CITROEN SERVISAS KAUNE +/-1d.

Reikalingas toks Citroen servisas Kaune, kuriame ramiai galite palikti savo automobilį ir ... nesijaudinti, kad jame reikės dėl tos pačios problemos apsilankyti dar 3 kartus, sumokėjus nemažus pinigus? Norite, kad Citroen automobilio remonto kaina nebūtų nei pigiausia, nei prabangiausia? Turime optimalų pasiūlymą, kurį vadiname "gudriausia kaina" - tai reiškia, kad Citroen automobilio remontas Kaune bus atliktas su geromis dalimis ir gera meistro nuotaika!

Pogarantinis Citroen remontas Kaune !

CITROEN SERVISAS KAUNAS DIAGNOSTIKA REMONTAS PATIKRA

Citroen autoservisas Kauno mieste 24h

Citroen automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Citroen servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus Citroen automobilį.

Citroen remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų Citroen ir 1983 metų Citroen Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Citroen remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Citroen servisas, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Citroen diagnostika tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę Citroen automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė Citroen diagnostika neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame Citroen variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė Citroen diagnostika – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime Citroen patikrinimą valandos bėgyje

Jeigu reikalinga Citroen patikra – turime galimybę atlikti Citroen diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti Citroen ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Citroen diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: Citroen variklio diagnostika, Citroen važiuoklės / pakabos diagnostika, Citroen komforto sistemų diagnostika,

Citroen elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Citroen variklio remontas tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba Citroen variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu Citroen variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis Citroen variklio remontas – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į servisą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero Citroen variklio meistro? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki Citroen variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Citroen variklio grandinės keitimas – kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas Citroen variklio grandinės keitimas Kaune?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus Citroen automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl Citroen automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Citroen variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Citroen remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti Citroen techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname Citroen automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad Citroen variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas Citroen važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį Citroen automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo Citroen automobilį ne kosminėmis kainomis? Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto Citroen transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Citroen servisas!

5.

Citroen remonto kaina Kaune – pasirinkite patys…

Citroen automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo Citroen modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės. Ir ši taisyklė galioja ne tik Citroen markės automobiliams.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Citroen remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį Citroen automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio Citroen remonto kainose.

Citroen remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai Citroen automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Citroen kėbulo remontas po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko drCitroenmą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti Citroen automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas Citroen kėbulo remontas Kaune? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą Citroen automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to Citroen automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Citroen kėbulo remontas Kaune čia https://kebulas.lt

Kai Citroen automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano Citroen kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Citroen servisas Kaune – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Citroen remonto kaininkas Lietuvos mastu. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Citroen Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Citroen Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Citroen Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Citroen Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Citroen Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Citroen Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Citroen montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Citroen Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Citroen Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Citroen Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Citroen Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Citroen Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Citroen Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Citroen Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Citroen Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Citroen Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Citroen Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Citroen Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Citroen Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Citroen Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Citroen Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Citroen Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Citroen Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Citroen Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Citroen Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Citroen Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Citroen Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Citroen Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Citroen Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Citroen variklio remontas Kaune

1 Citroen variklio remontas + keitmas Kaune
2 Citroen Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Citroen Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Citroen Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Citroen Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Citroen Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Citroen Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Citroen Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Citroen automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Citroen važiuoklės remontas Kaune

Citroen Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Citroen Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Citroen Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Citroen Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Citroen Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Citroen Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Citroen Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Citroen Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Citroen Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Citroen Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Citroen Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Citroen Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Citroen Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Citroen Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Citroen Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Citroen Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Citroen Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Citroen Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Citroen Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Citroen Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Citroen Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Citroen Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Citroen Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Citroen Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Citroen Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Citroen Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Citroen slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Citroen stabdžių remontas Kaune

Citroen Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Citroen Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Citroen Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Citroen Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Citroen Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Citroen Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Citroen Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Citroen Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Citroen Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Citroen Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Citroen Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Citroen Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Citroen Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Citroen Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Citroen Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Citroen automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Kaune

