FIAT SERVISAS KAUNE +/-1d.

Reikalinga Fiat diagnostika nemokamai? Reikalingas Fiat remontas Kaune su protingais sprendimais ir geromis detalių kainomis? Skambink! Pas mus Toks Fiat auto servisas Kaune, po kurio nesinorės ieškoti jokio kito serviso niekada. Rgistruokis dabar arba iki 22.00 h vakaro kasdien be poilsio dienų

Pogarantinis Fiat remontas Kaune !

Fiat servisas kaunas fiat diagnostika kaunas fiat remontas kaune

Fiat autoservisas Kauno mieste 24h

Fiat automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Fiat servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus Fiat automobilį.

Fiat remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų Fiat ir 1983 metų Fiat Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Fiat remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Fiat servisas, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Fiat diagnostika tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę Fiat automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė Fiat diagnostika neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame Fiat variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė Fiat diagnostika – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime Fiat patikrinimą valandos bėgyje

Jeigu reikalinga Fiat patikra – turime galimybę atlikti Fiat diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti Fiat ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Fiat diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: Fiat variklio diagnostika, Fiat važiuoklės / pakabos diagnostika, Fiat komforto sistemų diagnostika,

Fiat elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Fiat variklio remontas tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba Fiat variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu Fiat variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis Fiat variklio remontas – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į servisą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero Fiat variklio meistro? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki Fiat variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Fiat variklio grandinės keitimas – kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas Fiat variklio grandinės keitimas Kaune?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus Fiat automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl Fiat automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Fiat variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Fiat remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti Fiat techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname Fiat automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad Fiat variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas Fiat važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį Fiat automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo Fiat automobilį ne kosminėmis kainomis? Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto Fiat transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Fiat servisas!

5.

Fiat remonto kaina Kaune – pasirinkite patys…

Fiat automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo Fiat modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės. Ir ši taisyklė galioja ne tik Fiat markės automobiliams.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Fiat remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį Fiat automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio Fiat remonto kainose.

Fiat remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai Fiat automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Fiat kėbulo remontas po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko drFiatmą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti Fiat automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas Fiat kėbulo remontas Kaune? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą Fiat automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to Fiat automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Fiat kėbulo remontas Kaune čia https://kebulas.lt

Kai Fiat automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano Fiat kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Fiat servisas Kaune – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Fiat remonto kaininkas Lietuvos mastu. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Fiat Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Fiat Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Fiat Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Fiat Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Fiat Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Fiat Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Fiat montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Fiat Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Fiat Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Fiat Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Fiat Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Fiat Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Fiat Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Fiat Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Fiat Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Fiat Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Fiat Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Fiat Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Fiat Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Fiat Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Fiat Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Fiat Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Fiat Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Fiat Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Fiat Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Fiat Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Fiat Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Fiat Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Fiat Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Fiat variklio remontas Kaune

1 Fiat variklio remontas + keitmas Kaune
2 Fiat Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Fiat Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Fiat Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Fiat Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Fiat Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Fiat Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Fiat Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Fiat automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Fiat važiuoklės remontas Kaune

Fiat Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Fiat Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Fiat Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Fiat Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Fiat Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Fiat Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Fiat Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Fiat Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Fiat Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Fiat Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Fiat Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Fiat Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Fiat Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Fiat Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Fiat Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Fiat Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Fiat Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Fiat Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Fiat Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Fiat Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Fiat Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Fiat Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Fiat Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Fiat Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Fiat Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Fiat Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Fiat slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Fiat stabdžių remontas Kaune

Fiat Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Fiat Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Fiat Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Fiat Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Fiat Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Fiat Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Fiat Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Fiat Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Fiat Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Fiat Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Fiat Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Fiat Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Fiat Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Fiat Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Fiat Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Fiat automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Kaune

Fiat Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Fiat Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Fiat Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Fiat Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Fiat HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Fiat Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Fiat Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Fiat Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Fiat Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Fiat Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Fiat Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Fiat Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Fiat Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Fiat Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Fiat Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Fiat Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Fiat Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Fiat Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Fiat Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Fiat Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Fiat Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Fiat Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Fiat Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Fiat Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Fiat Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Fiat duslintuvo remontas Kaune

Fiat duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Fiat Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Fiat Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Fiat Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Fiat katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Fiat Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Fiat duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Fiat Dpf Fap filtrų remontas Kaune

