AUTO SERVISAS SARGĖNAI VYTĖNAI+3

Reikalingas geras autoservisas Sargėnuose Vytėnuose? Automobilių remontas Sargėnuose. Kompiuterinė diagnostika Sargėnuose Važiuoklės Remontas Sargėnuose Variklio remontas - Autoelektrikas Sargėnuose

Pogarantinis Autoservisas Sargėnuose remontas Kaune !

AUTOSERVISAS SARGENUOSE

Autoservisas Sargėnuose autoservisas Kauno mieste 24h

Autoservisas Sargėnuose – automobilių remontas Kaune – tai servisas, kuriame gausite viską, ką tik įmanoma geriausio Jūsų automobiliui. Tai toks Autoservisas Sargėnuose servisas Kauno mieste, kuriame galite susiremontuoti bet kokio amžiaus automobilį.

Sargėnuose remontas – nuo antikvaro iki naujausio modelio

Suremontuosime ir 2020 metų ir 1983 metų Coupe sportinį Coupe, kuris dabar jau retenybė ir priskiriamas antikvariniams automobiliams. Registruokis remontui telefonu, internetu, ar kitomis socialinėmis programėlėmis.

Autoservisas Sargėnuose remontas su geromis kainomis

Pas mus visada galite rinktis, už kokią kainą norėsite remontuoti savo automobilį. Nesame autorizuotas Autoservisas Sargėnuose, kuriame remonto kainų politiką viena… ir alternatyvų pigesniam remontui neegzistuoja

1.

Autodiagnostika Sargėnuose tą pačią dieną

Nėra eilių, nereikia laukti, kol kažkas kažkur padarys Kaune kompiuterinę automobilio diagnostiką.

Turite žinoti, kad kompiuterinė diagnostika Sargėnuose neatsakys visu 100% ką reikia pakeisti. Tam yra be galo daug įvairių papildomų testų (priklausomai nuo gedimo simptomų), kurie atliekami papildomai. jeigu reikia.

Todėl supraskite tai dar prieš registruodamiesi. Stebuklų už 30,- Eur nebūna. Galime atlikti pilną diagnostiką iki galo ir suremontuoti.

Dirbame su originalia diagnostikos įranga, kuri reikalinga programavimo, tam tikrų funkcijų keitimo darbams. Ypatingą dėmesį skiriame variklio diagnostikai, kuriai naudojame daug papildomų testų.

Pirminė kompiuterinė diagnostika Autoservise Sargėnuose – tai pirmas diagnostikos etapas. Jis toks pats reikalingas, kaip apsilankymas pas gerą gydytoją konsultacijai ir apžiūrai. Nuo jo labiausiai ir priklauso, kaip seksis tolimesni gedimo nustatymo ir remonto darbai.

automobilio -diagnostika kaunas patikrinimas perkant

Atliksime patikrinimą Sargėnuose valandos bėgyje

Jeigu reikalinga patikra autoservise Sargėnuose – turime galimybę atlikti diagnostiką kelių valandų bėgyje po Jūsų registracijos ar skambučio. Turime galimybę patikrinti automobilį ir prieš pirkimą ir esant staiga atsiradusiam gedimui.

Autoservise Sargėnuose diagnostika atliekama šiems agregatams ir komponenetams kaip: variklio diagnostika, važiuoklės / pakabos diagnostika Sargėnuose, komforto sistemų diagnostika,

Autoservise elektronikos diagnostika bei jos remontas pas mus taip pat atliekamas, nors ši paslauga atliekama autoservisuose, kurie specializuojasi tik elektros sistemų remonte. Kaip, kad Autelektrikai Kaune https://autoelektrikas24.lt

2.

Variklių remontas Sargėnuose tik…

Jeigu atsitiko taip, kad nedirba variklis taip kaip turėtų – tai nereiškia, kad bus reikalingas tikrasis variklio remontas.

