OPEL SERVISAS KAUNAS +/-1d.

Opel automobilių servisas Kaune Nuo protingos ir profesionalios Opel diagnostikos iki pilno Opel remonto Su geriausiais opelistais ir diagnostikos meistrais Skambink ir registruokis iki 22.00 h. kasdien 7 dienas per savaitę

Pogarantinis Opel remontas Kaune !

opel remontas diagnostika servisas Kaunas

Opel autoservisas Kauno mieste 24h

Opel automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Opel servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus Opel automobilį.

Opel remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų Opel ir 1983 metų Opel Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Opel remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Opel servisas, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Opel diagnostika tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę Opel automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė Opel diagnostika neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame Opel variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė Opel diagnostika – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime Opel patikrinimą valandos bėgyje

Jeigu reikalinga Opel patikra – turime galimybę atlikti Opel diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti Opel ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Opel diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: Opel variklio diagnostika, Opel važiuoklės / pakabos diagnostika, Opel komforto sistemų diagnostika,

Opel elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Opel variklio remontas tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba Opel variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu Opel variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis Opel variklio remontas – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į servisą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero Opel variklio meistro? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki Opel variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Opel variklio grandinės keitimas – kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas Opel variklio grandinės keitimas Kaune?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus Opel automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl Opel automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Opel variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Opel remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti Opel techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname Opel automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad Opel variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas Opel važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį Opel automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo Opel automobilį ne kosminėmis kainomis? Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto Opel transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Opel servisas!

5.

Opel remonto kaina Kaune – pasirinkite patys…

Opel automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo Opel modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės. Ir ši taisyklė galioja ne tik Opel markės automobiliams.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Opel remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį Opel automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio Opel remonto kainose.

Opel remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai Opel automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Opel kėbulo remontas po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko drOpelmą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti Opel automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas Opel kėbulo remontas Kaune? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą Opel automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to Opel automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Opel kėbulo remontas Kaune čia https://kebulas.lt

Kai Opel automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano Opel kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Opel servisas Kaune – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Opel remonto kaininkas Lietuvos mastu. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Opel Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Opel Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Opel Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Opel Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Opel Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Opel Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Opel montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Opel Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Opel Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Opel Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Opel Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Opel Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Opel Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Opel Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Opel Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Opel Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Opel Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Opel Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Opel Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Opel Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Opel Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Opel Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Opel Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Opel Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Opel Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Opel Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Opel Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Opel Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Opel Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Opel variklio remontas Kaune

1 Opel variklio remontas + keitmas Kaune
2 Opel Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Opel Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Opel Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Opel Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Opel Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Opel Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Opel Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Opel automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Opel važiuoklės remontas Kaune

Opel Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Opel Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Opel Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Opel Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Opel Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Opel Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Opel Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Opel Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Opel Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Opel Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Opel Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Opel Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Opel Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Opel Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Opel Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Opel Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Opel Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Opel Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Opel Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Opel Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Opel Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Opel Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Opel Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Opel Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Opel Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Opel Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Opel slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Opel stabdžių remontas Kaune

Opel Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Opel Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Opel Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Opel Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Opel Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Opel Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Opel Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Opel Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Opel Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Opel Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Opel Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Opel Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Opel Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Opel Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Opel Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Opel automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Kaune

Opel Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Opel Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Opel Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Opel Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Opel HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Opel Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Opel Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Opel Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Opel Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Opel Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Opel Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Opel Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Opel Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Opel Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Opel Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Opel Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Opel Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Opel Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Opel Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Opel Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Opel Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Opel Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Opel Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Opel Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Opel Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Opel duslintuvo remontas Kaune

Opel duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Opel Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Opel Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Opel Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Opel katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Opel Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Opel duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Opel Dpf Fap filtrų remontas Kaune

Opel aušinimo sistemos remontas Kaune

Opel ermostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Opel Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Opel Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Opel Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Opel Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Opel Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Opel sankabos remontas / keitimas Kaune

Opel Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Opel Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Opel Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Opel Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Opel Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Opel Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Kaune

Opel Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Opel Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Opel Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Opel Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Opel Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Opel Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Opel Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Opel Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Opel Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Opel sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Opel kardaninio veleno keitimas restauravimas Kaune

Opel Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Opel Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Opel Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Opel Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Opel autoelektrikas – paslaugos Kaune

Opel Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Opel Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Opel Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Opel Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Opel Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Opel Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Opel Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Opel autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Opel autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Opel Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Opel Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Opel Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Opel Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Opel Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Opel Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Opel Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Opel Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Opel Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Opel Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Opel Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Opel Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Opel Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Opel Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Opel Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Opel Opelo aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Opel Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Opel Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Remontuojame tik šiuos modelius:

Opel Meriva remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Corsa 1.3 remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Zafira A B 1.9 cdti 2.0 2.2 dti remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Omega 2.0 2.2 dti remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Calibra benzinas remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Vectra 1,9 cdti 2.0 2.2 dti remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Astra 1.7 1.9 2.0 2.2 remontas ir diagnostika Kaunas

SENESNIŲ BENZININIŲ OPEL ASTRA IR CORSA C – SERVISAS Kaunas

Opel Kadett remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Astra J remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Corsa D remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Zafira A remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Astra G remontas ir diagnostika Kaunas

Opel Omega B remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Astra F remontas ir diagnostika Kaunas
Vectra A 2.0 2.2 dti remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Ascona C remontas ir diagnostika Kaunas

SPORTINIŲ OPEL AUTOMOBILIŲ SERVISAS Kaunas

Opel Manta remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Tigra remontas ir diagnostika Kaunas
Opel GT remontas ir diagnostika Kaunas
City Car type remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Agila remontas ir diagnostika Kaunas

OPEL MIKROAUTOBUSŲ SERVISAS Kaunas

Opel Movano remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Combo remontas ir diagnostika Kaunas

LIUKSO KLASĖS OPEL AUTOSERVISAS Kaunas

Opel Rekord remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Diplomat remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Commodore remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Senator remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Omega remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Admiral remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Kapitän remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Antara remontas ir diagnostika Kaunas

KITI OPEL AUTOMOBILIŲ MODELIAI

Opel Kadett Superboss remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Vivaro remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Laubfrosch remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Astra Cabrio remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Super 6 remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Olympia remontas ir diagnostika Kaunas
Opel Blitz remontas ir diagnostika Kaunas

Skambinti +37068058880