KIA SERVISAS KAUNAS +7

Kia autoservisas Kaune Adresas Telefonas Kontaktai rekvizitai + Kia automobilių pogarantinis serviso Centras registruokis internetu iki 22:00h - 7d. + Kia automobilio patikra prieš pirkimą ar atsiradus tokiam gedimui, kurio nenori remontuoti nei vienas paprastas autoservisas. Kia variklio remontas, Kia autoelektrikas, Kia važiuoklės remontas + Kia automobilių dalys pagal jūsų galimybes

Pogarantinis Kia remontas Kaune !

kia servisas kaune kia automobiliu diagnositka kia automobilio patikra pries pirkima

Kia autoservisas Kauno mieste 24h

Kia automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Kia servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus Kia automobilį.

Kia remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų Kia ir 1983 metų Kia Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Kia remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Kia servisas, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Kia diagnostika tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę Kia automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė Kia diagnostika neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame Kia variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė Kia diagnostika – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime Kia patikrinimą valandos bėgyje

Jeigu reikalinga Kia patikra – turime galimybę atlikti Kia diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti Kia ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Kia diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: Kia variklio diagnostika, Kia važiuoklės / pakabos diagnostika, Kia komforto sistemų diagnostika,

Kia elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Kia variklio remontas tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba Kia variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu Kia variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis Kia variklio remontas – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į servisą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero Kia variklio meistro? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki Kia variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Kia variklio grandinės keitimas – kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas Kia variklio grandinės keitimas Kaune?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus Kia automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl Kia automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Kia variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Kia remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti Kia techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname Kia automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad Kia variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas Kia važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį Kia automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo Kia automobilį ne kosminėmis kainomis? Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto Kia transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Kia servisas!

5.

Kia remonto kaina Kaune – pasirinkite patys…

Kia automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo Kia modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės. Ir ši taisyklė galioja ne tik Kia markės automobiliams.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Kia remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį Kia automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio Kia remonto kainose.

Kia remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai Kia automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Kia kėbulo remontas po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko drKiamą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti Kia automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas Kia kėbulo remontas Kaune? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą Kia automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to Kia automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Kia kėbulo remontas Kaune čia https://kebulas.lt

Kai Kia automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano Kia kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Kia servisas Kaune – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Kia remonto kaininkas Lietuvos mastu. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Kia Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Kia Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Kia Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Kia Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Kia Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Kia Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Kia montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Kia Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Kia Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Kia Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Kia Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Kia Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Kia Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Kia Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Kia Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Kia Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Kia Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Kia Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Kia Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Kia Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Kia Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Kia Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Kia Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Kia Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Kia Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Kia Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Kia Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Kia Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Kia Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Kia variklio remontas Kaune

1 Kia variklio remontas + keitmas Kaune
2 Kia Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Kia Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Kia Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Kia Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Kia Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Kia Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Kia Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Kia automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Kia važiuoklės remontas Kaune

Kia Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Kia Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Kia Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Kia Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Kia Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Kia Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Kia Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Kia Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Kia Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Kia Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Kia Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Kia Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Kia Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Kia Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Kia Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Kia Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Kia Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Kia Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Kia Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Kia Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Kia Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Kia Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Kia Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Kia Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Kia Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Kia Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Kia slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Kia stabdžių remontas Kaune

Kia Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Kia Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Kia Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Kia Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Kia Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Kia Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Kia Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Kia Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Kia Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Kia Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Kia Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Kia Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Kia Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Kia Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Kia Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Kia automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Kaune

Kia Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Kia Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Kia Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Kia Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Kia HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Kia Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Kia Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Kia Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Kia Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Kia Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Kia Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Kia Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Kia Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Kia Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Kia Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Kia Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Kia Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Kia Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Kia Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Kia Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Kia Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Kia Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Kia Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Kia Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Kia Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Kia duslintuvo remontas Kaune

Kia duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Kia Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Kia Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Kia Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Kia katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Kia Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Kia duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Kia Dpf Fap filtrų remontas Kaune

Kia aušinimo sistemos remontas Kaune

Kia ermostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Kia Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Kia Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Kia Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Kia Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Kia Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Kia sankabos remontas / keitimas Kaune

Kia Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Kia Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Kia Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Kia Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Kia Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Kia Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Kaune

Kia Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Kia Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Kia Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Kia Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Kia Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Kia Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Kia Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Kia Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Kia Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Kia sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Kia kardaninio veleno keitimas restauravimas Kaune

Kia Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Kia Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Kia Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Kia Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Kia autoelektrikas – paslaugos Kaune

Kia Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Kia Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Kia Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Kia Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Kia Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Kia Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Kia Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Kia autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Kia autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Kia Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Kia Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Kia Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Kia Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Kia Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Kia Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Kia Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Kia Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Kia Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Kia Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Kia Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Kia Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Kia Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Kia Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Kia Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Kia Kiao aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Kia Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Kia Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Remontuojame tik šiuos modelius:

CEED (hatchback)Ceed200620182021CD Europe C -segment hatchback

FORTE5/CERATO5 Forte 200820182021BD Global

PICANTO/MORNING Picanto200420172020

RAY Ray 201120112018TAM

RIO (hatchback) 199920172020YB Global

RIO/K2/KX CROSS (hatchback)201120172020

FORTE/CERATO/K3 200820182021BDGlobal

K4 201420142018PF

K5/OPTIMA K5 2000201

K7/CADENZA K7200920162019YG

K8 K8 20212021

K9/K900/QUORIS K9 201220182021

PEGAS/SOLUTO Pegas 20172017

RIO (sedan) Rio 199920172020YB

RIO/K2 (sedan) 201120172020

STINGERStinger201720172020CKGlobalD-segment performance-oriented liftback.21,727Station wagon

CEED SW Ceed 200620182021

PROCEED 200620182021CD

SOUL Soul 20082018

EV6 EV6 20212021 — CVGlobalBattery electric crossover based on the Hyundai E-GMP platform

KX5 KX5 201520152019

KX7 KX7 20162016

MOHAVE Mohave 200820082019

NIRO Niro 20162022—SG2G

SELTOS/KX3 Seltos 2019201

SONET Sonet 20202020

Three row seating is optional.96,948

SORENTO Sorento 20022020

SPORTAGE Sportage 1993202

SPORTAGE Sportage 200520172021

STONIC/KX1 Stonic 20172017202

TELLURIDE Telluride 2018201

XCEED XCeed 20182018

RONDO Carens 199920122019

CARENS2021—KYIndia and other emerging marketsCrossover-styled three-row compact MPV.—

CARNIVAL Carnival 19982014201

CARNIVAL 2020—KA4Global

Skambinti +37068058880