Fiat aušinimo sistemos remontas Kaune

Fiat ermostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Fiat Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Fiat Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Fiat Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Fiat Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Fiat Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Fiat sankabos remontas / keitimas Kaune

Fiat Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Fiat Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Fiat Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Fiat Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Fiat Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Fiat Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Kaune

Fiat Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Fiat Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Fiat Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Fiat Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Fiat Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Fiat Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Fiat Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Fiat Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Fiat Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Fiat sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Fiat kardaninio veleno keitimas restauravimas Kaune

Fiat Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Fiat Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Fiat Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Fiat Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Fiat autoelektrikas – paslaugos Kaune

Fiat Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Fiat Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Fiat Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Fiat Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Fiat Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Fiat Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Fiat Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Fiat autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Fiat autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Fiat Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Fiat Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Fiat Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Fiat Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Fiat Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Fiat Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Fiat Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Fiat Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Fiat Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Fiat Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Fiat Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Fiat Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Fiat Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Fiat Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Fiat Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Fiat Fiato aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Fiat Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Fiat Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Remontuojame tik šiuos modelius:

Fiat Brava / Bravo servisas diagnostika remontas Kaunas
FIAT Brava 1.4 12V 182
FIAT Brava 1.8 16V 182
FIAT Brava 1.9 Dyzelis JTD (65arklio galių) (182)
FIAT Brava 100 SX / HSX (182)
FIAT Brava 115 ELX 182
FIAT Brava 80 SX / HSX (182)
FIAT Brava TD 100 SX (101arklio galių) (182)
FIAT Brava TD 75 SX (75arklio galių) (182)
FIAT Bravo 1.4 12V (182)
FIAT Bravo 1.9 Dyzelis JTD (65arklio galių) (182)
FIAT Bravo 100 SX (182)
FIAT Bravo 115 GT (182)
FIAT Bravo 155 HGT (182)
FIAT Bravo 80 SX (182)
FIAT Bravo TD 100 SX (101arklio galių) (182)
FIAT Bravo TD 75 SX (75arklio galių) (182)

Fiat Cinquecento servisas diagnostika remontas Kaunas
FIAT Cinquecento S/SX 170
FIAT Cinquecento Sporting 170
FIAT Cinquecento

Fiat Coupe servisas diagnostika remontas Kaunas
FIAT Coupe 1.8 (175)
FIAT Coupe 2.0 (154arklio galių) (175)
FIAT Coupe 2.0 16V Turbo (175)
FIAT Coupe 2.0 16V (175)
FIAT Coupe 2.0Turbo (175)

Fiat Croma servisas diagnostika remontas Kaunas
FIAT Croma 2.0i.e. S 16V (154)
FIAT Croma 2.0i.e. (154)
FIAT Croma 2.2
FIAT Croma 2.5 TD S (154)
FIAT Croma 2.5 V6 (154)

Fiat doblo servisas diagnostika remontas Kaunas
FIAT Doblo 1.2 223
FIAT Doblo 1.6 16V 223
FIAT Doblo 1.9 Dyzelis JTD

FIAT Ducato 2.0 (230) servisas diagnostika remontas Kaunas
FIAT Grande Punto 1.2 8V
FIAT Grande Punto 1.3 MultiJet
FIAT Grande Punto 1.4 16V
FIAT Grande Punto 1.4 8V
FIAT Grande Punto 1.9 Multijet 8V
FIAT Idea 1.4
FIAT Linea 1.3 MultiJet
FIAT Linea 1.4
FIAT Linea 1.4 T-Jet

Fiat Marea servisas diagnostika remontas Kaunas
FIAT Marea 1.4 12V (185)
FIAT Marea 1.6 16V ELX (185)
FIAT Marea 1.6 16V SX (185)
FIAT Marea 1.8 16V (185)
FIAT Marea 1.9 Dyzelis JTD (75arklio galių) (185)
FIAT Marea 100 ELX /HLX (185)
FIAT Marea 100 SX /ELX (185)
FIAT Marea 2.0 155 HLX (185)
FIAT Marea 2.4 Dyzelis JTD (124arklio galių) (185)
FIAT Marea Dyzelis JTD 100 SX/ELX (185)
FIAT Marea Weekend 1.4 12V (185)
FIAT Marea Weekend 100 SX (185)
FIAT Marea Weekend 115 ELX (185)
FIAT Marea Weekend 155 HLX (185)
FIAT Marea Weekend 2.4 Dyzelis JTD (124arklio galių) (185)
FIAT Marea Weekend Dyzelis JTD 105 (185)
FIAT Marea Weekend Dyzelis JTD 75 (185)

