skambinti dabar

Tel: +370 680 58880

MENIU:

Pasirinkti paslaugą

benzininiu-dyzeliniu-varikliu-remontas-kaune
autoelektrikas-kaune-adc
autodiagnostika-kaunas-adc
grandines keitimas kaune adc
vaziuokles remontas kaune adc
autoamtines dezes remontas kaune adc
turbinos remontas kaune adc
katalizatoriai kaune keitimas valymas pardavimas
Skambinti +37068058880