MINI SERVISAS KAUNAS + 7

Mini autoservisas Kaune Adresas Telefonas Kontaktai rekvizitai + Mini automobilių pogarantinis serviso Centras registruokis internetu iki 22:00h - 7d. + Mini automobilio patikra prieš pirkimą ar atsiradus tokiam gedimui, kurio nenori remontuoti nei vienas paprastas autoservisas. Mini variklio remontas, Mini autoelektrikas, Mini važiuoklės remontas + Mini automobilių dalys pagal jūsų galimybes

Pogarantinis Mini remontas Kaune !

mini automobiliu servisas kaune mini remontas mini diagnostika

Mini autoservisas Kauno mieste 24h

Mini automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Mini servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus Mini automobilį.

Mini remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų Mini ir 1983 metų Mini Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Mini remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Mini servisas, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Mini diagnostika tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę Mini automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė Mini diagnostika neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame Mini variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė Mini diagnostika – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime Mini patikrinimą valandos bėgyje

Jeigu reikalinga Mini patikra – turime galimybę atlikti Mini diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti Mini ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Mini diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: Mini variklio diagnostika, Mini važiuoklės / pakabos diagnostika, Mini komforto sistemų diagnostika,

Mini elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Mini variklio remontas tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba Mini variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu Mini variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis Mini variklio remontas – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į servisą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero Mini variklio meistro? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki Mini variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Mini variklio grandinės keitimas – kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas Mini variklio grandinės keitimas Kaune?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus Mini automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl Mini automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Mini variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Mini remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti Mini techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname Mini automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad Mini variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas Mini važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį Mini automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo Mini automobilį ne kosminėmis kainomis? Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto Mini transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Mini servisas!

5.

Mini remonto kaina Kaune – pasirinkite patys…

Mini automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo Mini modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės. Ir ši taisyklė galioja ne tik Mini markės automobiliams.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Mini remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį Mini automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio Mini remonto kainose.

Mini remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai Mini automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Mini kėbulo remontas po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko drMinimą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti Mini automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas Mini kėbulo remontas Kaune? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą Mini automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to Mini automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Mini kėbulo remontas Kaune čia https://kebulas.lt

Kai Mini automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano Mini kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Mini servisas Kaune – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Mini remonto kaininkas Lietuvos mastu. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Mini Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Mini Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Mini Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Mini Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Mini Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Mini Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Mini montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Mini Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Mini Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Mini Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Mini Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Mini Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mini Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Mini Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Mini Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Mini Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Mini Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Mini Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Mini Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Mini Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Mini Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Mini Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Mini Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Mini Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Mini Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Mini Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Mini Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mini Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Mini Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Mini variklio remontas Kaune

1 Mini variklio remontas + keitmas Kaune
2 Mini Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Mini Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Mini Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Mini Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Mini Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Mini Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Mini Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Mini automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Mini važiuoklės remontas Kaune

Mini Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Mini Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Mini Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Mini Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Mini Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Mini Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Mini Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Mini Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Mini Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Mini Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Mini Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Mini Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Mini Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Mini Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Mini Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Mini Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Mini Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mini Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Mini Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Mini Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Mini Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mini Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Mini Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Mini Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Mini Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mini Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Mini slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Mini stabdžių remontas Kaune

Mini Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Mini Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Mini Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Mini Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Mini Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Mini Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mini Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mini Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Mini Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Mini Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Mini Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Mini Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Mini Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Mini Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Mini Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Mini automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Kaune

Mini Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Mini Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Mini Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Mini Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Mini HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Mini Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Mini Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Mini Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Mini Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mini Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Mini Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Mini Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mini Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Mini Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mini Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Mini Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Mini Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Mini Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Mini Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Mini Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Mini Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Mini Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Mini Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Mini Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Mini Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Mini duslintuvo remontas Kaune

Mini duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Mini Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Mini Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Mini Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Mini katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Mini Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Mini duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Mini Dpf Fap filtrų remontas Kaune

Mini aušinimo sistemos remontas Kaune

Mini ermostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Mini Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Mini Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Mini Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Mini Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mini Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Mini sankabos remontas / keitimas Kaune

Mini Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Mini Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Mini Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mini Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Mini Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Mini Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Kaune

Mini Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Mini Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Mini Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Mini Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Mini Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Mini Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Mini Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Mini Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Mini Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Mini sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Mini kardaninio veleno keitimas restauravimas Kaune

Mini Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Mini Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Mini Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Mini Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Mini autoelektrikas – paslaugos Kaune

Mini Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Mini Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Mini Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mini Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Mini Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Mini Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mini Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Mini autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Mini autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Mini Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Mini Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Mini Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Mini Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Mini Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Mini Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Mini Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Mini Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Mini Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Mini Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Mini Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Mini Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Mini Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Mini Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Mini Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Mini Minio aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Mini Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Mini Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Remontuojame tik šiuos modelius:

Mini Countryman remontas servisas diagnostika patikra Kaune

Cooper A/T remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Cooper S A/T remontas servisas diagnostika patikra Kaune
John Cooper Works A/T remontas servisas diagnostika patikra Kaune

Mini Cooper S Clubman remontas servisas diagnostika patikra Kaune

Cooper A/T remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Cooper S A/T remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Mini Paceman remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Mini Paceman car model remontas servisas diagnostika patikra Kaune

Cooper A/T remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Cooper S A/T remontas servisas diagnostika patikra Kaune
John Cooper Works A/ remontas servisas diagnostika patikra Kaune

Mini Cooper S remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Mini Mk I Cooper remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Mini Mk II Cooper remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Mini Moke remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Mini Hatch remontas servisas diagnostika patikra Kaune

Cooper A/T remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Cooper S A/T remontas servisas diagnostika patikra Kaune

Mini Clubman remontas servisas diagnostika patikra Kaune

Mini Clubman 1.5 Cooper AT remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Mini Clubman 2.0 Cooper S AT remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Mini Convertible remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Mini Convertible Variants remontas servisas diagnostika patikra Kaune

Mini Convertible 2.0 Cooper S AT remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Mini Convertible 2.0 Cooper JCW AT remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Morris Mini Saloon De Luxe remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Morris Mini Cooper 1961 remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Austin Mini Super Deluxe remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Austin Mini Saloon remontas servisas diagnostika patikra Kaune

Mini Cooper 1.5 (3-Door) AT remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Mini Cooper 1.5 (5-Door) AT remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Mini Cooper 2.0 S (3-Door) AT remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Mini Cooper 2.0 S (5-Door) AT remontas servisas diagnostika patikra Kaune
Mini Cooper JCW 2.0 S (3-Door) AT remontas servisas diagnostika patikra Kaune

Mini Cooper Countryman 2.0 D AT remontas servisas diagnostika patikra Kaune

Skambinti +37068058880