AUTO SERVISAS DOMEIKAVA +3

Reikalingas geras autoservisas Domeikavoje? Automobilių remontas Domeikavoje. Kompiuterinė diagnostika Domeikavoje Važiuoklės Remontas Domeikavoje Variklio remontas - Autoelektrikas Domeikavoje

Pogarantinis Autoservisas Domeikavoje remontas Kaune !

autoservisas domeikavoje

Autoservisas Domeikavoje autoservisas Kauno mieste 24h

Autoservisas Domeikavoje – automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Autoservisas Domeikavoje servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus automobilį.

Domeikavoje remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų ir 1983 metų Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Autoservisas Domeikavoje remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Autoservisas Domeikavoje, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Autodiagnostika Domeikavoje tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė diagnostika Domeikavoje neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė diagnostika Autoservise Domeikavoje – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime patikrinimą Domeikavoje valandos bėgyje

Jeigu reikalinga patikra autoservise Domeikavoje – turime galimybę atlikti diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti automobilį ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Autoservise Domeikavoje diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: variklio diagnostika, važiuoklės / pakabos diagnostika Domeikavoje, komforto sistemų diagnostika,

Autoservise elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Variklių remontas Domeikavoje tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis variklio remontas Domeikavoje – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į vietą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero variklio meistro Domeikavoje? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Variklio grandinės keitimas Domeikavoje– kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas variklio grandinės keitimas Domeikavoje?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Autoservisas Domeikavoje variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Autoservisas Domeikavoje remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo automobilį ne kosminėmis kainomis?

Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Autoservisas!

5.

Autoservisas Domeikavoje – remonto kaina – pasirinkite patys…

Automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Autoserviso Domeikavoje remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio remonto kainose.

Remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Kėbulo remontas Domeikavoje po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko draudimą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas kėbulo remontas Domeikavoje? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Domeikavoje kėbulo remontas čia https://kebulas.lt

Kai automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Autoservisas Domeikavoje – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Autoserviso Domeikavoje remonto kaininkas 2017 m. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Autoservisas Domeikavoje Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Autoservisas Domeikavoje Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Variklio remontas Domeikavoje

1 Autoservisas Domeikavoje variklio remontas + keitmas Kaune
2 Autoservisas Domeikavoje Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Autoservisas Domeikavoje Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Autoservisas Domeikavoje Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Autoservisas Domeikavoje Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Autoservisas Domeikavoje Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Autoservisas Domeikavoje Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Autoservisas Domeikavoje Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Autoservisas Domeikavoje automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Važiuoklės remontas Domeikavoje

Autoservisas Domeikavoje Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Autoservisas Domeikavoje slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Stabdžių remontas Domeikavoje

Autoservisas Domeikavoje Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Autotomobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Domeikavoje

Autoservisas Domeikavoje Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Duslintuvo remontas Domeikavoje

Autoservisas Domeikavoje duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Autoservisas Domeikavoje Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Autoservisas Domeikavoje duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Dpf Fap filtrų remontas Domeikavoje

Aušinimo sistemos remontas Domeikavoje

Autoservisas Domeikavoje termostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Sankabos remontas / keitimas Domeikavoje

Autoservisas Domeikavoje Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Domeikavoje

Autoservisas Domeikavoje Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Autoservisas Domeikavoje sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Kardaninio veleno keitimas restauravimas Domeikavoje

Autoservisas Domeikavoje Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Autoelektrikas Domeikavoje – paslaugos:

Autoservisas Domeikavoje Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Autoservisas Domeikavoje autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Autoservisas Domeikavoje autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Autoservisas Domeikavoje Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Autoservisas Domeikavojeo aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Autoservisas Domeikavoje Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Turite žinoti, kad mes puikiai išmanome taip pat ir naujausias naujausių variklių benzinines uždegimo sistemas, kurios yra turbūt „visas ligų maišas” kai šiandieniniai varikliai perkopia 150.000 km ridą.

