MERCEDES SERVISAS KAUNAS +7

Suremontuosime bet kokį Mercedesą. Mercedes autoservisas Kaunas Adresas Telefonas Kontaktai rekvizitai + Mercedes Benz automobilių pogarantinis serviso Centras registruokis internetu iki 22:00h - 7d. Skubi Mercedes diagnostika atsiradus gedimui ir jeigu reikia patikrinti Mercedes automobilį prieš pirkimą skubiai ar tą pačią dieną

Pogarantinis Mercedes Benz remontas Kaune !

mercedes benz remontas kaune mero diagnostika mercedes servisas

Mercedes Benz autoservisas Kauno mieste 24h

Mercedes Benz automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Mercedes Benz servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus Mercedes Benz automobilį.

Mercedes Benz remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų Mercedes Benz ir 1983 metų Mercedes Benz Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Mercedes Benz remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Mercedes Benz servisas, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Mercedes Benz diagnostika tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę Mercedes Benz automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė Mercedes Benz diagnostika neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame Mercedes Benz variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė Mercedes Benz diagnostika – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime Mercedes Benz patikrinimą valandos bėgyje

Jeigu reikalinga Mercedes Benz patikra – turime galimybę atlikti Mercedes Benz diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti Mercedes Benz ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Mercedes Benz diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: Mercedes Benz variklio diagnostika, Mercedes Benz važiuoklės / pakabos diagnostika, Mercedes Benz komforto sistemų diagnostika,

Mercedes Benz elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Mercedes Benz variklio remontas tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba Mercedes Benz variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu Mercedes Benz variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis Mercedes Benz variklio remontas – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į servisą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero Mercedes Benz variklio meistro? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki Mercedes Benz variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Mercedes Benz variklio grandinės keitimas – kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas Mercedes Benz variklio grandinės keitimas Kaune?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus Mercedes Benz automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl Mercedes Benz automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Mercedes Benz variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Mercedes Benz remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti Mercedes Benz techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname Mercedes Benz automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad Mercedes Benz variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas Mercedes Benz važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį Mercedes Benz automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo Mercedes Benz automobilį ne kosminėmis kainomis? Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto Mercedes Benz transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Mercedes Benz servisas!

5.

Mercedes Benz remonto kaina Kaune – pasirinkite patys…

Mercedes Benz automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo Mercedes Benz modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės. Ir ši taisyklė galioja ne tik Mercedes Benz markės automobiliams.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Mercedes Benz remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį Mercedes Benz automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio Mercedes Benz remonto kainose.

Mercedes Benz remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai Mercedes Benz automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Mercedes Benz kėbulo remontas po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko drMercedes Benzmą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti Mercedes Benz automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas Mercedes Benz kėbulo remontas Kaune? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą Mercedes Benz automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to Mercedes Benz automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Mercedes Benz kėbulo remontas Kaune čia https://kebulas.lt

Kai Mercedes Benz automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano Mercedes Benz kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Mercedes Benz servisas Kaune – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Mercedes Benz remonto kaininkas Lietuvos mastu. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Mercedes Benz Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Mercedes Benz montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Mercedes Benz Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Mercedes Benz variklio remontas Kaune

1 Mercedes Benz variklio remontas + keitmas Kaune
2 Mercedes Benz Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Mercedes Benz Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Mercedes Benz Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Mercedes Benz Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Mercedes Benz Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Mercedes Benz Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Mercedes Benz Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Mercedes Benz automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Mercedes Benz važiuoklės remontas Kaune

Mercedes Benz Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Mercedes Benz slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Mercedes Benz stabdžių remontas Kaune

Mercedes Benz Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Mercedes Benz automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Kaune

Mercedes Benz Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Mercedes Benz HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Mercedes Benz duslintuvo remontas Kaune

Mercedes Benz duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Mercedes Benz katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Mercedes Benz Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Mercedes Benz duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Mercedes Benz Dpf Fap filtrų remontas Kaune

Mercedes Benz aušinimo sistemos remontas Kaune

Mercedes Benz ermostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Mercedes Benz sankabos remontas / keitimas Kaune

Mercedes Benz Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Mercedes Benz Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Mercedes Benz Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Kaune

Mercedes Benz Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Mercedes Benz sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Mercedes Benz kardaninio veleno keitimas restauravimas Kaune

Mercedes Benz Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Mercedes Benz autoelektrikas – paslaugos Kaune

Mercedes Benz Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Mercedes Benz autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Mercedes Benz autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Mercedes Benz Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Mercedes Benzo aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Mercedes Benz Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Remontuojame tik šiuos modelius:

Mercedes-Benz 190 automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz 190 (W201) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz 220 automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz 220 (W124) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz 280 automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz 280 (W124) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz A klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz A-klasse (168) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz A-klasse (169) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz B klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz B-klasse (W245) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz C klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz C-klasse (W202) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz C-klasse (W203) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz C-klasse (W204) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz C-klasse Sport Coupe (203) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz C-klasse T-mod (S202) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz C-klasse T-mod (S203) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz C-klasse T-mod (S204) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz CL klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz CL-klasse (W140) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz CL-Klasse (W215) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz CL-klasse (W216) Mercedes-Benz CLC klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz CLC-klasse remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz CLK klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz CLK (S208) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz CLK (W209) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz CLK Cabriolet (S208) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz CLK Cabriolet (W209) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz CLS klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz CLS (C219) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz E klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz E-klasse (W124) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz E-klasse (W210) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz E-klasse (W211) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz E-klasse Cabrio (A124) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz E-klasse Coupe (C124) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz E-klasse T-mod. (S124) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz E-klasse T-mod. (S210) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz E-klasse T-mod. (S211) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz G klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz G-modell (W461) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz G-modell (W463) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz G-modell Cabrio (W463) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz GL klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz GL (X164) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz M klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz M-klasse (W163) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz M-klasse (W164) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz R klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz R (V251) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz S klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz S-klasse (W140) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz S-klasse (W220) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz S-klasse (W221) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz S-klasse Coupe (C140) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz S-klasse Coupe (C215) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz SL automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz SL (R129) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz SL (R230) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz SL (__) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz SLK klasė automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz SLK (R170) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz SLK (R171) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz SLR McLaren automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz SLR McLaren (C199) Coupe remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz SLR McLaren (C199) Roadster remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz Vaneo automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz Vaneo (W414) remontas diagnostika Kaune
Mercedes-Benz Viano automobilių remontas Vilniaus mieste

Mercedes-Benz Viano (639) remontas diagnostika Kaune

Skambinti +37068058880