Citroen Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Citroen Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Citroen Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Citroen Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Citroen HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Citroen Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Citroen Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Citroen Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Citroen Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Citroen Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Citroen Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Citroen Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Citroen Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Citroen Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Citroen Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Citroen Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Citroen Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Citroen Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Citroen Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Citroen Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Citroen Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Citroen Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Citroen Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Citroen Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Citroen Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Citroen duslintuvo remontas Kaune

Citroen duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Citroen Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Citroen Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Citroen Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Citroen katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Citroen Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Citroen duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Citroen Dpf Fap filtrų remontas Kaune

Citroen aušinimo sistemos remontas Kaune

Citroen ermostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Citroen Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Citroen Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Citroen Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Citroen Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Citroen Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Citroen sankabos remontas / keitimas Kaune

Citroen Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Citroen Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Citroen Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Citroen Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Citroen Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Citroen Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Kaune

Citroen Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Citroen Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Citroen Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Citroen Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Citroen Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Citroen Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Citroen Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Citroen Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Citroen Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Citroen sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Citroen kardaninio veleno keitimas restauravimas Kaune

Citroen Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Citroen Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Citroen Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Citroen Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Citroen autoelektrikas – paslaugos Kaune

Citroen Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Citroen Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Citroen Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Citroen Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Citroen Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Citroen Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Citroen Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Citroen autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Citroen autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Citroen Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Citroen Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Citroen Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Citroen Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Citroen Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Citroen Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Citroen Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Citroen Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Citroen Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Citroen Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Citroen Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Citroen Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Citroen Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Citroen Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Citroen Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Citroen Citroeno aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Citroen Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Citroen Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Remontuojame tik šiuos modelius:

Citroen AX Fashion 1.1i servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen AX Top 1.0i ZA servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen AX Top dyzeli 1.5 ZA servisas diagnostika remontas Kaune

CITROEN BERLINGO REMONTAS

Citroen Berlingo 1.1i MF servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Berlingo 1.1i Fourgon M servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Berlingo 1.4i MF servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Berlingo 1.4i Fourgon M servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Berlingo 1.6i 16V MF servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Berlingo 1.8D MF servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Berlingo 1.8D Fourgon M servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Berlingo 1.8i MF servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Berlingo 1.8i MF (2002) servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Berlingo 1.8i 4WD MF servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Berlingo 1.9D (68hp) (MF) servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Berlingo 1.9D (71hp) (MF) servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Berlingo 1.9D 4WD Fourgon (M) servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Berlingo 1.9D 4WD (MF) servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Berlingo 1.9D Fourgon (69hp) (M) servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Berlingo 1.9D Fourgon (70hp) (M)
Citroen Berlingo 2.0 HDi MF servisas diagnostika remontas Kaune (2002)
Citroen Berlingo 2.0 HDi (MF)

