MAZDA SERVISAS KAUNAS +7

Mazda autoservisas Kaune Adresas Telefonas Kontaktai rekvizitai + Mazda automobilių pogarantinis serviso Centras registruokis internetu iki 22:00h - 7d. + Mazda automobilio patikra prieš pirkimą ar atsiradus tokiam gedimui, kurio nenori remontuoti nei vienas paprastas autoservisas. Mazda variklio remontas, Mazda autoelektrikas, Mazda važiuoklės remontas + Mazda automobilių dalys pagal jūsų galimybes

Pogarantinis Mazda remontas Kaune !

mazda automobiliu servisas kaune mazda remontas mazda diagnostika

Mazda autoservisas Kauno mieste 24h

Mazda automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Mazda servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus Mazda automobilį.

Mazda remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų Mazda ir 1983 metų Mazda Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Mazda remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Mazda servisas, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Mazda diagnostika tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę Mazda automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė Mazda diagnostika neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame Mazda variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė Mazda diagnostika – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime Mazda patikrinimą valandos bėgyje

Jeigu reikalinga Mazda patikra – turime galimybę atlikti Mazda diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti Mazda ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Mazda diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: Mazda variklio diagnostika, Mazda važiuoklės / pakabos diagnostika, Mazda komforto sistemų diagnostika,

Mazda elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Mazda variklio remontas tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba Mazda variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu Mazda variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis Mazda variklio remontas – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į servisą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero Mazda variklio meistro? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki Mazda variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Mazda variklio grandinės keitimas – kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas Mazda variklio grandinės keitimas Kaune?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus Mazda automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl Mazda automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Mazda variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Mazda remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti Mazda techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname Mazda automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad Mazda variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas Mazda važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį Mazda automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo Mazda automobilį ne kosminėmis kainomis? Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto Mazda transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Mazda servisas!

5.

Mazda remonto kaina Kaune – pasirinkite patys…

Mazda automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo Mazda modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės. Ir ši taisyklė galioja ne tik Mazda markės automobiliams.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Mazda remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį Mazda automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio Mazda remonto kainose.

Mazda remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai Mazda automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Mazda kėbulo remontas po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko drMazdamą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti Mazda automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas Mazda kėbulo remontas Kaune? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą Mazda automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to Mazda automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Mazda kėbulo remontas Kaune čia https://kebulas.lt

Kai Mazda automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano Mazda kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Mazda servisas Kaune – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Mazda remonto kaininkas Lietuvos mastu. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Mazda Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Mazda Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Mazda Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Mazda Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Mazda Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Mazda Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Mazda montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Mazda Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Mazda Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Mazda Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Mazda Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Mazda Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mazda Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Mazda Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Mazda Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Mazda Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Mazda Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Mazda Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Mazda Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Mazda Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Mazda Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Mazda Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Mazda Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Mazda Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Mazda Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Mazda Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Mazda Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mazda Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Mazda Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Mazda variklio remontas Kaune

1 Mazda variklio remontas + keitmas Kaune
2 Mazda Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Mazda Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Mazda Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Mazda Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Mazda Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Mazda Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Mazda Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Mazda automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Mazda važiuoklės remontas Kaune

Mazda Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Mazda Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Mazda Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Mazda Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Mazda Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Mazda Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Mazda Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Mazda Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Mazda Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Mazda Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Mazda Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Mazda Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Mazda Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Mazda Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Mazda Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Mazda Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Mazda Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mazda Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Mazda Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Mazda Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Mazda Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mazda Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Mazda Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Mazda Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Mazda Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mazda Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Mazda slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Mazda stabdžių remontas Kaune

Mazda Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Mazda Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Mazda Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Mazda Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Mazda Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Mazda Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mazda Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mazda Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Mazda Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Mazda Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Mazda Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Mazda Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Mazda Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Mazda Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Mazda Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Mazda automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Kaune

Mazda Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Mazda Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Mazda Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Mazda Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Mazda HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Mazda Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Mazda Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Mazda Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Mazda Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mazda Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Mazda Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Mazda Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mazda Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Mazda Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mazda Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Mazda Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Mazda Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Mazda Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Mazda Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Mazda Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Mazda Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Mazda Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Mazda Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Mazda Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Mazda Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Mazda duslintuvo remontas Kaune

Mazda duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Mazda Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Mazda Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Mazda Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Mazda katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Mazda Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Mazda duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Mazda Dpf Fap filtrų remontas Kaune

Mazda aušinimo sistemos remontas Kaune

Mazda ermostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Mazda Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Mazda Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Mazda Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Mazda Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mazda Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Mazda sankabos remontas / keitimas Kaune

Mazda Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Mazda Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Mazda Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mazda Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Mazda Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Mazda Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Kaune

Mazda Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Mazda Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Mazda Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Mazda Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Mazda Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Mazda Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Mazda Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Mazda Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Mazda Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Mazda sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Mazda kardaninio veleno keitimas restauravimas Kaune

Mazda Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Mazda Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Mazda Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Mazda Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Mazda autoelektrikas – paslaugos Kaune

Mazda Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Mazda Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Mazda Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mazda Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Mazda Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Mazda Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mazda Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Mazda autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Mazda autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Mazda Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Mazda Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Mazda Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Mazda Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Mazda Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Mazda Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Mazda Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mazda Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Mazda Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Mazda Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Mazda Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Mazda Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Mazda Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Mazda Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mazda Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Mazda Mazdao aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Mazda Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Mazda Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Remontuojame tik šiuos modelius:

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 3 Hatchback Variants

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 3 Hatchback 1.5 SkyActiv V AT
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 3 Hatchback 2.0 SkyActiv R AT
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 3 Hatchback 2.0 SkyActiv R AT Soul Red
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 3 Hatchback 2.0 SkyActiv SPEED AT
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 3 Hatchback 2.0 SkyActiv SPEED AT Soul Red
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 3 Sedan Variants

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 3 Sedan 1.5 SkyActiv V AT
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 3 Sedan 2.0 SkyActiv R AT
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 3 Sedan 2.0 SkyActiv R AT Soul Red

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 2 Hatchback Variants

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 2 Hatchback 1.5 SkyActiv V+ AT
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 2 Hatchback 1.5 SkyActiv AT Midnight Edition
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 2 Sedan Variants

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 2 Sedan 1.5 SkyActiv V+ AT
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 2 Sedan 1.5 SkyActiv R AT
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 2 Sedan 1.5 SkyActiv R AT (Soul Red)

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 6 Sedan Variants

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 6 Sedan 2.5 SkyActiv-G AT
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 6 Sedan 2.5 SkyActiv-G AT Soul Red
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 6 Sedan 2.2 SkyActiv-D AT
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 6 Sports Wagon Variants

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 6 Sports Wagon 2.5 SkyActiv-G AT
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 6 Sports Wagon 2.5 SkyActiv-G AT Soul Red

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune CX-5 Variants

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune CX-5 2.0 FWD Pro
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune CX-5 2.0 FWD Pro Soul Red Crystal
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune CX-5 2.5 AWD Sport
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune CX-5 2.5 AWD Sport Soul Red Crystal
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune CX-5 2.2 AWD Sport SkyActiv-D
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune CX-5 2.2 AWD Sport SkyActiv-D Soul Red Crystal

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune CX-9 Variants

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune CX-9 2.5 SkyActiv-Turbo Grand Touring AWD

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-5 Variants

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-5 2.0 MT
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-5 2.0 AT

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Laputa
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Laputa

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Savanna
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Savanna
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Carol
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Carol
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Millenia
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Millenia
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Xedos 6
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Xedos 6
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Tribute
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Tribute car model
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune CX-3
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune CX-3

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune CX-3 Variants

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune CX-3 2.0 FWD 4×2 AT
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune CX-3 2.0 FWD Sport AT
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune CX-3 2.0 AWD Activ AT

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune RX-8
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Atenza
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Axela
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-5 RF
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-5 RF Variants

– Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-5 RF 2.0 AT
– Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-5 RF 2.0 AT Premium

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Nagare
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Nagare
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Kiyora
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Kiyora
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Ryuga
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Ryuga
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Sassou
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Sassou
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Senku
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Senku
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Taiki
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Taiki
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Hakaze
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Hakaze
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Kabura
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Kabura
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Kazamai
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Kazamai
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Furai
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Furai
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Takeri
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Takeri
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Shinari
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Shinari
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Minagi
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Minagi
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Kaan
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Activehicle (1999)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-5 Superlight (2009)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-04 (1987)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-03 (1985)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-02 (1983)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MV-X (1997)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MS-X (1997)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Miata Mono-Posto (1999)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune London Taxi (1993)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Le Mans Prototype (1983)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune HR-X 2 (1993)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune HR-X (1991)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Gissya (1991)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune CVS (1974)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune CU-X (1995)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune BU-X (1995)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune AZ550 (1989)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-81 (1981)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune TD-R (1989)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune SW-X (1999)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune SU-V (1995)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Secret Hideout (2001)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune RX-Evolv (1999)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune RX-500 (1970)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune RX-01 (1995)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune RX 87 (1967)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Nextourer (1999)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Neospace (1999)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-Micro Sport (2004)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-Flexa (2004)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-Crossport (2005)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX Sportif (2003)
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX Sport Tourier (2001)
Other Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Models

Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Bongo
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Bongo
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Familia
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Familia
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Capella
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Capella
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Verisa
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Verisa
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Porter
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Porter
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-6
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-6
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Ford Courier
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune RX-2
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Navajo
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune R360
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune R100
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Familia Astina
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Roadpacer AP
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MXR-01
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Cronos
Mazda remontas servisas diagnostika Kaunespeed3
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Sentia
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 737C
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 717C
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 121
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 323F
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Ford Laser
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Efini MS-8
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Autozam Revue
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Ford Festiva
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Rotary Pickup
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Sao Penza
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune AZ-Wagon
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Biante
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Titan
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Mazda remontas servisas diagnostika Kaunego
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 787B
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Premacy
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 757
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 727C
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Demio
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune RX-8 Hydrogen RE
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Premacy Hydrogen RE Hybrid
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune AZ-Offroad
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Persona
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune 929
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune3
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MPV
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Nasim
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune RX-792P
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-5 10th Anniversary Model
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune RX-7
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune MX-3
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune B-Series
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune RX-4
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune6
Mazda remontas servisas diagnostika Kaune Mercury Tracer

Skambinti +37068058880