LAND ROVER RANGE ROVER SERVISAS

Ieškote, kur randasi Land Rover ar Land Rover servisas Kaune? Adresas, kontaktai, telefonas ir registracija iki 22.00 h vakaro telefonu kasdien. Protingas ir nebrangus Land Rover ir Range Rover remontas Kaune ir nemokama kompiuterinė diagnostika, jeigu remontuojate iš karto. Skambink - konsultacija nemokamai!

Pogarantinis Land Rover Range Rover remontas Kaune !

land rover range rover servisas remontas diagnostika kaune

Land Rover Range Rover autoservisas Kauno mieste 24h

Land Rover Range Rover automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Land Rover Range Rover servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus Land Rover Range Rover automobilį.

Land Rover Range Rover remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų Land Rover Range Rover ir 1983 metų Land Rover Range Rover Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Land Rover Range Rover remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Land Rover Range Rover servisas, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Land Rover Range Rover diagnostika tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę Land Rover Range Rover automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė Land Rover Range Rover diagnostika neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame Land Rover Range Rover variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė Land Rover Range Rover diagnostika – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime Land Rover Range Rover patikrinimą valandos bėgyje

Jeigu reikalinga Land Rover Range Rover patikra – turime galimybę atlikti Land Rover Range Rover diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti Land Rover Range Rover ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Land Rover Range Rover diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: Land Rover Range Rover variklio diagnostika, Land Rover Range Rover važiuoklės / pakabos diagnostika, Land Rover Range Rover komforto sistemų diagnostika,

Land Rover Range Rover elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Land Rover Range Rover variklio remontas tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba Land Rover Range Rover variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu Land Rover Range Rover variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis Land Rover Range Rover variklio remontas – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į servisą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero Land Rover Range Rover variklio meistro? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki Land Rover Range Rover variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Land Rover Range Rover variklio grandinės keitimas – kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas Land Rover Range Rover variklio grandinės keitimas Kaune?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus Land Rover Range Rover automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl Land Rover Range Rover automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Land Rover Range Rover variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Land Rover Range Rover remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti Land Rover Range Rover techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname Land Rover Range Rover automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad Land Rover Range Rover variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas Land Rover Range Rover važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį Land Rover Range Rover automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo Land Rover Range Rover automobilį ne kosminėmis kainomis? Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto Land Rover Range Rover transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Land Rover Range Rover servisas!

5.

Land Rover Range Rover remonto kaina Kaune – pasirinkite patys…

Land Rover Range Rover automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo Land Rover Range Rover modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės. Ir ši taisyklė galioja ne tik Land Rover Range Rover markės automobiliams.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Land Rover Range Rover remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį Land Rover Range Rover automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio Land Rover Range Rover remonto kainose.

Land Rover Range Rover remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai Land Rover Range Rover automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Land Rover Range Rover kėbulo remontas po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko drLand Rover Range Rovermą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti Land Rover Range Rover automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas Land Rover Range Rover kėbulo remontas Kaune? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą Land Rover Range Rover automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to Land Rover Range Rover automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Land Rover Range Rover kėbulo remontas Kaune čia https://kebulas.lt

Kai Land Rover Range Rover automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano Land Rover Range Rover kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Land Rover Range Rover servisas Kaune – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Land Rover Range Rover remonto kaininkas Lietuvos mastu. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Land Rover Range Rover Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Land Rover Range Rover Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Land Rover Range Rover variklio remontas Kaune

1 Land Rover Range Rover variklio remontas + keitmas Kaune
2 Land Rover Range Rover Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Land Rover Range Rover Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Land Rover Range Rover Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Land Rover Range Rover Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Land Rover Range Rover Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Land Rover Range Rover Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Land Rover Range Rover Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Land Rover Range Rover automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Land Rover Range Rover važiuoklės remontas Kaune

Land Rover Range Rover Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Land Rover Range Rover slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Land Rover Range Rover stabdžių remontas Kaune

Land Rover Range Rover Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Land Rover Range Rover automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Kaune

Land Rover Range Rover Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Land Rover Range Rover duslintuvo remontas Kaune

Land Rover Range Rover duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Land Rover Range Rover Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Land Rover Range Rover duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Land Rover Range Rover Dpf Fap filtrų remontas Kaune

Land Rover Range Rover aušinimo sistemos remontas Kaune

Land Rover Range Rover ermostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Land Rover Range Rover sankabos remontas / keitimas Kaune

Land Rover Range Rover Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Land Rover Range Rover Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Kaune

Land Rover Range Rover Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Land Rover Range Rover sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Land Rover Range Rover kardaninio veleno keitimas restauravimas Kaune

Land Rover Range Rover Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Land Rover Range Rover autoelektrikas – paslaugos Kaune

Land Rover Range Rover Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Land Rover Range Rover autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Land Rover Range Rover autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Land Rover Range Rover Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Land Rover Range Rovero aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Land Rover Range Rover Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Remontuojame tik šiuos modelius:

Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas
0–9
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas 101 Forward Control
B
Birmabright
D
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas DC100
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Defender
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Defender (L663)
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Discovery
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Discovery Series I
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Discovery Series II
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Discovery 3
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Discovery 4
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Discovery (L462)
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Discovery Sport
F
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Freelander
L
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas 1/2 ton Lightweight
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Discovery Sport (L550)
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Series II
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Series IIa
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Series III
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Llama
Long Range Patrol Vehicle
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas LR3
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas LR4
P
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Perentie
R
Range Rover servisas diagnostika remontas Kaunas
Range Rover servisas diagnostika remontas Kaunas (L322)
Range Rover servisas diagnostika remontas Kaunas (L405)
Range Rover servisas diagnostika remontas Kaunas (L460)
Range Rover servisas diagnostika remontas Kaunas (P38A)
Range Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Classic
Range Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Evoque
Range Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Evoque (L538)
Range Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Evoque (L551)
Range Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Sport
Range Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Sport (L320)
Range Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Sport (L494)
Range Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Velar
Ranger Special Operations Vehicle
S
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas series
Shorland armoured car
Snatch Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas
T
TACR2 (Range Rover servisas diagnostika remontas Kaunas)
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Tangi
W
Land Rover servisas diagnostika remontas Kaunas Wolf

Skambinti +37068058880