Tai reiškia, kad jeigu variklis trukčioja, dingsta trauka, nesikuria, dūmina juodai ar baltai – gali būti, kad reikės pirmiausia viską patikrinti, kas yra aplink variklį.

Ir tik tuomet, jeigu viskas kruopščiai patikrinta ir apžiūrėta ir viskas funkcionuoja kaip priklauso, gali būti kad reikės lįsti giliau į vidų.

Tiems, kas nori sužinoti, kiek kainuoja kapitalinis variklio remontas Sargėnuose – sąmatas sudarinėjame tik atvykus automobiliui į vietą.

varikliu remontas kaune

Su geriausiais variklistais! Reikia gero variklio meistro Sargėnuose? Jokių problemų

Mes suprantame, kad patekti pas gerą variklistą, kuriam galite patikėti, įpatingo kruopštumo darbą, ypač sudėtingas dalykas.

Pas mus situacija truputį kitokia – dirbame taip, kad Jums nereiktų laukti po mėnesį, ar du, kad darbai prasidėtų.

Pas mus variklio remontas Kaune su realia eilės užsakymo sistema, po kurios automobilio variklio remonto darbai pradedami tada, kada su Jumis suderintos visos detalės ir eiga.

Kitaip – tai reiškia, kad nuo automobilio patekimo į autoservisą pradžios iki variklio remonto pradžios laiko tarpas 1-2 dienos, o ne savaitės.

3.

Variklio grandinės keitimas Sargėnuose– kaina ar kokybė?

Ar žinojote, kad variklio grandinę pasikeisti galima dviem būdais. Pigiu – rizikuojant visa eile galimų pasekmių. Ir pagal gamintojo numatytus reikalavimus – brangiau, tačiau su garantija, kad neužkals variklis.

variklio grandines keitimas kaune kaina

Reikalingas variklio grandinės keitimas Sargėnuose?

Po truputį tarp vairuotojų pradeda sklisti kalbos, kad nuspirkus automobilį, kurio variklis turi grandinę, reikia ją pakeisti… ne tada kai ji nutrūksta!

Išsamiau galite paskaityti apie tai čia https://autoservisaskaune.lt/variklio-grandines-keitimas-kaina/

Kodėl automobilio grandinė taip dažnai nutrūksta?

Visų pirma – tai visos garndinės gali trūkti. Ar grandinė trūks ir kada trūks niekas negali atsakyti.

Nes jos ilgaamžiškumas priklauso nuo visos eilės dalykų, darančių jai vienokią ar kitokią įtaką.

Grandinės ilgaamžiškumą lemia visų pirmiausia geros tepalų tepimo savybės.

Tepalų keitimo intervalas – kuo mažesnis tepalo keitimo intervalas tuo ilgesnis grandinės tarnavimo laikas.

Miestas ar trasa? Tai taip pat vienas iš ne mažiausią įtaką darantis veiksnys. Ir tai lengva paaiškinti.

Ir apskritai… Daugiau apie variklio grandinės keitimą galima paskaityti čia taip pat pas mus.

Arba čia: grandineskeitimas.lt arba čia Autoservisas Sargėnuose variklio grandinės keitimo kaina.

4.

Autoservisas Sargėnuose remontas Kaune + techninis pogarantinis aptarnavimas

Turite žinoti, kad pas mus visada yra galimybė atlikti techninį aptarnavimą Kaune taip kaip norite Jūs. Tačiau jeigu bus noras, mes pasiūlysime savo sprendimą, savo komponentus ir savo garantiją.

Trumpiname automobilio techninio aptarnavimo laikotarpį. Tepalų keitimas pas mus kas 10.000 km. Kodėl?

Todėl, kad mūsų tikslas – kuo ilgiau išsaugoti variklį be remonto. Atminkite, kad variklio resursas, kaip ir kiekvienos kitos markės priklauso nuo tepalo keitimo intervalo ir tepalų kokybės.