CITROEN C1 C2 C3 C4 C5 C6 C8 REMONTAS

Citroen C1 servisas diagnostika remontas Kaune 1.0
Citroen C2 servisas diagnostika remontas Kaune 1.4
Citroen C2 1.6i servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen C3 1.1i servisas diagnostika remontas Kaune (FC)
Citroen C3 1.4 16V HDi servisas diagnostika remontas Kaune (FC)
Citroen C3 1.4 HDi servisas diagnostika remontas Kaune (FC)
Citroen C3 1.4i (FC) servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen C3 1.6i 16V servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen C3 Pluriel 1.4 HDI servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen C4 Coupe 1.6 servisas diagnostika remontas Kaune Auto
Citroen C4 Coupe 2.0 i 16V servisas diagnostika remontas Kaune (180 Hp)
Citroen C4 Picasso 1.8 servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen C4 Picasso 1.8i servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen C4 Picasso 2.0 servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen C4 Picasso 2.0i servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen C4 Saloon 1.4 i 16V servisas diagnostika remontas Kaune (90 Hp)
Citroen C4 Saloon 1.6 16V servisas diagnostika remontas Kaune (110 Hp)
Citroen C5 1.8 16V Break servisas diagnostika remontas Kaune (X40)
Citroen C5 1.8 16V servisas diagnostika remontas Kaune (X40)
Citroen C5 2.0 HDi servisas diagnostika remontas Kaune Break (X40)
Citroen C5 2.0 HDi servisas diagnostika remontas Kaune (X40)
Citroen C5 2.0 HPi servisas diagnostika remontas Kaune Break (X40)
Citroen C5 2.0 HPi servisas diagnostika remontas Kaune (X40)
Citroen C5 2.0i 16V Break (X40)
Citroen C5 2.0i 16V (X40)
Citroen C5 2.2 HDi Break (X40)
Citroen C5 2.2 HDi (X40)
Citroen C5 3.0i V6 Break (X40)
Citroen C5 3.0i V6 (X40)
Citroen C6 3.0i V6
Citroen C6 V6 HDi
Citroen C8 2.0 HDI (E_)
Citroen C8 2.0 (E_)
Citroen C8 2.2 HDI (E_)
Citroen C8 2.2 (E_)
Citroen C8 3.0 V6 (E_)

CITROEN EVASION REMONTAS

Citroen Evasion 1.8 (U6U)
Citroen Evasion 1.9 servisas diagnostika remontas KauneTD (22)
Citroen Evasion 1.9 TD (U6U)
Citroen Evasion 2.0 HDi (U6U)
Citroen Evasion 2.0 Turbo servisas diagnostika remontas Kaune CT (22)
Citroen Evasion 2.0 Turbo CT (U6U)
Citroen Evasion 2.0i servisas diagnostika remontas Kaune 16V (132hp) (U6U)
Citroen Evasion 2.0i 16V (136hp) (U6U)
Citroen Evasion 2.0i servisas diagnostika remontas Kaune (22)
Citroen Evasion 2.0i (U6U)
Citroen Evasion 2.1 TD (22)
Citroen Evasion 2.1 TD (U6U)

CITROEN JUMPER JUMPY REMONTAS

Citroen Jumper 2.0i servisas diagnostika remontas Kaune (230L)
Citroen Jumper 2.5 D servisas diagnostika remontas Kaune (230L)
Citroen Jumper 2.8 HDI servisas diagnostika remontas Kaune (230P)
Citroen Jumpy 1.9 TD servisas diagnostika remontas Kaune (U6U)
Citroen Saxo 1.0 X (3durų) servisas diagnostika remontas Kaune (S)
Citroen Saxo 1.0 X (5durų) servisas diagnostika remontas Kaune (S)
Citroen Saxo 1.1 SX (5durų) servisas diagnostika remontas Kaune (S)
Citroen Saxo 1.1 X (3durų) servisas diagnostika remontas Kaune (S)
Citroen Saxo 1.4 VTS servisas diagnostika remontas Kaune (3durų) (S)
Citroen Saxo 1.4 VTS (5durų) (S)
Citroen Saxo 1.5D servisas diagnostika remontas Kaune (3durų) (S)
Citroen Saxo 1.5D servisas diagnostika remontas Kaune (5durų) (S)
Citroen Saxo 1.6 VTS servisas diagnostika remontas Kaune (118hp) (S)
Citroen Saxo 1.6 VTS servisas diagnostika remontas Kaune (88hp) (S)

