JAGUAR SERVISAS KAUNAS +7

Jaaguar autoservisas Kaune Adresas Telefonas Kontaktai rekvizitai + Jaguar automobilių pogarantinis serviso Centras registruokis internetu iki 22:00h - 7d. + Jaguar automobilio patikra prieš pirkimą ar atsiradus tokiam gedimui, kurio nenori remontuoti nei vienas paprastas autoservisas. Jaguar variklio remontas, Jaguar autoelektrikas, Jaguar važiuoklės remontas + Jaguar automobilių dalys pagal jūsų galimybes

Pogarantinis Jaguar remontas Kaune !

jaguar autoservisas kaune jaguar remontas jaguar diagnostika ir patikra pries pirkima

Jaguar autoservisas Kauno mieste 24h

Jaguar automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Jaguar servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus Jaguar automobilį.

Jaguar remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų Jaguar ir 1983 metų Jaguar Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Jaguar remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Jaguar servisas, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Jaguar diagnostika tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę Jaguar automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė Jaguar diagnostika neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame Jaguar variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė Jaguar diagnostika – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime Jaguar patikrinimą valandos bėgyje

Jeigu reikalinga Jaguar patikra – turime galimybę atlikti Jaguar diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti Jaguar ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Jaguar diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: Jaguar variklio diagnostika, Jaguar važiuoklės / pakabos diagnostika, Jaguar komforto sistemų diagnostika,

Jaguar elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Jaguar variklio remontas tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba Jaguar variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu Jaguar variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis Jaguar variklio remontas – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į servisą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero Jaguar variklio meistro? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki Jaguar variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Jaguar variklio grandinės keitimas – kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas Jaguar variklio grandinės keitimas Kaune?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus Jaguar automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl Jaguar automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Jaguar variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Jaguar remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti Jaguar techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname Jaguar automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad Jaguar variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas Jaguar važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį Jaguar automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo Jaguar automobilį ne kosminėmis kainomis? Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto Jaguar transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Jaguar servisas!

5.

Jaguar remonto kaina Kaune – pasirinkite patys…

Jaguar automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo Jaguar modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės. Ir ši taisyklė galioja ne tik Jaguar markės automobiliams.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Jaguar remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį Jaguar automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio Jaguar remonto kainose.

Jaguar remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai Jaguar automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Jaguar kėbulo remontas po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko drJaguarmą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti Jaguar automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas Jaguar kėbulo remontas Kaune? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą Jaguar automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to Jaguar automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Jaguar kėbulo remontas Kaune čia https://kebulas.lt

Kai Jaguar automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano Jaguar kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Jaguar servisas Kaune – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Jaguar remonto kaininkas Lietuvos mastu. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Jaguar Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Jaguar Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Jaguar Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Jaguar Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Jaguar Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Jaguar Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Jaguar montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Jaguar Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Jaguar Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Jaguar Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Jaguar Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Jaguar Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Jaguar Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Jaguar Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Jaguar Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Jaguar Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Jaguar Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Jaguar Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Jaguar Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Jaguar Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Jaguar Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Jaguar Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Jaguar Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Jaguar Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Jaguar Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Jaguar Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Jaguar Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Jaguar Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Jaguar Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Jaguar variklio remontas Kaune

1 Jaguar variklio remontas + keitmas Kaune
2 Jaguar Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Jaguar Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Jaguar Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Jaguar Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Jaguar Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Jaguar Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Jaguar Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Jaguar automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Jaguar važiuoklės remontas Kaune

Jaguar Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Jaguar Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Jaguar Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Jaguar Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Jaguar Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Jaguar Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Jaguar Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Jaguar Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Jaguar Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Jaguar Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Jaguar Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Jaguar Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Jaguar Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Jaguar Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Jaguar Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Jaguar Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Jaguar Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Jaguar Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Jaguar Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Jaguar Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Jaguar Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Jaguar Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Jaguar Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Jaguar Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Jaguar Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Jaguar Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Jaguar slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Jaguar stabdžių remontas Kaune

Jaguar Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Jaguar Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Jaguar Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Jaguar Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Jaguar Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Jaguar Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Jaguar Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Jaguar Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Jaguar Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Jaguar Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Jaguar Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Jaguar Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Jaguar Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Jaguar Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Jaguar Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Jaguar automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Kaune

Jaguar Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Jaguar Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Jaguar Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Jaguar Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Jaguar HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Jaguar Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Jaguar Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Jaguar Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Jaguar Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Jaguar Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Jaguar Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Jaguar Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Jaguar Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Jaguar Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Jaguar Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Jaguar Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Jaguar Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Jaguar Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Jaguar Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Jaguar Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Jaguar Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Jaguar Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Jaguar Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Jaguar Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Jaguar Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Jaguar duslintuvo remontas Kaune

Jaguar duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Jaguar Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Jaguar Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Jaguar Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Jaguar katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Jaguar Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Jaguar duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Jaguar Dpf Fap filtrų remontas Kaune

Jaguar aušinimo sistemos remontas Kaune

Jaguar ermostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Jaguar Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Jaguar Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Jaguar Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Jaguar Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Jaguar Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Jaguar sankabos remontas / keitimas Kaune

Jaguar Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Jaguar Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Jaguar Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Jaguar Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Jaguar Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Jaguar Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Kaune

Jaguar Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Jaguar Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Jaguar Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Jaguar Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Jaguar Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Jaguar Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Jaguar Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Jaguar Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Jaguar Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Jaguar sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Jaguar kardaninio veleno keitimas restauravimas Kaune

Jaguar Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Jaguar Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Jaguar Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Jaguar Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Jaguar autoelektrikas – paslaugos Kaune

Jaguar Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Jaguar Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Jaguar Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Jaguar Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Jaguar Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Jaguar Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Jaguar Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Jaguar autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Jaguar autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Jaguar Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Jaguar Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Jaguar Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Jaguar Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Jaguar Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Jaguar Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Jaguar Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Jaguar Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Jaguar Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Jaguar Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Jaguar Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Jaguar Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Jaguar Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Jaguar Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Jaguar Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Jaguar Jaguaro aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Jaguar Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Jaguar Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Remontuojame tik šiuos modelius:

Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika F-Type Range
2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika F-Type Coupe

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika F-Type First Edition Coupe

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika F-Type R-Dynamic Coupe

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika F-Type R Coupe

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika F-Type Heritage 60 Edition

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika F-Type Convertible

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika F-Type First Edition Convertible

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika F-Type R-Dynamic Convertible

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika F-Type R Convertible

Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika F-Pace Range
2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika F-Pace

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika F-Pace S

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika F-Pace R-Dynamic S

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika F-Pace SVR

Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika E-Pace Range
2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika E-Pace

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika E-Pace SE

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika E-Pace 300 Sport

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika E-Pace R-Dynamic S

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika E-Pace R-Dynamic SE

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika E-Pace R-Dynamic HSE

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika E-PaceCheckered Flag Edition

Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika I-Pace Range
2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika I-Pace S

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika I-Pace SE

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika I-Pace HSE

Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika XE
2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika XE S

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika XE R-Dynamic

Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika XF
2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika XF S

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika XF SE

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika XF R-Dynamic SE

Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika XJ
2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika XJ Standard Wheelbase Luxury

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika XJ Standard Wheelbase Premium Luxury

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika XJ Standard Wheelbase Portfolio

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika XJ Standard Wheelbase R-Sport

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika XJ Standard Wheelbase XJR575

2021 Jaguar servisas Kaunas Remontas Diagnostika XJ Standard Wheelbase XJ50

Skambinti +37068058880