Tai labiausiai liečia automobilius, kurie buvo pradėti gaminti po 2012 metų.

vaziuokles remontas patikra diaggnostika Kaune

Atėjo laikas važiuoklės, variklio, einamajam remontui? Skambink!

Turite apynaujį automobilį? Baigėsi garanitnis laikotarpis? Norite pradėti remontuoti savo automobilį ne kosminėmis kainomis?

Tačiau išlaikant tokią pačią kokybę, kaip garantiniu laikotarpiu? Laukiame Jūsų skambučio jau dabar.

Po mūsų, daugiau ieškoti nebereikės nieko

Pamatysite, kaip dirbame, pamatysite kaip deriname kainas, kaip dirbame apskritai ir… nebenorėsite ieškoti daugiau jokio kito serviso. Dirbame daugiau nei 20 metų ir žinome, ko nori dabartinis klientas.

Turime viską, ko gali prireikti

Mes turime viską, ko reikia ne tik Jūsų automobiliui, bet ir Jums patiems, kas liečia transporto transporto priemonės aptarnavimą – tiek mūsų servise, tiek už jo ribų. Tikras ir protingas Autoservisas!

5.

Autoservisas Sargėnuose – remonto kaina – pasirinkite patys…

Automobilio remontas ir jo kaina visada priklauso nuo modelio variklio ir komplektacijos. Kuo aukštesnės klasės automobilis – tuo kainos bus aukštesnės.

O jeigu kalbant tiksliau… Kainos, detalės ir darbai aptariami atvykus automobiliui į vietą.

automobilio remonto kainos kaune

Pas mus brangiau nei garaže, tačiau daug pigiau nei centre

Sugalvojote mums paskambinti? Žinoma, domina Autoserviso Sargėnuose remonto kaina?

Kad nereiktų be reikalo mūsų priėmimo darbuotojams sudarinėti remonto sąmatų telefonu, turime sukūrę orientacinį automobilio remonto kainininką, kuris padės susigaudyti, tam tikro specifinio remonto kainose.

Remonto kaina ir sąmata tik autoservise

Turėkite omenyje, kad visos kainos tiksliai nustatomos automobiliui atvykus į mūsų servisą.

Remontuojant automobilį galima suorganizuoti ir pačią mažiausią, ir pačią brangiausią ir pačią optimaliausią.

Kainą pasirink pats

Turite suprasti, kad ar tai automobilio remontas Kaune, ar tai vonios kambario remontas, ar dar kita paslauga – visada yra „pigiai”, „gerai” ir „prabangiai”.

Apie tai plačiau sužinosite kai sėdėsime prie derybų stalo mūsų dirbtuvėse.

6.

Kėbulo remontas Sargėnuose po auto įvykio ir ne tik

Nesarbu ar esate auto įvykio kaltininkas ar nukentėjusysis, ar turite Kasko draudimą ar ne – mes galėsime padėti taip pat.

Dirbame su kėbulininkais, kurie ne tik gali atstatyti automobilio geometriją po didesnio smūgio, bet ir su kėbulo meistrais, kurie šalina rūdis, virina slenksčius, dugnus, arkas ir ne dengia pageidaujamas automobilio vietas antikorozine danga

automobilio kebulo remontas

Reikalingas kėbulo remontas Sargėnuose? Padėsime

Turbūt suprantate, kad jeigu turime daužtą automobilį – reikės prie jo prisiliesti ne vienam meistrui… Kaip kad turėtume variklio gedimą – prie kurio dirba dažniausiai tik vienas variklistas.

Procedūra su kėbulo remontu, priklausomai nuo to ant kiek stiprūs pažeidimai – beveik visada prasideda remonto sąmatos sudarymu. Žinoma, preliminariai, o ne centas į centą.

Po to automobilis keliaus arba pas kėbulininkus, kurie ant stendo atstatinės geometriją arba pas meistrus, kurie užsiima meniniu lyginimu.

