RENAULT SERVISAS KAUNE +/-1d.

Sugedo Renault automobilis? Kitoks Renault autoservisas Kaune + geriausi meistrai, protinga diagnostika, geros Renault remonto kainos ir maloniausias aptarnavimas Kauno mieste

Pogarantinis Renault remontas Kaune !

renault automobiliu centras kaune renault diagnostika renault patikrinimas pries pirkima kaunas

Renault autoservisas Kauno mieste 24h

Renault automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Renault servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus Renault automobilį.

Renault remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų Renault ir 1983 metų Renault Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Renault remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Renault servisas, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Renault diagnostika tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę Renault automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė Renault diagnostika neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame Renault variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė Renault diagnostika – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime Renault patikrinimą valandos bėgyje

Jeigu reikalinga Renault patikra – turime galimybę atlikti Renault diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti Renault ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Renault diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: Renault variklio diagnostika, Renault važiuoklės / pakabos diagnostika, Renault komforto sistemų diagnostika,

Renault elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Renault variklio remontas tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba Renault variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu Renault variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis Renault variklio remontas – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į servisą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero Renault variklio meistro? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki Renault variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Renault variklio grandinės keitimas – kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas Renault variklio grandinės keitimas Kaune?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus Renault automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl Renault automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Renault variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Renault remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti Renault techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname Renault automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad Renault variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas Renault važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį Renault automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo Renault automobilį ne kosminėmis kainomis? Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto Renault transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Renault servisas!

5.

Renault remonto kaina Kaune – pasirinkite patys…

Renault automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo Renault modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės. Ir ši taisyklė galioja ne tik Renault markės automobiliams.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Renault remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį Renault automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio Renault remonto kainose.

Renault remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai Renault automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Renault kėbulo remontas po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko drRenaultmą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti Renault automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas Renault kėbulo remontas Kaune? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą Renault automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to Renault automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Renault kėbulo remontas Kaune čia https://kebulas.lt

Kai Renault automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano Renault kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Renault servisas Kaune – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Renault remonto kaininkas Lietuvos mastu. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Renault Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Renault Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Renault Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Renault Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Renault Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Renault Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Renault montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Renault Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Renault Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Renault Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Renault Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Renault Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Renault Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Renault Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Renault Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Renault Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Renault Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Renault Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Renault Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Renault Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Renault Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Renault Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Renault Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Renault Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Renault Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Renault Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Renault Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Renault Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Renault Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Renault variklio remontas Kaune

1 Renault variklio remontas + keitmas Kaune
2 Renault Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Renault Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Renault Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Renault Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Renault Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Renault Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Renault Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Renault automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Renault važiuoklės remontas Kaune

Renault Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Renault Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Renault Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Renault Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Renault Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Renault Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Renault Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Renault Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Renault Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Renault Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Renault Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Renault Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Renault Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Renault Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Renault Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Renault Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Renault Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Renault Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Renault Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Renault Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Renault Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Renault Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Renault Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Renault Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Renault Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Renault Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Renault slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Renault stabdžių remontas Kaune

Renault Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Renault Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Renault Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Renault Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Renault Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Renault Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Renault Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Renault Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Renault Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Renault Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Renault Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Renault Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Renault Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Renault Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Renault Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Renault automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Kaune

Renault Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Renault Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Renault Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Renault Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Renault HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Renault Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Renault Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Renault Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Renault Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Renault Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Renault Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Renault Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Renault Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Renault Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Renault Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Renault Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Renault Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Renault Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Renault Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Renault Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Renault Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Renault Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Renault Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Renault Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Renault Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Renault duslintuvo remontas Kaune

Renault duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Renault Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Renault Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Renault Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Renault katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Renault Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Renault duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Renault Dpf Fap filtrų remontas Kaune

Renault aušinimo sistemos remontas Kaune

Renault ermostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Renault Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Renault Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Renault Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Renault Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Renault Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Renault sankabos remontas / keitimas Kaune

Renault Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Renault Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Renault Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Renault Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Renault Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Renault Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Kaune

