FORD SERVISAS KAUNAS +/-1d.

Ford auto servisas Kauno mieste: Žemiau adresas, telefonas, kontaktai. Registracija į Ford automobilių servisą. Ford kompiuterine diagnostika nemokamai, jeigu Jūsų Ford automobilio remontas atliekamas iš karto po patikros. Taip pat išsami Ford patikra prieš pirkimą šeštadienį sekmadienį savaitgaliais ir šventinėmis dienomis

Pogarantinis Ford remontas Kaune !

ford servisas diagnostika remontas

Ford autoservisas Kauno mieste 24h

Ford automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Ford servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus Ford automobilį.

Ford remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų Ford ir 1983 metų Ford Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Ford remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Ford servisas, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Ford diagnostika tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę Ford automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė Ford diagnostika neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame Ford variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė Ford diagnostika – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime Ford patikrinimą valandos bėgyje

Jeigu reikalinga Ford patikra – turime galimybę atlikti Ford diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti Ford ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Ford diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: Ford variklio diagnostika, Ford važiuoklės / pakabos diagnostika, Ford komforto sistemų diagnostika,

Ford elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Ford variklio remontas tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba Ford variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu Ford variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis Ford variklio remontas – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į servisą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero Ford variklio meistro? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki Ford variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Ford variklio grandinės keitimas – kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas Ford variklio grandinės keitimas Kaune?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus Ford automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl Ford automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Ford variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Ford remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti Ford techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname Ford automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad Ford variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas Ford važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį Ford automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo Ford automobilį ne kosminėmis kainomis? Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto Ford transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Ford servisas!

5.

Ford remonto kaina Kaune – pasirinkite patys…

Ford automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo Ford modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės. Ir ši taisyklė galioja ne tik Ford markės automobiliams.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Ford remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį Ford automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio Ford remonto kainose.

Ford remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai Ford automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Ford kėbulo remontas po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko drFordmą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti Ford automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas Ford kėbulo remontas Kaune? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą Ford automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to Ford automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Ford kėbulo remontas Kaune čia https://kebulas.lt

Kai Ford automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano Ford kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Ford servisas Kaune – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Ford remonto kaininkas Lietuvos mastu. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Ford Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Ford Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Ford Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Ford Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Ford Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Ford Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Ford montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Ford Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Ford Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Ford Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Ford Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Ford Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Ford Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Ford Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Ford Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Ford Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Ford Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Ford Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Ford Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Ford Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Ford Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Ford Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Ford Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Ford Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Ford Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Ford Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Ford Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Ford Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Ford Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Ford variklio remontas Kaune

1 Ford variklio remontas + keitmas Kaune
2 Ford Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Ford Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Ford Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Ford Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Ford Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Ford Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Ford Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Ford automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Ford važiuoklės remontas Kaune

Ford Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Ford Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Ford Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Ford Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Ford Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Ford Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Ford Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Ford Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Ford Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Ford Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Ford Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Ford Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Ford Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Ford Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Ford Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Ford Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Ford Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Ford Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Ford Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Ford Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Ford Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Ford Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Ford Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Ford Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Ford Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Ford Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Ford slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Ford stabdžių remontas Kaune

Ford Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Ford Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Ford Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Ford Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Ford Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Ford Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Ford Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Ford Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Ford Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Ford Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Ford Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Ford Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Ford Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Ford Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Ford Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Ford automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Kaune

Ford Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Ford Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Ford Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Ford Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Ford HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Ford Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Ford Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Ford Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Ford Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Ford Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Ford Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Ford Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Ford Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Ford Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Ford Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Ford Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Ford Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Ford Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Ford Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Ford Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Ford Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Ford Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Ford Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Ford Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Ford Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Ford duslintuvo remontas Kaune

Ford duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Ford Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Ford Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Ford Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Ford katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Ford Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Ford duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Ford Dpf Fap filtrų remontas Kaune

Ford aušinimo sistemos remontas Kaune

Ford ermostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Ford Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Ford Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Ford Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Ford Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Ford Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Ford sankabos remontas / keitimas Kaune

Ford Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Ford Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Ford Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Ford Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Ford Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Ford Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Kaune

Ford Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Ford Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Ford Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Ford Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Ford Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Ford Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Ford Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Ford Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Ford Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Ford sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Ford kardaninio veleno keitimas restauravimas Kaune

Ford Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Ford Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Ford Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Ford Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Ford autoelektrikas – paslaugos Kaune