Pirmuoju atveju kėbulo remontas – bus gana brangus malonumas. Reikės ir kantrybės ir finansų. Daugiau apie tai jeigu reikalingas Sargėnuose kėbulo remontas čia https://kebulas.lt

Kai automobilio kėbulas jau tiesus ir lygus – reikės sulaukti eilės pas dažytojus, pas kuriuos pakliūsite po savaitės ar dviejų.

Todėl kai mūsų klausia: „Per kiek laiko sutvarkys mano kėbulą?” visada sakome: Kėbulo remonto darbai kokybiškai trunka nuo 2 savaičių iki 2 mėnesių.

Taigi, po avarijos – reikės daug kantrybės… Nes tai kėbulo darbai!

Autoservisas Sargėnuose – kainininkas 2017 m. :

Tai yra vidutinis Autoserviso Sargėnuose remonto kaininkas 2017 m. Tikslios kainos ir derybos vyksta prie stalo mūsų dirbtuvėse, jeigu tik turite laiko

Autoservisas Sargėnuose Rato nuėmimas/pastatymas nuo 2 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Rato montavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Rato balansavimas nuo 2 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Metaliniai diskai nuo 17 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Lieti diskai nuo 23 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Padangų montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) Džipams, busams nuo 17-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose montavimas/balansavimas ( 4 vnt.) 17-24 diametro nuo 35 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Padangos remontas nuo 3-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Ratlankio lyginimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Šaltkalvio darbai (1 val.) nuo 23 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Priekinių žibintų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Lemputės keitimas žibinte nuo 2-3 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Tepalų keitimas variklyje nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Tepalų keitimas pavarų dėžeje mechaninėje nuo 9-20 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Tepalų keitimas pavarų dėžeje automatinėje nuo 15-101 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Tepalų keitimas reduktoriuje nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Oro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Pakabos patikrinimas nuo 6 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Variklio alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Pavarų dežės alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Reduktoriaus alyvos lygio patikrinimas ir papildymas nuo 6 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Eksploatacinių skysčių lygio patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservivse Kaune
Autoservisas Sargėnuose Elektrolito lygio akumuliatoriuje patikrinimas ir papildymas nuo 3 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Aušinimo skysčio keitimas su nuorinimu nuo 17-12 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Stiklo apiplovimo siurbliuko keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Kompresijos matavimas benzininiam/dyzeliniam varikliui, cil. 4-6/7-9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Oil (servis) intervalo nulinimas nuo 9-17 € autoservise Kaune

Variklio remontas Sargėnuose

1 Autoservisas Sargėnuose variklio remontas + keitmas Kaune
2 Autoservisas Sargėnuose Vandens siurblio keitimas Nuo 60
3 Autoservisas Sargėnuose Alkūninio veleno galinio riebokšlio keitimas Nuo 120
4 Autoservisas Sargėnuose Vožtuvų dangtelio tarpinės keitimas Nuo 25
5 Autoservisas Sargėnuose Variklio karterio nuėmimas / pastatymas Nuo 60
6 Autoservisas Sargėnuose Generatoriaus diržo keitimas Nuo 25
7 Autoservisas Sargėnuose Variklio pagalvės keitimas Nuo 20
8 Autoservisas Sargėnuose Alkūninio veleno priekinio riebokšlio keitimas Nuo 25
9 Variklio kapitalinis remontas Vilniuje Kaune Klaipedoje

