PEUGEOT SERVISAS KAUNE +/-1d.

Sugedo Peugeot variklis, neveikia elektronika? Bilda Peugeot važiuoklė? Geras Peugeot servisas Kaune laukia Jūsų. Kaunas. Registruokis dabar ir Peugept diagnostika bus nemokamai

Pogarantinis Peugeot remontas Kaune !

peugeot servisas remontas diagnostika kaunas

Peugeot autoservisas Kauno mieste 24h

Peugeot automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Peugeot servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus Peugeot automobilį.

Peugeot remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų Peugeot ir 1983 metų Peugeot Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Peugeot remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Peugeot servisas, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Peugeot diagnostika tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę Peugeot automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė Peugeot diagnostika neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame Peugeot variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė Peugeot diagnostika – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime Peugeot patikrinimą valandos bėgyje

Jeigu reikalinga Peugeot patikra – turime galimybę atlikti Peugeot diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti Peugeot ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Peugeot diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: Peugeot variklio diagnostika, Peugeot važiuoklės / pakabos diagnostika, Peugeot komforto sistemų diagnostika,

Peugeot elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Peugeot variklio remontas tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba Peugeot variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu Peugeot variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis Peugeot variklio remontas – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į servisą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero Peugeot variklio meistro? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki Peugeot variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Peugeot variklio grandinės keitimas – kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas Peugeot variklio grandinės keitimas Kaune?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus Peugeot automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl Peugeot automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Peugeot variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Peugeot remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti Peugeot techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname Peugeot automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad Peugeot variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas Peugeot važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį Peugeot automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo Peugeot automobilį ne kosminėmis kainomis? Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto Peugeot transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Peugeot servisas!

5.

Peugeot remonto kaina Kaune – pasirinkite patys…

Peugeot automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo Peugeot modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės. Ir ši taisyklė galioja ne tik Peugeot markės automobiliams.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Peugeot remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį Peugeot automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio Peugeot remonto kainose.

Peugeot remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai Peugeot automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Peugeot kėbulo remontas po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko drPeugeotmą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti Peugeot automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas Peugeot kėbulo remontas Kaune? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą Peugeot automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to Peugeot automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Peugeot kėbulo remontas Kaune čia https://kebulas.lt

Kai Peugeot automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano Peugeot kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Peugeot servisas Kaune – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Peugeot remonto kaininkas Lietuvos mastu. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Peugeot Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Peugeot Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Peugeot Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Peugeot Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Peugeot Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Peugeot Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Peugeot montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Peugeot Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Peugeot Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Peugeot Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Peugeot Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Peugeot Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Peugeot Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Peugeot Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Peugeot Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Peugeot Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Peugeot Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Peugeot Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Peugeot Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Peugeot Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Peugeot Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Peugeot Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Peugeot Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Peugeot Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Peugeot Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Peugeot Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Peugeot Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Peugeot Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Peugeot Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Peugeot variklio remontas Kaune

1 Peugeot variklio remontas + keitmas Kaune
2 Peugeot Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Peugeot Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Peugeot Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Peugeot Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Peugeot Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Peugeot Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Peugeot Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Peugeot automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Peugeot važiuoklės remontas Kaune

Peugeot Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Peugeot Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Peugeot Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Peugeot Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Peugeot Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Peugeot Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Peugeot Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Peugeot Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Peugeot Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Peugeot Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Peugeot Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Peugeot Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Peugeot Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Peugeot Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Peugeot Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Peugeot Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Peugeot Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Peugeot Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Peugeot Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Peugeot Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Peugeot Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Peugeot Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Peugeot Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Peugeot Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Peugeot Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Peugeot Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Peugeot slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Peugeot stabdžių remontas Kaune

Peugeot Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Peugeot Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Peugeot Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Peugeot Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Peugeot Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Peugeot Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Peugeot Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Peugeot Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Peugeot Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Peugeot Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Peugeot Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Peugeot Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Peugeot Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Peugeot Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Peugeot Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Peugeot automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Kaune