CITROEN XANTIA REMONTAS

Citroen Xantia 1.6i servisas diagnostika remontas Kaune (X1)
Citroen Xantia 1.8i (101hp) servisas diagnostika remontas Kaune (X1)
Citroen Xantia 1.8i servisas diagnostika remontas Kaune (90hp) (X2)
Citroen Xantia 1.8i servisas diagnostika remontas Kaune16V Break (X1)
Citroen Xantia 1.8i 16V Break (X2)
Citroen Xantia 1.8i 16V servisas diagnostika remontas Kaune (X1)
Citroen Xantia 1.8i 16V (X2)
Citroen Xantia 1.8i Break (101hp) (X1)
Citroen Xantia 1.8i Break (90hp) (X1)
Citroen Xantia 1.8i Break (X2)
Citroen Xantia 1.8i (X1)
Citroen Xantia 1.9 D servisas diagnostika remontas Kaune (68hp) (X1)
Citroen Xantia 1.9 D servisas diagnostika remontas Kaune (69hp) (X1)
Citroen Xantia 1.9 D (75hp) (X2)
Citroen Xantia 1.9 D Break (X1)
Citroen Xantia 1.9 D Break (X2)
Citroen Xantia 1.9 D (X1)
Citroen Xantia 1.9 Turbo D servisas diagnostika remontas Kaune Break (X1)
Citroen Xantia 1.9 Turbo D servisas diagnostika remontas Kaune Break (X2)
Citroen Xantia 1.9 Turbo D servisas diagnostika remontas Kaune (X1)
Citroen Xantia 1.9 Turbo D servisas diagnostika remontas Kaune (X2)
Citroen Xantia 2.0 HDi servisas diagnostika remontas Kaune (109hp) (X2)
Citroen Xantia 2.0 HDi servisas diagnostika remontas Kaune (90hp) (X2)
Citroen Xantia 2.0 HDi servisas diagnostika remontas Kaune Break (109hp) (X2)
Citroen Xantia 2.0 HDi Break (90hp) (X2)
Citroen Xantia 2.0 Turbo servisas diagnostika remontas Kaune Break (X1)
Citroen Xantia 2.0 Turbo servisas diagnostika remontas Kaune Break (X2)
Citroen Xantia 2.0 Turbo servisas diagnostika remontas Kaune (X1)
Citroen Xantia 2.0 Turbo (X2)
Citroen Xantia 2.0i 16V Break (X1)
Citroen Xantia 2.0i 16V Break (X2)
Citroen Xantia 2.0i 16V (X1)
Citroen Xantia 2.0i 16V (X2)
Citroen Xantia 2.0i Break (X1)
Citroen Xantia 2.0i Break (X2)
Citroen Xantia 2.0i (X1)
Citroen Xantia 2.0i (X2)
Citroen Xantia 2.1 Turbo D servisas diagnostika remontas Kaune 12 V Break (X1)
Citroen Xantia 2.1 Turbo D 12 V Break (X2)
Citroen Xantia 2.1 Turbo D 12 V (X1)
Citroen Xantia 2.1 Turbo D 12 V (X2)
Citroen Xantia 2.9i 24V (X1)
Citroen Xantia 3.0 V6 Break (X2)
Citroen Xantia 3.0 V6 (X2)

CITROEN XM REMONTAS

Citroen XM 2.0 Turbo Break servisas diagnostika remontas Kaune (Y4)
Citroen XM 2.0 Turbo servisas diagnostika remontas Kaune (Y4)
Citroen XM 2.0i 16V Break (Y4)
Citroen XM 2.0i 16V (Y4)
Citroen XM 2.1 TD 12V Break (Y4)
Citroen XM 2.1 TD 12V (Y4)
Citroen XM 2.5 TD servisas diagnostika remontas Kaune Break (Y4)
Citroen XM 2.5 TD (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 (167hp) (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 (190hp) (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 24V (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 Break (167hp) (Y4)
Citroen XM 3.0 V6 Break (190hp) (Y4)
CITROEN XSARA KATALIZATORIUS