Autoservisas Sargėnuose automobilio turbinos remontas Kaune nuo 220,- Eur

Važiuoklės remontas Sargėnuose

Autoservisas Sargėnuose Ratų geometrijos patikrinimas nuo 12 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Ratų geometrijos reguliavimas nuo 20-35 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Apatinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Viršutinės šakės sailentblokų keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Apatinės šakės šarnyro keitimas nuo 12-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Viršutinės šakės šarnyro keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Apatinės šakės keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Viršutinės šakės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Priekinio rato guolio keitimas nuo 17-58 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Rato guolio regulianuovimas nuo 6 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Pusašio pakabinamo guolio keitimas nuo 23-58 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Vairo kolonėlės nuėmimas/pastatymas nuo 29-101 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Vairo kolonėlės remontas (nuimtai kolonelėi) nuo 87-232 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Vairo kolonėlės gumų keitimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Priekinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Galinio amortizatoriaus keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Vairo traukės antgalio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Granatos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Granatos apsaugos keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Stabilizatoriaus įvorės keitimas nuo 4-9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Stabilizatoriaus traukės keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Galinio tilto pusašio keitimas nuo 23-44 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Galinės reaktyvinės traukės keitimas nuo 17-35 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Spyruoklės keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Vairo stiprintuvo skysčio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Vairo traukės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune

Autoservisas Sargėnuose slenksčių arkų dugno virinimas Kaune nuo 100,- Eur

Stabdžių remontas Sargėnuose

Autoservisas Sargėnuose Stabdžių sistemos tikrinimas / profilaktika nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Diskinių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 7-12 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Būgninių stabdžių kaladėlių keitimas nuo 12-20 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Rankinio stabdžio kaladėlių keitimas nuo 17-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Stabdžių disko pakeitimas 1 vnt. nuo 6 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Stabdžių cilindriuko keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Stabdžių žarnelės keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Stabdžių skysčio keitimas su nuorinimu nuo 12-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Rankinio lyno keitimas nuo 12-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Rankinio stabdžio reguliavimas nuo 6-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Stabdžių nuorinimas (vienas ratas) nuo 2-3 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Pagrindinio stabdžių cilindro keitimas nuo 23 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Suporto nuėmimas/pastatymas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Suporto remontas nuo 15-73 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Suporto kreipiančiųjų profilaktika nuo 6 € autoservise Kaune

Autotomobilių kuro / uždegimo sistemų remontas Sargėnuose

Autoservisas Sargėnuose Kompiuterinė diagnostika nuo 23 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Kuro sistemos tikrinimas / su komp.diagnostika nuo 44 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Liambda zondo keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Katalizatoriaus išėmimas nuo 17-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose HC, CO2 nustatymas, reguliavimas nuo 270 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Purkštuko patikrinimas (benzinas/dyzelinas) nuo 6/9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Purkštuko plovimas ultragarsinej vonelej (benzinas/dyzelinas) nuo 9/15 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Žvakės tikrinimas / keitimas nuo 2-4 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Degimo kampo nustatymas (benzinas ) nuo 9-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Degimo kampo nustatymas (dyzelinas) nuo 26-73 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Paskirstytojo keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Paskirstytojo dangtelio keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Paskirstytojo remontas nuo 17-26 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Paskirstytojo kontaktų reguliavimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Degimo spynelės keitimas nuo 15-35 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (benzinas) nuo 23-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Kuro siurblio nuėmimas / pastatymas (dizelinas) nuo 52-101 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) benzinas nuo 44-73 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Kuro siurblio remontas (garantija 1 metai) dizelinas nuo 174-261 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Kuro bako nuėmimas / pastatymas / plovimas nuo 35-52 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Kuro filtro keitimas nuo 3-15 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Kuro žarnos keitimas nuo nuo 4-9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Kuro sistemos sandarinimas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune

Duslintuvo remontas Sargėnuose

Autoservisas Sargėnuose duslintuvo suvirinimo darbai (1 val.) nuo 17 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Galinio bakelio keitimas nuo 15-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Vidurinės dalies keitimas nuo 20-26 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Gofros keitimas nuo 20 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose katalizatorius kaina keitmas remontas restauravimas Kaune
Autoservisas Sargėnuose Kolektoriaus tarpinės keitimas nuo 35-52 € autoservise Kaune

