VOLVO SERVISAS KAUNE +/-1d.

Reikalingas Volvo autoservisas Kaune ar Volvo remontas su nemokama diagnostika. Registruokis dabar ir gauk Volvo diagnostiką nemokamai remontuodamas pas mus iš karto

Pogarantinis Volvo remontas Kaune !

volvo servisas kaune volvo diagnostika kaune volvo remontas kaune

Volvo autoservisas Kauno mieste 24h

Volvo automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Volvo servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus Volvo automobilį.

Volvo remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų Volvo ir 1983 metų Volvo Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Volvo remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Volvo servisas, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Volvo diagnostika tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę Volvo automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė Volvo diagnostika neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame Volvo variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė Volvo diagnostika – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime Volvo patikrinimą valandos bėgyje

Jeigu reikalinga Volvo patikra – turime galimybę atlikti Volvo diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti Volvo ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Volvo diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: Volvo variklio diagnostika, Volvo važiuoklės / pakabos diagnostika, Volvo komforto sistemų diagnostika,

Volvo elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Volvo variklio remontas tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba Volvo variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu Volvo variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis Volvo variklio remontas – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į servisą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero Volvo variklio meistro? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki Volvo variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Volvo variklio grandinės keitimas – kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas Volvo variklio grandinės keitimas Kaune?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus Volvo automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl Volvo automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Volvo variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Volvo remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti Volvo techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname Volvo automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad Volvo variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas Volvo važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį Volvo automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo Volvo automobilį ne kosminėmis kainomis? Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto Volvo transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Volvo servisas!

5.

Volvo remonto kaina Kaune – pasirinkite patys…

Volvo automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo Volvo modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės. Ir ši taisyklė galioja ne tik Volvo markės automobiliams.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Volvo remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį Volvo automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio Volvo remonto kainose.

Volvo remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai Volvo automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Volvo kėbulo remontas po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko drVolvomą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti Volvo automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas Volvo kėbulo remontas Kaune? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą Volvo automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to Volvo automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Volvo kėbulo remontas Kaune čia https://kebulas.lt

Kai Volvo automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano Volvo kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Volvo servisas Kaune – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Volvo remonto kaininkas Lietuvos mastu. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Volvo Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Volvo Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Volvo Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Volvo Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Volvo Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Volvo Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Volvo montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Volvo Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Volvo Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Volvo Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Volvo Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Volvo Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Volvo Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Volvo Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Volvo Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Volvo Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Volvo Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Volvo Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Volvo Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Volvo Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Volvo Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Volvo Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Volvo Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Volvo Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Volvo Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Volvo Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Volvo Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Volvo Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Volvo Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Volvo variklio remontas Kaune

1 Volvo variklio remontas + keitmas Kaune
2 Volvo Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Volvo Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Volvo Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Volvo Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Volvo Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Volvo Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Volvo Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Volvo automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Volvo važiuoklės remontas Kaune

Volvo Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Volvo Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Volvo Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Volvo Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Volvo Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Volvo Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Volvo Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Volvo Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Volvo Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Volvo Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Volvo Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Volvo Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Volvo Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Volvo Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Volvo Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Volvo Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Volvo Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Volvo Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Volvo Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Volvo Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Volvo Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Volvo Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Volvo Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Volvo Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Volvo Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Volvo Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Volvo slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Volvo stabdžių remontas Kaune

Volvo Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Volvo Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Volvo Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Volvo Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Volvo Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Volvo Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Volvo Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Volvo Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Volvo Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Volvo Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Volvo Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Volvo Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Volvo Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Volvo Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Volvo Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Volvo automobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Kaune

Volvo Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Volvo Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Volvo Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Volvo Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Volvo HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Volvo Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Volvo Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Volvo Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Volvo Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Volvo Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Volvo Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Volvo Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Volvo Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Volvo Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Volvo Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Volvo Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Volvo Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Volvo Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Volvo Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Volvo Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Volvo Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Volvo Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Volvo Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Volvo Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Volvo Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Volvo duslintuvo remontas Kaune

Volvo duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Volvo Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Volvo Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Volvo Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Volvo katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Volvo Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Volvo duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Volvo Dpf Fap filtrų remontas Kaune

Volvo aušinimo sistemos remontas Kaune

Volvo ermostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Volvo Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Volvo Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Volvo Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Volvo Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Volvo Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Volvo sankabos remontas / keitimas Kaune

Volvo Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Volvo Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Volvo Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Volvo Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Volvo Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Volvo Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Kaune

Volvo Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Volvo Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Volvo Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Volvo Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Volvo Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Volvo Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Volvo Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Volvo Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Volvo Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Volvo sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Volvo kardaninio veleno keitimas restauravimas Kaune

Volvo Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Volvo Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Volvo Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Volvo Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Volvo autoelektrikas – paslaugos Kaune

Volvo Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Volvo Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Volvo Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Volvo Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Volvo Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Volvo Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Volvo Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Volvo autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Volvo autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Volvo Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Volvo Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Volvo Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Volvo Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Volvo Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Volvo Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Volvo Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Volvo Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Volvo Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Volvo Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Volvo Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Volvo Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Volvo Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Volvo Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Volvo Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Volvo Volvoo aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Volvo Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Volvo Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Remontuojame tik šiuos modelius:

VOLVO C30 HATCH Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 10.06 – 12.12
VOLVO C70 COUPE Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 03.97 – 09.02
VOLVO C70 CONVERTIBLE Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 03.98 – 10.05
VOLVO C70 CONVERTIBLE Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 03.06 – 06.13
VOLVO S40 MK 1 SALOON Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas (VS) 07.95 – 06.04
VOLVO S40 MK 2 SALOON Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas (MS) 01.04 – 12.12
VOLVO S60 SALOON Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 07.00 – 04.10
VOLVO S60 Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 04.10 –
VOLVO S70 SALOON Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 11.96 – 11.00
VOLVO S80 MK 1 SALOON Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 05.98 – 07.06
VOLVO S80 MK 2 SALOON Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 03.06 –
VOLVO S90 SALOON Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 11.96 – 12.98
VOLVO V40 ESTATE Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 07.95 – 06.04
VOLVO V40 Hatchback Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 03.12 –
VOLVO V50 ESTATE Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 12.03 – 12.12
VOLVO V60 Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 07.10 –
VOLVO V70 MK1 ESTATE Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 12.95 – 12.00
VOLVO V70 MK 2 ESTATE Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 11.99 – 12.08
VOLVO V70 MK 3 ESTATE Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 04.07 –
VOLVO V90 ESTATE Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 11.96 – 12.98
VOLVO XC60 SUV Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 05.08 –
VOLVO XC70 MK 1 ESTATE Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 10.97 – 08.07
VOLVO XC70 MK 2 ESTATE Servisas diagnostika remontas patikra Kaunas 04.07

Skambinti +37068058880