Fiat Multipla servisas diagnostika remontas Kaunas
FIAT Multipla 1.6 SX (186)
FIAT Multipla 1.9 Dyzelis JTD SX (186)

FIAT Palio 1.0 EDX servisas diagnostika remontas Kaunas
FIAT Palio 1.2 ED (5dr) (178)
FIAT Palio 1.4 178BX
FIAT Palio 1.5 (178)
FIAT Palio 1.6 (178)
FIAT Palio Weekend 1.2 (178)
FIAT Palio Weekend 1.5 (178)
FIAT Palio Weekend 1.6 (178)
FIAT Palio Weekend 1.7 TD (178)

FIAT Panda 1.1 servisas diagnostika remontas Kaunas
FIAT Panda 1.2 (2003)
FIAT Panda 900
FIAT Panda Selecta CLX
FIAT Panda Treking 4×4

FIAT Punto 1.1 servisas diagnostika remontas Kaunas
FIAT Punto 1.1 (5dr) (190)
FIAT Punto 1.2 (3dr) (60arklio galių) (190)
FIAT Punto 1.2 (3dr) (73arklio galių) (190)
FIAT Punto 1.2 (5dr) (60arklio galių) (190)
FIAT Punto 1.2 (5dr) (73arklio galių) (190)
FIAT Punto 1.2 16V (3dr) (190)
FIAT Punto 1.2 16V (5dr) (190)
FIAT Punto 1.4 GT (3dr) (190)
FIAT Punto 1.7 TD (3dr) (63arklio galių) (190)
FIAT Punto 1.7 TD (3dr) (69arklio galių)
FIAT Punto 1.7 TD (5dr) (63arklio galių)
FIAT Punto 1.7 TD (5dr) (69arklio galių)
FIAT Punto 55 S
FIAT Punto 60 SX
FIAT Punto 60 SX Selecta
FIAT Punto 75 SX
FIAT Punto 90 ELX
FIAT Punto Cabrio 60
FIAT Punto Cabrio 85
FIAT Punto Cabrio ELX
FIAT Punto Cabrio S
FIAT Punto Gk

FIAT Seicento Sita / Siena servisas diagnostika remontas Kaunas
FIAT Siena 1.0
FIAT Siena 1.5
FIAT Siena 1.6
FIAT Simba

Fiat stilo servisas diagnostika remontas Kaunas
FIAT Stilo 1.6 (3dr) (192)
FIAT Stilo 1.6 (5dr) (192)
FIAT Stilo Multi Wagon1.6

FIAT Tempra 1.4i servisas diagnostika remontas Kaunas
FIAT Tempra 1.6 i.e.S (75arklio galių)
FIAT Tempra 1.6 i.e.S (90arklio galių)
FIAT Tempra 1.8 i.e.SX
FIAT Tempra 1.9 TD S
FIAT Tempra 2.0
FIAT Tempra 2.0 16V
FIAT Tempra SW 1.6 i.e. S (75arklio galių)
FIAT Tempra SW 1.6 i.e. S (90arklio galių)
FIAT Tempra SW 1.8 i.e. SX
FIAT Tempra SW 1.9 TDS

Fiat Ulysse servisas diagnostika remontas Kaunas
FIAT Ulysse 1.8
FIAT Ulysse 1.9
FIAT Ulysse 1.9 TD S
FIAT Ulysse 2.0
FIAT Ulysse 2.0 Turbo
FIAT Ulysse 2.1 TD

Fiat Uno servisas diagnostika remontas Kaunas
FIAT Uno 45
FIAT Uno 70
FIAT Uno Mile 1.4 (69arklio galių)
FIAT Uno Mille (3dr)
FIAT Uno Mille (3dr)
FIAT Uno Mille (5dr)
FIAT Uno Mille (5dr)
FIAT Uno Mille SX (3dr)
FIAT Uno Mille SX (5dr)

Skambinti +37068058880