Autoservisas Sargėnuose duslintuvų remontas Kaune nuo 40,- Eur

Dpf Fap filtrų remontas Sargėnuose

Aušinimo sistemos remontas Sargėnuose

Autoservisas Sargėnuose termostato keitimas nuo 12-35 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Aušinimo skysčio keitimas nuo 12-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-12 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Radiatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 17-44 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Aušinimo sistemos žarnos keitimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Salono pečiuko radiatoriaus keitimas nuo 72-101 € autoservise Kaune

Sankabos remontas / keitimas Sargėnuose

Autoservisas Sargėnuose Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 52,- autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Sankabos keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Sankabos reguliavimas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Sankabos lyno keitimas nuo 9-20 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Darbinio / pagrindinio cilindriuko keitimas nuo 17-26 € autoservise Kaune

Pavarų dėžės / reduktoriaus remontas Sargėnuose

Autoservisas Sargėnuose Pavarų dėžės nuėmimas / pastatymas nuo 44-116 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Pavarų dėžės išardymas / surinkimas / remontas nuo 87-174 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Pirminio veleno riebokįlio keitimas (nuimtai dėžei) nuo 17 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Spidometro lyno keitimas nuo 15-26 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Galinio tilto nuėmimas / pastatymas nuo 101-174 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Reduktoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 29-58 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Reduktoriaus riebokšlio keitimas nuo 29 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Reduktoriaus flanšo paveržimas nuo 12 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Pusašio riebokšlio keitimas nuo 23-32 € autoservise Kaune

Autoservisas Sargėnuose sankabos keitimas kaina nuo 150,- Eur

Kardaninio veleno keitimas restauravimas Sargėnuose

Autoservisas Sargėnuose Kardaninio veleno nuėmimas / pastatymas nuo 26-41 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Pakabinamo guolio keitimas nuo 26-35 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Pakabinamo guolio apkabos keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Kryžmės keitimas nuo 17-23 € autoservise Kaune

Autoelektrikas Sargėnuose – paslaugos:

Autoservisas Sargėnuose Elektros instaliacijos remontas, ( 1 val.) nuo 25 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Generatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Generatoriaus išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Generatoriaus remontas nuo 20 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Starterio nuėmimas / pastatymas nuo 9-44 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Starterio išardymas / surinkimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Starterio remontas nuo 20 € autoservise Kaune

Autoservisas Sargėnuose autoelektrikas Kaune – valandos kaina 45,- + PVM

Geras Autoservisas Sargėnuose autoelektrikas https://autoelektrikas24.lt autoelektrikų klubas
Autoservisas Sargėnuose Starterio pritraukimo rėlės keitimas nuo 15 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Šviesų reguliavimas nuo 6 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Lemputės keitimas nuo 2-3 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Žibinto keitimas nuo 12 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Posūkio žibinto keitimas nuo 7 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Numerio apšvietimo tvarkymas nuo 4-12 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Kaitinimo žvakės tikrinimas / keitimas nuo 9 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Saugiklio keitimas nuo 2 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Degimo spynelės remontas nuo 15-20 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Rėlės keitimas nuo 2-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Langų apipūtimo ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 12-58 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Durų stiklo pakėlėjo nuėmimas / pastatymas nuo 23 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Durų stiklo pakėlėjo remontas nuo 15-29 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Radiatoriaus ventiliatoriaus nuėmimas / pastatymas nuo 9-17 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Radiatoriaus ventiliatoriaus tvarkymas nuo 6-23 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Autoservisas Sargėnuoseo aparatūros pajungimas nuo 12 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Akumuliatoriaus keitimas nuo 6 € autoservise Kaune
Autoservisas Sargėnuose Akumuliatoriaus pakrovimas nuo 6 € autoservise Kaune

Turite žinoti, kad mes puikiai išmanome taip pat ir naujausias naujausių variklių benzinines uždegimo sistemas, kurios yra turbūt „visas ligų maišas” kai šiandieniniai varikliai perkopia 150.000 km ridą.