Ford Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Ford Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Ford Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Ford Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Ford Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Ford Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Ford Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Ford autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Ford autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Ford Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Ford Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Ford Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Ford Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Ford Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Ford Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Ford Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Ford Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Ford Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Ford Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Ford Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Ford Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Ford Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Ford Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Ford Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Ford Fordo aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Ford Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Ford Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Remontuojame tik šiuos modelius:

Ford Aerostar auto servisas remontas diagnostika Kaune, 1986 – 1997
Ford Aspire auto servisas remontas diagnostika Kaune, 1994 – 1998
Ford Bronco auto servisas remontas diagnostika Kaune, 1992 – 1998
Ford C-Max auto servisas remontas diagnostika Kaune, 2003 – 2010
Ford Contour auto servisas remontas diagnostika Kaune, 1994 – 2002
Ford Cougar auto servisas remontas diagnostika Kaune, 1998 – 2002
Ford Crown Victoria autoservisas remontas diagnostika Kaune, 1990 – 2011
Ford Econoline auto servisas remontas diagnostika Kaune, 1992 – 2002
Ford Edge auto servisas remontas diagnostika Kaune, 2010 – 2015
Ford Escape auto servisas remontas diagnostika Kaune, 2000 – 2012
Ford Escort servisas remontas diagnostika Kaune 1991 – 1999
Ford Excursion auto servisas remontas diagnostika Kaune, 2000 – 2005
Ford Expedition autoservisas remontas diagnostika Kaune, 1996 – 2009
Ford Explorer automobilių servisas remontas diagnostika Kaune, 1995 – 2015
Ford F-150 automobilių servisas remontas diagnostika Kaune, 1987 – 2015
Ford F-350 auto servisas remontas diagnostika Kaune, 2004 – 2008
Ford Fiesta automobilio remontas diagnostika Kaune, 1983 – 2014
Ford Five Hundred auto servisas remontas diagnostika Kaune, 2004 – 2007
Ford Focus automobilio remontas diagnostika Kaune, 1998 – 2014
Ford Focus RS autoservisas remontas diagnostika Kaune, 2002 – 2011
Ford Focus ST servisas remontas diagnostika Kaune 2002 – 2015
Ford Freestyle auto servisas remontas diagnostika Kaune, 2005 – 2009
Ford Fusion auto servisas remontas diagnostika Kaune, 2002 – 2012
Ford Galaxy automobilių servisas remontas diagnostika Kaune, 1995 – 2016
Ford Grand C-Max auto servisas remontas diagnostika Kaune, 2010 – 2015
Ford GT auto servisas remontas diagnostika Kaune, 2004 – 2006
Ford Ka auto servisas remontas diagnostika Kaune, 1996 – 2008
Ford Kuga autoservisas remontas diagnostika Kaune, 2008 – 2016
Ford Maverick autoservisas remontas diagnostika Kaune, 1993 – 2005
Ford Mondeo remontas diagnostika Kaune, 1993 – 2013
Ford Mustang servisas remontas diagnostika Kaune 1993 – 2014
Ford Probe auto servisas remontas diagnostika Kaune, 1992 – 1998
Ford Puma auto servisas remontas diagnostika Kaune, 1997 – 2003
Ford Ranger automobilių servisas remontas diagnostika Kaune, 2001 –
Ford S-Max servisas remontas diagnostika Kaune 2006 – 2016
Ford Scorpio auto servisas remontas diagnostika Kaune, 1994 – 1998
Ford Sport KA auto servisas remontas diagnostika Kaune, 2003 – 2008
Ford Street KA auto servisas remontas diagnostika Kaune, 2003 – 2006
Ford Taurus autoservisas remontas diagnostika Kaune, 1988 – 2007
Ford Tempo auto servisas remontas diagnostika Kaune, 1987 – 1995
Ford Thunderbird autoservisas remontas diagnostika Kaune, 1988 – 2006
Ford Tourneo auto servisas remontas diagnostika Kaune, 2006 – 2013
Ford Tourneo Connect auto servisas remontas diagnostika Kaune, 2002 – 2013
Ford Transit servisas remontas diagnostika Kaune 1991 – 2015
Ford Transit Connect auto servisas remontas diagnostika Kaune, 2002 –
Ford Windstar auto servisas remontas diagnostika Kaune, 1995 – 2003

Skambinti +37068058880