Renault Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Renault Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Renault Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Renault Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Renault Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Renault Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Renault Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Renault Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Renault Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Renault sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Renault kardaninio veleno keitimas restauravimas Kaune

Renault Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Renault Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Renault Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Renault Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Renault autoelektrikas – paslaugos Kaune

Renault Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Renault Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Renault Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Renault Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Renault Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Renault Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Renault Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Renault autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Renault autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Renault Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Renault Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Renault Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Renault Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Renault Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Renault Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Renault Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Renault Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Renault Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Renault Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Renault Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Renault Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Renault Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Renault Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Renault Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Renault Renaulto aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Renault Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Renault Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Remontuojame tik šiuos modelius:

Renault Kangoo 1.1 RN Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Kangoo 1.4 EXPRESS Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Kangoo 1.4 EXPRESS RL Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Kangoo 1.4 RT Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Kangoo 1.4 V. P. K Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Kangoo 1.5 dCi (2003) Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Kangoo 1.9 D RN Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Kangoo Pampa 1.1 Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Kangoo Pampa 1.9 D Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą

RENAULT LAGUNA SERVISAS ŠIEMS MODELIAMS

Renault Laguna 1.6 RXE 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna 1.8 RXT 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna 1.9 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna 1.9 DTi Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna 2.0 e Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna 2.0 PKL3 Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna 2.0 RXT 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna 2.2 DTi Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna 2.9 V6 24V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 1.6 Break (X74) Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 1.6 (X74) Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 1.8 Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 1.8 Break (X74) Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 1.8 (X74) Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 2.0 IDE Break (X74) Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 2.0 IDE (X74) Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 3.0 V6 Break (X74) Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna II 3.0 V6 (X74) Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna Nevada 1.6 RXE 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna Nevada 1.8 RXT 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna Nevada 1.9 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna Nevada 1.9 DTi Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna Nevada 2.0 e Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna Nevada 2.2 DTi Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Laguna Nevada 2.9 V6 24V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Logan 1.4 Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Logan 1.6 Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą

RENAULT MEGANE MODELIAI – SERVISAS ŠIEMS AUTOMOBILIAMS

Renault Megane Berline 1.4 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Berline 1.4 RTA Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Berline 1.6 RTA Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Berline 1.6 RXE 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Berline 1.9 D Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Berline 1.9 DTi Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Berline 2.0 RTA Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Berline 2.0 RXT 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Break 1.6 RTA Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Break 1.6 RXE 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cabriolet 1.4 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cabriolet 1.6 RTA Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cabriolet 1.6 RTX 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cabriolet 2.0 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 1.4 RTA Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 1.4 RTX 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 1.6 RTA Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 1.6 RXE 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 1.9 D Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 1.9 DTi Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 2.0 RTA Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 2.0 RXT Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Classic 2.0 RXT 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cupe 1.4 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cupe 1.6 RTA Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cupe 1.6 RTX 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cupe 1.9 DTi Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Cupe 2.0 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Grandtour 1.4 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Grandtour 1.4 RTA Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Grandtour 1.6 RXE 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Grandtour 1.9 D Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane Grandtour 1.9 DTi Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane II 1.6 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane II 1.6 Sedan Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane II 2.0 Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Megane II Sport Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą

RENAULT MODUS MODELIAI

Renault Modus 1.4 Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Modus 1.6 Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą

RENAULT SAFRANE MODELIAI

Renault Safrane 1.9 Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Safrane 2.2 TD Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Safrane 2.4 Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Safrane 2.5 RXE Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Safrane 2.9 Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Safrane 3.0 RXT Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
RENAULT SCIENIC KATALIZATORIUS

Renault Scenic 1.4 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic 1.4 e Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic 1.6 e Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic 1.6 RXE 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic 1.9 D Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic 1.9 DTi Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic 2.0 RXT 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic II 1.6 Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic II 2.0 Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Scenic RX4 Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Sport Spider Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Symbol 1.4 Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Symbol 1.4 16V Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą

Renault Twingo Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Twingo Easy Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą

Renault Vel Satis 2.0 T Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą
Renault Vel Satis 3.5 V6 Remontas + diagnostika servisas Kaune + patikra prieš pirkimą

Skambinti +37068058880