Dirbame taip, kad kiekvienas iš Jūsų

kažkada sugrįžtų ir rekomenduotų mus kitiems

Mūsų Strategija

Auto remonto kokybė
Geros remonto kainos
Patenkinti klientai
Jūsų rekomendacijos po remonto darbų

Mūsų Darbai

Kapitalinis variklių remontas Sargėnuose
Profesionali sugedusio mazgo defektacija

Autoelektriko paslaugos
Katalizatorių keitimas

Kėbulo remonto darbai Sargėnuose

Automobilių diagnostika Sargėnuose

Patikra prieš perkant Sargėnuose

Techninis aptarnavimas

Pilnas auto remonto servisas

Viskas yra įmanoma kai dirba komanda
Nėra nesuremontuojamo kėbulo
Yra tik jūsų galimybių ribos

AUTOSERVISAS KAUNE

ALFA ROMEO DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

AUDI DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

BENTLEY DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

BMW DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CADILLAC DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CHEVROLET DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CHRYSLER DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

CITROEN DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

DACIA DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

DODGE DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

FIAT DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose + REMONTAS 24 h / 7d.

FORD DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

HONDA DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose + REMONTAS 24 h

HYUNDAI DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

ISUZU DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

JAGUAR DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

JEEP DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

LANCIA DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

LAND ROVER DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

LEXUS DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNEKAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

MAZDA DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose 24h KONSULTACIJOS

MERCEDES DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

MINI DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

MITSUBISHI DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

NISSAN DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

OPEL DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

PEUGEOT DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

PONTIAC DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

RENAULT DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

ROVER DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SAAB DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SEAT DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SKODA DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SMART DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SUBARU DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

SUZUKI DIAGNOSTIKA PATIKRA KAUNE KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

TOYOTA DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

VOLKSWAGEN DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

VOLVO DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

KIA DIAGNOSTIKA PATIKRA Sargėnuose KAUNE SAVAITGALIAIS + ŠEŠTADIENĮ

Ką veikiam
laisvalaikiu?

Auto klubas Servisas / Remonto dirbtuvės

Autoservisų Klubo renginiai ĘX CAR REPAIR SHOP EUROCARCLUB.EU

Adc.lt praktika geriausiems mechanikams

Draugų
rinktinė Lietuvoje

katalizatorius kaune vilniuje kllaipedoje
turbinu servisas kaune
autoelektrikai kaune
dpf filtrai kietuju daleliu filtrai
dyzeliniu varikliu remontas
chip tiuningas kaune
autoservisas serviso centras vilniuje
automobiliu servisas klaipedoje
kebulo remontas kaunas vilnius klaipeda
bmw servisas kaune vilniuje klaipedoj vokietis lt
dyzeliniu ir benzininiu varikliu remontas
jaguar autoservisas kaune vilniuje klaipedoje
dujines irangos montavimas kaune
autoservisai vilniaus mieste
duslintuvai katalizatoriai dpf filtrai
Katalizatoriai Dpf filtrai Duslintuvai
automobiliu diagnostika kaune
Automobiliu diagnostika
autoadvokatas automobilio grazinimas pardavejui
Automobilio gražinimas pardavėjui Autoadvokatas.lt
AUTOMOBILIU ELEKTRIKAS KAUNE
porsche servisas
mercedes servisas

Dirbkime
kartu

Turite neeilinį automobilio gedimą? Gal būt reikalingas smarkiai apgadinto automobilio gamyklinis atstatymas po avarijos? Gavote autoserviso remonto pasiūlymą, kuris prasilenkia su realybe? Skambinkite – surasime bendrą kalbą bet kokiu klausimu, jeigu iš tikrųjų reikia mūsų pagalbos, o ne tuščio pasikalbėjimo
info@autoservisaskaune.lt


ADC.LT AUTOSERVISAS KAUNE SARGĖNUOSE

Tel: +370 680 58880

REGISTRACIJA IKI 22.00h

Skambinti dabar

Tel: +370 680 58880

Skambinti +37068058880