Peugeot Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Peugeot Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Peugeot Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Peugeot Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Peugeot HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Peugeot Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Peugeot Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Peugeot Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Peugeot Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Peugeot Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Peugeot Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Peugeot Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Peugeot Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Peugeot Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Peugeot Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Peugeot Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Peugeot Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Peugeot Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Peugeot Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Peugeot Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Peugeot Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Peugeot Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Peugeot Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Peugeot Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Peugeot Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Peugeot duslintuvo remontas Kaune

Peugeot duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Peugeot Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Peugeot Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Peugeot Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Peugeot katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Peugeot Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Peugeot duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Peugeot Dpf Fap filtrų remontas Kaune

Peugeot aušinimo sistemos remontas Kaune

Peugeot ermostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Peugeot Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Peugeot Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Peugeot Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Peugeot Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Peugeot Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Peugeot sankabos remontas / keitimas Kaune

Peugeot Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Peugeot Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Peugeot Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Peugeot Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Peugeot Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Peugeot Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Kaune

Peugeot Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Peugeot Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Peugeot Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Peugeot Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Peugeot Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Peugeot Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Peugeot Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Peugeot Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Peugeot Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Peugeot sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Peugeot kardaninio veleno keitimas restauravimas Kaune

Peugeot Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Peugeot Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Peugeot Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Peugeot Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Peugeot autoelektrikas – paslaugos Kaune

Peugeot Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Peugeot Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Peugeot Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Peugeot Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Peugeot Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Peugeot Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Peugeot Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Peugeot autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Peugeot autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Peugeot Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Peugeot Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Peugeot Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Peugeot Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Peugeot Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Peugeot Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Peugeot Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Peugeot Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Peugeot Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Peugeot Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Peugeot Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Peugeot Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Peugeot Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Peugeot Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Peugeot Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Peugeot Peugeoto aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Peugeot Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Peugeot Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Remontuojame tik šiuos modelius:

Peugeot 1007 automobilių remontas
Peugeot 1007 1.4 HDi (70 Hp) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 1007 1.4 i (75 Hp) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 1007 1.6 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune

Peugeot 106 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 106 1.1 Sketch (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 106 1.1 Sketch (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 106 1.4 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 106 1.4 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 106 1.5 D (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 106 1.5 D (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 106 1.6 GTi (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune

Peugeot 205 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 205 1.4 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 205 1.4 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 205 1.8 D (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 205 1.8 D (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune

Peugeot 206 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 206 1.4 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 1.4 Sedan remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 1.6 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 1.6 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 1.9 D (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 1.9 D (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 2.0 S16/GTi (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 2.0 S16/GTi (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 Escapade 2.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 Escapade 2.0 HDi remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 RC remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 S16 1.6 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 S16 1.9 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 S16 1.9 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 S16 2.0 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 S16 2.0 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 XR 1.6 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 XR 1.6 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 XR 1.6 presance (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 XR 1.6 presance(5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 XR 1.9 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 XR 1.9 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 XR 1.9 presance (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 XR 1.9 presance (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 XR 2.0 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 XR 2.0 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 XR 2.0 presance (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 XR 2.0 presance (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 XS 1.1 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 XS 1.4 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 XS 1.6 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 XS 1.9 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 206 XS 2.0 16V (3durų)
Peugeot 206 XT 1.1 (3durų)
Peugeot 206 XT 1.1 (5durų)
Peugeot 206 XT 1.4 (3durų)
Peugeot 206 XT 1.4 (5durų)
Peugeot 206 XT 1.6 (3durų)
Peugeot 206 XT 1.6 (5durų)
Peugeot 206 XT 1.9 (3durų)
Peugeot 206 XT 1.9 (5durų)
Peugeot 206 XT 2.0 (3durų)
Peugeot 206 XT 2.0 (5durų)
Peugeot 206cc 1.6
Peugeot 206cc 2.0

Peugeot 207 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 207 1.4 16V remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 207 1.4 8V remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 207 CC 1.6 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 207 CC 1.6 16V THP remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune

Peugeot 306 Break 1.4 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 306 Break 1.6 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Break 1.8 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Break 1.8 16V remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Break 1.9 D remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Break 2.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Break 2.0 HDi remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Cabrio 1.6 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Cabrio 1.8 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Cabrio 1.8 16V remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Cabrio 2.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Hatchbak 1.4 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Hatchbak 1.4 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Hatchbak 1.6 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Hatchbak 1.6 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Hatchbak 1.8 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Hatchbak 1.8 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Hatchbak 1.8 16V (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Hatchbak 1.8 16V (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Hatchbak 1.9 D (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Hatchbak 1.9 D (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Hatchbak 2.0 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Hatchbak 2.0 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 306 Hatchbak 2.0 GTi (3durų)
Peugeot 306 Hatchbak 2.0 GTi (5durų)
Peugeot 306 Hatchbak 2.0 HDi (3durų)
Peugeot 306 Hatchbak 2.0 HDi (5durų)
Peugeot 306 HDI Break
Peugeot 306 Sedan 1.4
Peugeot 306 Sedan 1.6
Peugeot 306 Sedan 1.8
Peugeot 306 Sedan 1.8 16V
Peugeot 306 Sedan 1.9 D
Peugeot 306 Sedan 2.0

Peugeot 307 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 307 1,6 XR remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 307 1.6 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 307 2.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 307 2.0 D remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 307 CC remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 307 SW 2.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 405 GLX remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune

Peugeot 406 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 406 Break 1.8 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 Break 1.9 TD (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 Break 2.0 HDi (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 Break 2.0 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 Break 2.9 V6 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 Coupe 2.9 V6 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 Cupe 2.0 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 Sedan 1.9 TD (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 Sedan 2.9 V6 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 SR 1.8 SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 SR 1.8 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 SR 2.0 HDi SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 SR 2.0 HDi (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 SR 2.0 SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 SR 2.0 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 SR 3.0 SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 SR 3.0 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 ST 1.8 SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 ST 1.8 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 ST 2.0 HDi SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 ST 2.0 HDi (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 ST 2.0 SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 ST 2.0 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 ST 3.0 SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 ST 3.0 (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 SV 1.8 SW (8RFV) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 406 SV 1.8 (8RFV)
Peugeot 406 SV 2.0 HDi SW (8RFV)
Peugeot 406 SV 2.0 HDi (8RFV)
Peugeot 406 SV 2.0 SW (8RFV)
Peugeot 406 SV 2.0 (8RFV)
Peugeot 406 SV 3.0 SW (8RFV)
Peugeot 406 SV 3.0 (8RFV)

Peugeot 407 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 407 2.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 407 3.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 407 SW 2.2 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 605 2.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune

Peugeot 605 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 605 2.0 turbo remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 605 2.1 TD remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 605 2.4 TD remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 605 2.9 V6 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune

Peugeot 607 2.2 24V automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 607 3.0 V6/24V remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune

Peugeot 806 automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot 806 1.8 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 806 1.9 TD remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 806 2.0 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 806 2.0 turbo remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 806 2.1 TD remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot 807 2.0 16V remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune

Peugeot Boxer automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot Boxer remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot Hoggar remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune

Peugeot Partner automobilių remontas ir diagnostika

Peugeot Partner 1.1 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot Partner 1.1 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot Partner 1.4 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot Partner 1.4 (5durų)remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot Partner 1.8 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot Partner 1.8 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot Partner 1.8 4×2 remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot Partner 1.8 D (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot Partner 1.8 D (5durų)
Peugeot Partner 1.9 D (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot Partner 1.9 D (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot Partner 1.9 D 4×2 (3durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune
Peugeot Partner 1.9 D 4×2 (5durų) remontas diagnostika patikra prieš pirkimą – servisas Kaune

Skambinti +37068058880