NISSAN SERVISAS KAUNE +/-1d.

Reikalingas geras Nissan servisas Kaune? Turite gedimą, kurio neįveikė 10 servisų iš eilės? Reikia patikrinti Nissan automobilį prieš pirkimą, o gal norite, kad būtų atlikta Nissan diagnostika nemokamai? Jeigu Nissan remontas bus atliekamas pas mus, kompiuterinė Nissan diagnostika bus nemokamai. Skambink + registruokis dabar. Padarysime viiską, kad taptumėte mūsų nuolatiniu serviso draugu!

Pogarantinis Nissan remontas Kaune !

nissan autoservisas kaune nissan remontas nissan diagnostika

Nissan autoservisas Kauno mieste 24h

Nissan automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Nissan servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus Nissan automobilį.

Nissan remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų Nissan ir 1983 metų Nissan Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Nissan remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Nissan servisas, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Nissan diagnostika tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę Nissan automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė Nissan diagnostika neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame Nissan variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė Nissan diagnostika – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime Nissan patikrinimą valandos bėgyje

Jeigu reikalinga Nissan patikra – turime galimybę atlikti Nissan diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti Nissan ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Nissan diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: Nissan variklio diagnostika, Nissan važiuoklės / pakabos diagnostika, Nissan komforto sistemų diagnostika,

Nissan elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Nissan variklio remontas tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba Nissan variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu Nissan variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis Nissan variklio remontas – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į servisą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero Nissan variklio meistro? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki Nissan variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Nissan variklio grandinės keitimas – kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas Nissan variklio grandinės keitimas Kaune?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus Nissan automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl Nissan automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Nissan variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Nissan remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti Nissan techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname Nissan automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad Nissan variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas Nissan važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį Nissan automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo Nissan automobilį ne kosminėmis kainomis? Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto Nissan transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Nissan servisas!

5.

Nissan remonto kaina Kaune – pasirinkite patys…

Nissan automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo Nissan modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės. Ir ši taisyklė galioja ne tik Nissan markės automobiliams.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Nissan remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį Nissan automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio Nissan remonto kainose.

Nissan remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai Nissan automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Nissan kėbulo remontas po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko drNissanmą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti Nissan automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas Nissan kėbulo remontas Kaune? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą Nissan automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to Nissan automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Nissan kėbulo remontas Kaune čia https://kebulas.lt

Kai Nissan automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano Nissan kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Nissan servisas Kaune – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Nissan remonto kaininkas Lietuvos mastu. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Nissan Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Nissan Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Nissan Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Nissan Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Nissan Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Nissan Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Nissan montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Nissan Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Nissan Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Nissan Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Nissan Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Nissan Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Nissan Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Nissan Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Nissan Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Nissan Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Nissan Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Nissan Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Nissan Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Nissan Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Nissan Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Nissan Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Nissan Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Nissan Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Nissan Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Nissan Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Nissan Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Nissan Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Nissan Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Nissan variklio remontas Kaune

1 Nissan variklio remontas + keitmas Kaune
2 Nissan Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Nissan Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Nissan Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Nissan Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Nissan Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Nissan Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Nissan Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Nissan automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Nissan važiuoklės remontas Kaune

Nissan Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Nissan Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Nissan Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Nissan Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Nissan Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Nissan Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Nissan Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Nissan Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Nissan Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Nissan Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Nissan Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Nissan Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Nissan Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Nissan Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Nissan Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Nissan Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Nissan Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Nissan Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Nissan Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Nissan Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Nissan Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Nissan Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Nissan Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Nissan Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Nissan Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Nissan Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Nissan slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Nissan stabdžių remontas Kaune

Nissan Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Nissan Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Nissan Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Nissan Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Nissan Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Nissan Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Nissan Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Nissan Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Nissan Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Nissan Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Nissan Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Nissan Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Nissan Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Nissan Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Nissan Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Nissan automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Kaune

Nissan Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Nissan Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Nissan Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Nissan Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Nissan HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Nissan Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Nissan Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Nissan Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Nissan Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Nissan Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Nissan Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Nissan Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Nissan Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Nissan Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Nissan Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Nissan Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Nissan Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Nissan Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Nissan Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Nissan Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Nissan Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Nissan Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Nissan Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Nissan Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Nissan Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Nissan duslintuvo remontas Kaune

Nissan duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Nissan Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Nissan Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Nissan Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Nissan katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Nissan Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Nissan duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Nissan Dpf Fap filtrų remontas Kaune

Nissan aušinimo sistemos remontas Kaune

Nissan ermostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Nissan Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Nissan Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Nissan Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Nissan Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Nissan Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Nissan sankabos remontas / keitimas Kaune

Nissan Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Nissan Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Nissan Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Nissan Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Nissan Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Nissan Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Kaune

Nissan Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Nissan Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Nissan Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Nissan Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Nissan Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Nissan Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Nissan Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Nissan Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Nissan Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Nissan sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Nissan kardaninio veleno keitimas restauravimas Kaune

Nissan Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Nissan Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Nissan Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Nissan Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Nissan autoelektrikas – paslaugos Kaune

Nissan Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Nissan Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Nissan Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Nissan Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Nissan Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Nissan Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Nissan Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Nissan autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Nissan autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Nissan Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Nissan Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Nissan Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Nissan Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Nissan Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Nissan Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Nissan Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Nissan Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Nissan Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Nissan Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Nissan Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Nissan Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Nissan Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Nissan Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Nissan Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Nissan Nissano aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Nissan Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Nissan Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Remontuojame tik šiuos modelius:

Nissan Leaf (2010 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Micra (1982 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan March (1982 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Note (2004 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Tiida (2004 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Tiida (2004 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Current Nissan Sedans
Nissan (1995 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Altima (1992 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Cima (1988 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Fuga (2004 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Lannia (2015 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Maxima (1980 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Sentra (1982 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Sylphy (2000 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Skyline (1957 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Teana (2003 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Current Nissan Japan City Cars
Nissan Dayz (2013 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Roox (2009 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Current Nisan Sports Cars
Nissan 370Z (2009 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan GT-R (1969 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Current Nissan SUVs & Crossovers
Nissan Ariya (2020 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Juke (2010 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Kicks (2016 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan (2019 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Livina (2006 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Magnite (2020 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Murano (2002 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Pathfinder (1985 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Patrol (1951 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Patrol (1951 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Armada (2003 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Qashqai (2007 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Rogue (2007 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan X-Trail (2001 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Terra (2018 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Terrano (1985 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Current Nissan MPVs
Nissan Elgrand (1997 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Livina (2006 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Nissan Serena (1991 – remontas ir diagnostika servisas Kaune)

Skambinti +37068058880