Dirbame taip, kad kiekvienas iš Jūsų

kažkada sugrįžtų ir rekomenduotų mus kitiems

Mūsų Strategija

Auto remonto kokybė
Geros remonto kainos
Patenkinti klientai
Jūsų rekomendacijos po remonto darbų

Mūsų Darbai

Kapitalinis variklių remontas Domeikavoje
Profesionali sugedusio mazgo defektacija

Autoelektriko paslaugos
Katalizatorių keitimas

Kėbulo remonto darbai Domeikavoje

Automobilių diagnostika Domeikavoje

Patikra prieš perkant Domeikavoje

Techninis aptarnavimas

Pilnas auto remonto servisas

Viskas yra įmanoma kai dirba komanda
Nėra nesuremontuojamo kėbulo
Yra tik jūsų galimybių ribos

AUTOSERVISAS KAUNE

ALFA ROMEO DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

AUDI DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

BENTLEY DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

BMW DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CADILLAC DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CHEVROLET DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CHRYSLER DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CITROEN DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

DACIA DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

DODGE DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

FIAT DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje + REMONTAS 24 h / 7d.

FORD DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

HONDA DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje + REMONTAS 24 h

HYUNDAI DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

ISUZU DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

JAGUAR DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

JEEP DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

LANCIA DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

LAND ROVER DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

LEXUS DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNEKAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

MAZDA DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje 24h KONSULTACIJOS

MERCEDES DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

MINI DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

MITSUBISHI DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

NISSAN DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

OPEL DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

PEUGEOT DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

PONTIAC DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

RENAULT DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

ROVER DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SAAB DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SEAT DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SKODA DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SMART DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SUBARU DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SUZUKI DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

TOYOTA DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

VOLKSWAGEN DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

VOLVO DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

KIA DIAGNOSTIKA PATIKRA Domeikavoje KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

Ką veikiam
laisvalaikiu?

Auto klubas Servisas / Remonto dirbtuvės

Autoservisų Klubo renginiai ĘX CAR REPAIR SHOP EUROCARCLUB.EU

Adc.lt praktika geriausiems mechanikams

Draugų
rinktinė Lietuvoje

katalizatorius kaune vilniuje kllaipedoje
turbinu servisas kaune
autoelektrikai kaune
dpf filtrai kietuju daleliu filtrai
dyzeliniu varikliu remontas
chip tiuningas kaune
autoservisas serviso centras vilniuje
automobiliu servisas klaipedoje
kebulo remontas kaunas vilnius klaipeda
bmw servisas kaune vilniuje klaipedoj vokietis lt
dyzeliniu ir benzininiu varikliu remontas
jaguar autoservisas kaune vilniuje klaipedoje
dujines irangos montavimas kaune
autoservisai vilniaus mieste
duslintuvai katalizatoriai dpf filtrai
Katalizatoriai Dpf filtrai Duslintuvai
automobiliu diagnostika kaune
Automobiliu diagnostika
autoadvokatas automobilio grazinimas pardavejui
Automobilio gražinimas pardavėjui Autoadvokatas.lt
AUTOMOBILIU ELEKTRIKAS KAUNE
porsche servisas
mercedes servisas

Dirbkime
kartu

Turite neeilinį automobilio gedimą? Gal būt reikalingas smarkiai apgadinto automobilio gamyklinis atstatymas po avarijos? Gavote autoserviso remonto pasiūlymą, kuris prasilenkia su realybe? Skambinkite – surasime bendrą kalbą bet kokiu klausimu, jeigu iš tikrųjų reikia mūsų pagalbos, o ne tuščio pasikalbėjimo
info@autoservisaskaune.lt


ADC.LT AUTOSERVISAS KAUNE Domeikavoje

Tel: +370 680 58880

REGISTRACIJA IKI 22.00h

Skambinti dabar

Tel: +370 680 58880

Skambinti +37068058880