CITROEN XSARA 1.4i REMONTAS

Citroen Xsara 1.4i Break (N2)
Citroen Xsara 1.4i Coupe (N0)
Citroen Xsara 1.4i (N1)
Citroen Xsara 1.6i (110hp)
Citroen Xsara 1.6i (88hp) (N1)
Citroen Xsara 1.6i 16V Break
Citroen Xsara 1.6i 16V Break (N2)
Citroen Xsara 1.6i Coupe VTR
Citroen Xsara 1.8 servisas diagnostika remontas Kaune 16V Break (N2)
Citroen Xsara 1.8 servisas diagnostika remontas Kaune 16V Coupe (N0)
Citroen Xsara 1.8 servisas diagnostika remontas Kaune 16V (N1)
Citroen Xsara 1.8i servisas diagnostika remontas Kaune (101hp) Break (N2)
Citroen Xsara 1.8i servisas diagnostika remontas Kaune (90hp) Break (N2)
Citroen Xsara 1.8i servisas diagnostika remontas Kaune (90hp) (N1)
Citroen Xsara 1.8i Coupe servisas diagnostika remontas Kaune (N0)
Citroen Xsara 1.8i (N1) servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Xsara 1.9 TD Break servisas diagnostika remontas Kaune (N2)
Citroen Xsara 1.9 TD Coupe servisas diagnostika remontas Kaune (N0)
Citroen Xsara 1.9 TD servisas diagnostika remontas Kaune (N1)
Citroen Xsara 1.9D servisas diagnostika remontas Kaune(68hp) Break (N2)
Citroen Xsara 1.9D servisas diagnostika remontas Kaune (68hp) Coupe (N0)
Citroen Xsara 1.9D servisas diagnostika remontas Kaune (68hp) (N1)
Citroen Xsara 1.9D servisas diagnostika remontas Kaune (70hp) Break (N2)
Citroen Xsara 1.9D servisas diagnostika remontas Kaune (70hp) Coupe (N0)
Citroen Xsara 1.9D servisas diagnostika remontas Kaune (70hp) (N1)
Citroen Xsara 2.0 HDi servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Xsara 2.0 HDi servisas diagnostika remontas Kaune Break
Citroen Xsara 2.0i 16V servisas diagnostika remontas Kaune (132hp) (N1)
Citroen Xsara 2.0i 16V servisas diagnostika remontas Kaune (136hp) Coupe
Citroen Xsara 2.0i 16V servisas diagnostika remontas Kaune (137hp)
Citroen Xsara 2.0i 16V servisas diagnostika remontas Kaune (163hp) (N1)
Citroen Xsara 2.0i 16V servisas diagnostika remontas Kaune Break (N2)
Citroen Xsara 2.0i 16V Coupe servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen Xsara 2.0i Coupe servisas diagnostika remontas Kaune VTS
Citroen Xsara Picasso 1.6i servisas diagnostika remontas Kaune (N68)
Citroen Xsara Picasso 1.8i 16V servisas diagnostika remontas Kaune (N68)
Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI servisas diagnostika remontas Kaune (N68)
Citroen ZX 1.4i Advantage Breakservisas diagnostika remontas Kaune (N2)
Citroen ZX 1.4i Reflex (N2) servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen ZX 1.6i Advantage servisas diagnostika remontas Kaune Break (N2)
Citroen ZX 1.6i Advantage servisas diagnostika remontas Kaune (N2)
Citroen ZX 1.8i Aura Break servisas diagnostika remontas Kaune (N2)
Citroen ZX 1.8i Aura (N2) servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen ZX 1.9 D Advantage Break servisas diagnostika remontas Kaune (N2)
Citroen ZX 1.9 D Reflex (N2) servisas diagnostika remontas Kaune
Citroen ZX 1.9 TD servisas diagnostika remontas Kaune Advantage Break (N2)
Citroen ZX 1.9 TD servisas diagnostika remontas Kaune Advantage (N2)
Citroen ZX 2.0i 16V servisas diagnostika remontas Kaune (N2)

Skambinti +37068058880